ممکن است توسعه دهندگان برای جلوگیری از وقفه پرداخت ، اطلاعات بانکی بیشتری در App Store Connect ارائه دهند

فروشگاه برنامه
اخبار اپل


منبع: جو کلر / iMore

توسعه دهندگان ممکن است به زودی نیاز به ارائه اطلاعات بیشتر بانکی به اپل داشته باشند.

در به روزرسانی وب سایت Apple Developer ، این شرکت اعلام کرد که ممکن است اکنون برای توسعه دهندگانی که اطلاعات حساب بانکی در App Store Connect دارند اطلاعات اضافی لازم باشد. اپل می گوید که “به دلیل تغییر قوانین محلی” ، ممکن است توسعه دهندگان نیاز به ارائه آدرس صاحب حساب بانکی داشته باشند.

این شرکت می گوید بخش آدرس را نه تنها برای دارنده حساب بلکه برای مدیران و وظایف مالی نیز گسترش داده است. اپل می گوید که اگر تا 22 اکتبر این اطلاعات را ارائه ندهید ، ممکن است پرداخت های شما تا زمان انجام این کار به حالت تعلیق درآید.

به دلیل تغییر قوانین محلی ، در صورت داشتن اطلاعات حساب بانکی در App Store Connect ، آدرس دارنده حساب بانکی الزامی است. نقش های متصدیان ، مدیران و امور مالی می توانند آدرس معتبری را در بخش “موافقت نامه ها ، مالیات و بانکداری” ارائه دهند. لطفاً این اطلاعات را تا 22 اکتبر 2021 ارائه دهید تا از وقفه احتمالی پرداخت های شما جلوگیری شود.

توسعه دهندگانی که می خواهند اطلاعات بیشتری بیاموزند یا دستورالعملی در مورد نحوه ایجاد تغییرات لازم پیدا کنند ، می توانند این کار را در صفحه Enter Banking Information در وب سایت Apple Developer انجام دهند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

اخیراً تغییرات زیادی در رابطه با تغییرات بانکی و مالیاتی در مورد App Store رخ داده است. در اوایل ماه اوت ، این شرکت همچنین اعلام کرد که به دلیل تغییر در مالیات و نرخ ارز ، تعدادی تغییر در مالیات و قیمت برنامه ها و خریدهای درون برنامه ای ایجاد خواهد شد.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …