قاب اولیه برای آیفون 13 تغییرات در طراحی دوربین ها ، شکاف ها ، دکمه ها را نشان می دهد


طبق آنچه تصور می شود در مورد گوشی که زود منقضی شده است ، آیفون 13 دارای دوربین بسیار بزرگتری خواهد بود.

این مورد همچنین نشان می دهد که دستگاه بعدی با iOS کمی ضخیم تر است ، با شکاف کوچکتر و دکمه های متحرک.

دوربین های بزرگتر در iPhone 13

svetapple.sk و فروشگاه Innocent یک سری تصاویر از قاب های سری آیفون 13 را با اندازه گیری منتشر کرده اند.

اگر واقعی باشند ، اندازه دوربین افزایش می یابد. چقدر ناامیدی روی مدل وجود دارد. ناحیه برآمده که لنزهای دوربین را برای مدلهای ابتدایی آیفون 13 نگه می دارد 4.0 سانتی متر است ، در حالی که در سری آیفون 12 3.7 سانتی متر است و در مدل های آیفون 13 پرو قوز در مقایسه با 3.9 سانتی متر 4.5 سانتی متر خواهد بود.

با توجه به راهنمای معتبر Ming-Chi Kuo ، مدل های iPhone 13 Pro دارای یک دوربین Ultra Wide پیشرفته با قابلیت فوکوس خودکار خواهند بود. همچنین انتظار می رود که این لنز دارای شش عنصر باشد ، در حالی که در مدلهای فعلی پنج عدد وجود دارد.

همچنین انتظار می رود همه دوربین ها در سال 2021 دارای فناوری Sensor Shift برای بهبود ثبات باشند. اینها فقط مدلهای Pro نیستند.

شکاف کوچکتر

ماه هاست شایعاتی مبنی بر کوچک شدن شکاف صفحه نمایش آیفون در حال پخش شدن است. این گزارش جدید نشان می دهد که این پاییز 0.35 اینچ نازک تر شده است.

svetapple.sk گزارش می دهد که بریدگی صفحه نمایش در هر چهار گوشی در سال 2021 حداکثر 2.57 سانتی متر عرض دارد. این میزان در آیفون 12 برابر 3.45 سانتی متر است.

تغییرات بیشتر در طراحی آیفون 13

موارد دریافت شده از svetapple.sk مربوط به گوشی هایی است که ضخامت آنها 0.2 میلی متر از مدل های قبلی است. شایعه قبلی می گفت که تغییر در ضخامت قریب الوقوع است و در حال ساختن باتری های کمی بزرگتر مورد نیاز روی صفحه نمایش 120 هرتز است.

و اپل ادعا می کند که همه دکمه ها را یک چهارم اینچ پایین می آورد. این شامل دکمه های پاور و صدا است.

ماه ها پیش ، برخی از افراد مدل های iOS 2021 را به عنوان “iPhone 12S” رد کردند – یک به روز رسانی ساده برای سری قبلی. اما لیست تغییرات از آن زمان به بعد به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. البته هیچ قاب آیفون 12 مناسب آیفون 13 نخواهد بود.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …