ما باید این بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل را در Nintendo Switch دریافت کنیم

اخبار اپل


مردم عاشق بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل هستند. نوستالژی ، طراحی و موسیقی چالش برانگیز باعث می شود مردم دوباره برگردند ، حتی برخی از توسعه دهندگان مستقل بازی هایی را شبیه سازی می کنند که حس یکپارچهسازی با سیستمعامل را شبیه سازی می کند. با اعتراض به بازی های قدیمی ، پیگیری نینتندو برای سرویس کنسول مجازی که از Wii به Wii U ارائه می داد ، Nintendo Switch Online بود. متأسفانه ، این سرویس فقط شامل بازی های کتابخانه NES و SNES است ، اما موارد بسیار دیگری وجود دارد که ما دوست داریم آنها را ببینیم. در اینجا لیستی از بازی هایی است که به نظر ما باید به نینتندو سوییچ منتقل شوند.

توجه داشته باشید: مگر اینکه به عنوان کدهای دیجیتالی ارائه شده مستقیماً توسط نینتندو ذکر شده باشد ، برخی از پیوندهای خرید در این مقاله ممکن است منجر به فروشندگان شخص ثالث شود. به این ترتیب ، قیمت ها ممکن است تغییر کنند و ما به خوانندگان توصیه می کنیم هنگام خرید از اشخاص ثالث مراقب باشند.

favorite مورد علاقه ارائه شد:
Super Mario 3D All-Stars

Super Mario 3D All-Stars به ​​ما یادآوری کرد که چقدر دوست داریم بازی های N64 ، GameCube و Wii را در سیستم ببینیم. این بازی از نظر فنی در نینتندو سوییچ موجود است ، اما دیگر در حال تولید نیست. ما دوست داریم این بازی بازگردانده شود – حتی به صورت دیجیتال – یا به صورت جداگانه فروخته شود.

  • 60 دلار در آمازون

  • 60 دلار در بهترین خرید

سه گانه Metroid Prime

ساموس سه گانه:
سه گانه Metroid Prime

انتخاب کارکنان

یکی از بهترین عناوین Nintendo Wii ، Metroid Prime Trilogy ما را به سفری با شکارچی فضایی معروف ، ساموس آران می برد. در حالی که منتظر Metroid Prime 4 هستیم ، می خواهیم به دانش خود در مورد Samus با بندر این مجموعه تحسین برانگیز نگاه کنیم.

20 دلار در آمازون (کد دیجیتال Wii U)

افسانه زلدا ماجراهای چهار شمشیر

چهار قهرمان:
The Legend of Zelda: Adventures with four شمشیر

این بازی در ابتدا به لوازم جانبی زیادی مانند چندین سیستم GameBoy Advance و تعداد زیادی کابل نیاز داشت. بسیار خوب است که این عنوان را بر روی چند نفره متمرکز کرده و به گونه ای طراحی شود که از اتصال بی سیم بهره می برد.

70 دلار در آمازون

کنسول مجازی Mario Kart 64 Wii U

ما اینجا هستیم!:
ماریو کارت 64

آزمایش کننده مهارت ، نابود کننده دوستی ها. این تکرار کلاسیک ماریو کارت مطمئناً مردم را به ویژه با م componentلفه بازی های آنلاین اضافه شده دور هم جمع می کند.

10 دلار در آمازون (کد دیجیتال Wii U)

ریتم بهشت ​​مگامیکس

ریتم را احساس کنید:
ریتم بهشت ​​مگامیکس

این مجموعه نهایی بازی های کوچک Rhythm Heaven ، که متعلق به GameBoy Advance است ، می تواند تمام ویژگی های موزون مورد نیاز خود را به نینتندو سوییچ بدهد.

30 دلار در آمازون (کد دیجیتال 3DS)

کنسول مجازی Zelda Ocarina Of Time Wii U

کلاسیک های به موقع:
The Legend of Zelda: Ocarina of Time

یکی از برترین بازی های تاریخ ، برنامه پورت Nintendo Switch است. ما دوست داریم بتوانیم نسخه بازسازی شده Nintendo 3DS را بازی کنیم ، که این را به بهترین روش بازی تبدیل می کند.

10 دلار در آمازون (کد دیجیتال Wii U)

کنسول مجازی Zelda Majoras Mask Wii U

آقای مونمن:
افسانه زلدا: ماسک سرگرد

این دنباله فیلم Ocarina of Time این سریال را در مسیر تاریکی قرار می دهد. این بازی همچنین دارای یک ریمستر 3DS است که شامل موارد فوق العاده ای می شود – یا بهتر است بگوییم یک بسته دوتایی با Ocarina of Time و هر دو ریمستر 3DS.

10 دلار در آمازون (کد دیجیتال Wii U)

تنیس ورزشی Wii

مورد علاقه مادربزرگ:
Wii Sports

احتمالاً یکی از بهترین عناوین برای راه اندازی ، این بازی برای همه سرگرم کننده است. این با Joy-Con کاملاً کار می کند و ما دوست داریم آن را با Wii Sports Resort برای یک تجربه نوستالژیک ترکیب کنیم.

110 دلار در آمازون

کاغذ ماریو درب هزاره

کنجد را باز کنید:
کاغذ ماریو: در هزاره

Paper Mario: The Thousand Year Door بهترین بازی فرنچایز Paper Mario محسوب می شود ، اما راهی برای انجام این بازی خارج از نسخه GameCube وجود ندارد. آوردن این بازی به سوییچ به بازیکنان جوان اجازه می دهد تا این داستان عالی را تجربه کنند.

200 دلار در آمازون

کنسول مجازی Golden Sun

سلام خورشید:
خورشید طلایی

نجات هنر گمشده کیمیاگری هرگز اینقدر هیجان انگیز نبوده است. ورودی جدید در فرانچایز Golden Sun یکی از پرطرفدارترین نسخه های Switch است ، بنابراین قطعا از پورت بازی GBA قدردانی خواهد شد.

8 دلار در آمازون (کد دیجیتال Wii U)

غوغای Super Smash Bros کربی پیکاچو

آن را در Smash ترتیب دهید:
Super Smash Bros. غوغا

Super Smash Bros. Melee برای برخی آخرین بازی Smash Bros. اگر یک پورت مستقیم با قابلیت آنلاین و پشتیبانی از کنترلر GameCube به سوئیچ آورده شود ، طرفداران غوغا خوشحال خواهند شد.

75 دلار در آمازون

مهاجمان ماریو متهم هستند

لگدش بزن:
مهاجمان ماریو متهم هستند

هیچ بازی فوتبال جدید ماریو از سال 2007 در Wii وجود ندارد. با وجود بازی های ورزشی فوق العاده ماریو ، تغییر سرعت با یکی از محبوب ترین ورزش های جهان بسیار عالی خواهد بود.

20 دلار در آمازون (کد دیجیتال Wii U)

کنسول مجازی Mario Super Sluggers

هومرون:
Mario Super Sluggers

ورزش دیگری که در لیست ماریو وجود ندارد بیس بال خوب یا قدیمی است. بندر این بازی واقعاً می تواند از فناوری Nintendo Switch Joy-Con بهره ببرد.

20 دلار در آمازون (کد دیجیتال Wii U)

بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل مورد نیاز ما در Switch

شکی نیست که اگر این بازی ها به نینتندو سوییچ راه پیدا کنند ، یکی از بهترین بازی های سیستم محسوب می شوند. معرفی Super Mario 3D All-Stars محبوب ترین گزینه خواهد بود ، زیرا قبلاً برای سیستم بهینه شده است.

از آنجا که هیچ بازی Metroid Prime از Wii وجود ندارد ، معرفی Metroid Prime Trilogy به علاقمندان به Metroid Prime 4 کمک می کند تا داستان Samus را درک کنند. شایعات مربوط به Port Trilogy در حال انتشار است ، بنابراین مطمئناً طرفداران از تأیید این شایعات قدردانی می کنند.

سایر کاندیداهای خوب برای پورت ها و ریمسترهای Switch کسانی هستند که هرگز سیستم اصلی خود را ترک نکرده اند. اگرچه بسیاری از آنها در کنسول مجازی Wii U مجدداً منتشر شدند ، اما بازی هایی مانند Paper Mario: The Thousand Year Door هرگز از GameCube خارج نشدند. کسانی که می خواهند پس از Paper Mario: The Origami King بازی دیگری انجام شود ، بسیار خوشحال خواهند شد که این بازی کلاسیک را دوباره امتحان کنند.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …