مادام العمر فایل های خود را ایمن و بدون قاب نگه دارید


مردم روزانه بیش از 600 میلیارد عکس در اینترنت بارگذاری می کنند ، اما آخرین باری که شما یک آلبوم عکس دیدید یا از قفل آرشیو برای ضبط های جاری استفاده کردید کی بود؟ حفظ و راه اندازی اینترنت و ایمن سازی پرونده های شما بخش بزرگی از زندگی بسیار حرفه ای و شخصی است ، اما یافتن راه های قابل اعتماد برای انجام این کار می تواند ناامید کننده باشد.

اگر می خواهید راهی مطمئن برای بازکردن اینترنت برای شما و مکانی امن برای ذخیره فایل های خود داشته باشید ، باید به بسته Lifetime Backup and Security Subscription نگاه کنید. این بسته به شما نسخه پشتیبان ابری عظیم و یکی از بهترین VPN های خصوصی جهان را ارائه می دهد و در حال حاضر 89.99 دلار به فروش می رسد. و هنگامی که 50 دلار یا بیشتر خرج می کنید ، به طور خودکار 10 دلار در فروشگاه پس می گیرید!

ذخیره سازی ابری و VPN مادام العمر

10 ترابایت فضای ذخیره سازی ابر Degoo

Degoo یک راه حل ذخیره سازی ابری شگفت انگیز است که به شما 10 ترابایت فضای ایمن می دهد تا عکس ها ، فایل های کاری ، دستورات خانواده ، فیلم های گربه و هر چیز دیگری را که در دستگاه های خود بارگیری می کنید بارگذاری کنید.

هنگامی که فایل های خود را بارگذاری می کنید ، در پشت رمزگذاری AES 256 بیتی – همان نوع که ارتش از آن استفاده می کند – محافظت می شود ، اما شما همچنان به راحتی به آنها دسترسی خواهید داشت. در واقع ، شما حتی می توانید فایل های خود را از طریق ایمیل یا پیوند به راحتی به دوستان خود در صورت وجود بر روی iPhone خود ارسال کنید.

Degoo از همه دستگاه های شما پشتیبان تهیه می کند ، فضای بیشتری نسبت به Dropbox ، OneDrive ، و Google Drive ترکیبی ارائه می دهد و به طور خودکار به روز می شود. فایل های شما ایمن اما قابل دسترسی خواهند بود و فضای ذخیره سازی کافی برای ذخیره راحت بیش از 1000 فیلم کامل ، حتی اگر برخی از آنها مستندهای بسیار بلند و با وضوح بالا باشند ، خواهید داشت.

KeepSolid VPN

KeepSolid همان چیزی است که شما می خواهید اگر می خواهید بهترین عملکرد را از اینترنت خود بگیرید در حالی که رد پای دیجیتال خود را کاملاً نامرئی نگه می دارید. در شبکه های Wi-Fi عمومی یا خصوصی ، KeepSolid شما را از ورود داده ها و بدافزارها مخفی نگه می دارد تا بتوانید آزادانه گشت و گذار کنید.

همچنین می توانید با استفاده از یکی از 500 سرور VPN KeepSolid در سراسر جهان ، موقعیت مکانی خود را مخفی کنید. این امر همچنین بسیاری از محدودیت های جغرافیایی را هنگام مرور وب از بین می برد. به عنوان مثال ، می توانید از Netflix آمریکایی لذت ببرید و سپس به iPlayer BBC بروید.

راه اندازی آسان ، فوق العاده ایمن و مادام العمر شما ، KeepSolid VPN یک شرط امن است اگر می خواهید با خیال راحت موج سواری کنید.

صرفه جویی در عمر یک نسخه پشتیبان تهیه و بسته اشتراک امنیتی

به نظر می رسد ترکیبی است که می توانید از آن استفاده کنید؟ یک بسته اشتراک مادام العمر پشتیبان و امنیتی – از جمله Degoo Storage و KeepSolid VPN Unlimited – با قیمت 89.99 دلار دریافت کنید. و برای مدت محدود ، اگر 50 دلار یا بیشتر خرج کنید ، 10 دلار اعتبار در فروشگاه برای شما ارسال می شود.

قیمتها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …