نحوه تنظیم AssistiveTouch در Apple Watch

اخبار اپل


AssistiveTouch مدتهاست که قابلیت دسترسی قابل توجهی در iOS دارد. در حالی که AssistiveTouch عمدتا برای افراد دارای معلولیت طراحی شده است ، هر کسی می تواند از آن برای انجام چندین وظیفه معمول مانند راه اندازی مجدد iPhone ، تماس با Siri و موارد دیگر استفاده کند. با watchOS 8 ، اپل این قابلیت دسترسی فوق العاده راحت را در Apple Watch معرفی کرد. برای اطلاع از نحوه تنظیم ساعت مچی Apple Watch’s AssistiveTouch در حال اجرا ، راهنمای زیر را دنبال کنید.

نمی دانید چگونه AssistiveTouch اپل واچ کار می کند؟ خوب ، می توانید از آن برای مدیریت برنامه ها و حرکت در منوهای دستگاه watchOS خود بدون نیاز به لمس صفحه استفاده کنید. از سه جزء کلیدی ساعت هوشمند شامل شتاب سنج ، سنسور ضربان قلب نوری و ژیروسکوپ برای انجام این کارها بدون نیاز به ورودی لمسی استفاده می کند.

اگرچه AssistiveTouch با توجه به افرادی که دارای اندام متفاوت هستند طراحی شده است ، هر کسی می تواند از آن برای راحت تر انجام چندین عملیات کلی watchOS استفاده کند.

همه چیز آماده است؟ مطمئن شوید iPhone متصل شده شما با iOS 15 کار می کند و Apple Watch watchOS 8 را نصب کرده است. با این حال ، وقت آن است که مراحل سریع راه اندازی و استفاده از AssistiveTouch را در Apple Watch خود شروع کنید.

نحوه تنظیم AssistiveTouch در Apple Watch

راه اندازی AssistiveTouch در watchOS 8 بسیار آسان است. همچنین می توانید این کار را از طریق Apple Watch خود انجام دهید (برنامه تنظیمات -> دسترسی -> AssistiveTouch) و آیفون دوگانه از آنجا که مراحل کاملاً یکسان هستند ، مراحل را فقط با استفاده از برنامه Watch برای iPhone راهنمایی می کنم.

مرحله ی 1: برای شروع ، شروع کنید تماشای برنامه را در iPhone خود انتخاب کرده و انتخاب کنید دسترسیبه

Accessibility را انتخاب کنید

گام 2: حالا انتخاب کنید تماس کمکی زیر برگه موتور و سپس روشن کن تماس کمکی تعویض

AssistiveTouch را در Apple Watch فعال کنید

نحوه تنظیم حرکات دست برای AssistiveTouch اپل واچ

احتمالاً بهترین بخش استفاده از AssistiveTouch اپل واچ ، امکان سفارشی کردن حرکات دست مانند فشار دادن ، دوبار ضربه زدن ، فشار دادن و دو فشار است. بنابراین ، بسته به نیاز خود ، می توانید حرکات خاص دست را برای انجام کارهای مختلف اصلاح کنید.

به عنوان مثال ، می توانید از حرکات خرج کردن برای پرداخت از طریق Apple Pay استفاده کنید ، با Siri تماس بگیرید ، وارد منوی عملکرد شوید یا حتی دکمه کناری را نگه دارید. بسیار راحت است ، اینطور نیست؟

مرحله ی 1: بازش کن دارم تماشا میکنم برنامه آیفون -> Accessibility -> AssistiveTouch زیر موتور بخش.

گام 2: حالا انتخاب کنید حرکات دست واقع در زیر ورودی ها بخش.

مرحله 3: سپس تنظیمات اشاره دست را برای انجام دهید خرج کردن ، دو برابر کردن ، Clench و Double Clench مطابق سلیقه شما

برای تجربه شخصی تر ، توصیه می کنم برای هر یک از حرکات دست ، اقدام متفاوتی را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، Siri را برای Pinch ، Control Center for Double Pinch ، Dock for Double Clench و Apple Pay for Clench را انتخاب کنید.

حرکات دست را برای AssistiveTouch اپل واچ سفارشی کنید

توجه داشته باشید که گزینه سفارشی سازی نیز وجود دارد حرکت فعال سازی برای AssistiveTouch در Apple Watch خود. می توانید این حرکت را پس از روشن شدن صفحه نمایش Apple Watch انجام دهید تا AssistiveTouch را با سهولت فراخوانی کنید.

همچنین ، آن را از دست ندهید واکنش سریعبه می توانید برای انجام یک اقدام سریع دوبار کلیک کنید یا آن را کنار بگذارید. و اگر می خواهید از ابتدا شروع کنید یا به نظر می رسد که حرکات را اشتباه گرفته اید ، را فشار دهید بازیابی تنظیمات پیش فرض گزینه.

حرکات فعال سازی را سفارشی کنید

نحوه تنظیم اشاره گر ناوبری برای AssistiveTouch اپل واچ

چراغ راهنمایی یکی دیگر از جنبه های بسیار چشمگیر AssistiveTouch است. با استفاده از Motion Pointer ، می توانید با کج کردن ساعت اپل ، آن را حرکت دهید.

مرحله ی 1: بازش کن تماشای برنامه روی iPhone قابلیت دسترسی -> AssistiveTouchبه

گام 2: در قسمت ورودی ها ، را انتخاب کنید علامت ترافیک.

مرحله 3: اکنون سفارشی کنید حساسیت،، زمان فعال سازی، و تحمل حرکات. همچنین می توانید تغییر را انتخاب کنید قسمت بالایی،، پایین،، به سمت چپ، و دقیقا لبه های داغ

سفارشی کردن اشاره گر حرکت برای AssistiveTouch

از آنجا که لبه های داغ اشاره گر کاملاً سفارشی هستند ، می توانید آنها را برای انجام کارهای مختلف تنظیم کنید. به عنوان مثال ، می توانید لبه بالایی را برای فشار دادن تاج ، فعال کردن مرکز اعلانات ، فعال کردن Siri یا پرداخت با استفاده از Apple Pay انتخاب کنید.

برای من ، بهترین راه برای تنظیم دقیق لبه های داغ AssistiveTouch ، انتخاب عملکردهای مختلف برای هر عمل است ، مانند Top hot edge برای Apple Pay ، Bottom hot edge برای مرکز کنترل ، لبه داغ چپ برای Dock و Right hot edge برای فوق العاده سرد حالت ژست ها حدس می زنم منظورم را می فهمی ، نه؟

درست مانند حرکات دست ، اشاره گر حرکت نیز به شما امکان می دهد همه تنظیمات را به حالت پیش فرض بازگردانید. بنابراین ، اگر می خواهید پس از سفارشی سازی سخت به صفحه طراحی برگردید ، به تنظیمات اشاره گر حرکت برگردید و سپس روی Reset to Defaults کلیک کنید.

نحوه فعال کردن اسکن خودکار AssistiveTouch در watchOS 8

اگرچه اسکن دستی گزینه پیش فرض AssistiveTouch است ، اما می توانید ویژگی اسکن خودکار را انتخاب کنید. جالب اینجاست که watchOS 8 به شما این امکان را می دهد تا سرعت اسکن خودکار را به گونه ای تنظیم کنید که با تنظیمات دلخواه شما مطابقت داشته باشد.

مرحله ی 1: سر به تماشای برنامه روی iPhone قابلیت دسترسی -> AssistiveTouchبه

گام 2: حالا ضربه بزنید سبک اسکنبه

مرحله 3: سپس انتخاب کنید اسکن خودکار و سپس سرعت مورد نظر را انتخاب کنید: آهسته ، متوسط ​​و سریع.

سبک اسکن خودکار را سفارشی کنید

نحوه سفارشی کردن ظاهر AssistiveTouch در Apple Watch

برای افرادی که تمایل زیادی به سفارشی سازی دارند ، راهی برای سفارشی کردن ظاهر AssistiveTouch در Apple Watch نیز وجود دارد. اگر شما یکی از آنها هستید ، این ویژگی عالی برای شما مناسب است!

مرحله ی 1: برنامه iPhone Watch -> را باز کنید قابلیت دسترسی -> AssistiveTouchبه

گام 2: حالا آن را روشن کنید کنتراست بالا به بخش ظاهر بروید.

مرحله 3 سپس ضربه بزنید رنگ و سپس یک رنگ جدید انتخاب کنید از لیست گزینه ها

ظاهر AssistiveTouch را در Apple Watch سفارشی کنید

برای تأیید پرداخت ها در Apple Watch از AssistiveTouch استفاده کنید

علاوه بر این ، حتی می توانید از AssistiveTouch برای تأیید پرداختها با رمز عبور خود یا با دوبار کلیک روی دکمه کناری استفاده کنید. اگر می خواهید حداکثر استفاده را از این قابلیت دسترسی فوق العاده راحت در Apple Watch خود ببرید ، نباید این ویژگی را نیز از دست بدهید.

مرحله ی 1. برنامه Watch را در iPhone باز کنید ، سپس آن را دنبال کنید قابلیت دسترسی -> AssistiveTouchبه

گام 2. ضربه زدن تأیید را با Apple Watch فعال کنیدبه

تأیید AssistiveTouch را فعال کنید

مرحله 3 ضربه زدن در Apple Watch ادامه دهیدبه

اینجا! اکنون که می دانید چگونه AssistiveTouch را در Apple Watch خود تنظیم و سفارشی کنید ، حداکثر استفاده را از آن ببرید تا با خیال راحت تر ، با استفاده از حرکات دست و تنظیمات اشاره گر سفارشی ، چندین کار را راحت تر انجام دهید.

همانطور که در بالا گفتم ، این ویژگی در درجه اول برای افرادی طراحی شده است اختلالات مهارتهای حرکتی با این حال ، می توانید آن را سفارشی کنید تا چندین عمل را با حداکثر سهولت انجام دهد. و این باعث می شود یکی از بهترین ویژگی های watchOS 8. با توجه به همه اینها ، نظر شما در مورد AssistiveTouch اپل واچ چیست؟ امتیازات خود را به همه جا ارسال کنید!مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …