نحوه پیش خرید Pokémon Legends: Arceus برای نینتندو سوییچ

اخبار اپل


منبع: شرکت پوکمون

یکی از بزرگترین اعلامیه ها در جریان ارائه Pokemon Presents در فوریه ، Pokémon Legends: Arceus بود. این ماجراجویی کاملاً جدید شبیه هیچ بازی پوکمون دیگری نیست که تا به حال در منطقه Sinnoh برگزار شده است. بازیکنان اولین Pokédex تاریخ را برای منطقه ایجاد می کنند ، هنگامی که با Pokemon آشنا می دوند ، می چرخند ، می پرند و کاوش می کنند.

اگر این سبک بازی فوق العاده متفاوت شبیه چیزی است که به آن علاقه دارید ، خوشحال می شوید که بدانید در حال حاضر برای پیش سفارش در دسترس است. در اینجا نحوه پیش خرید Pokémon Legends: Arceus برای نینتندو سوییچ آمده است. ما مطمئناً این راهنما را گسترش می دهیم ، زیرا خرده فروشان یا نسخه های بازی بیشتری در ماه های آینده ظاهر می شوند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

پوکمون همچنین بازسازی ژنرال 4 را اعلام کرده است. اگر علاقه دارید نسخه ای را برای خود نگه دارید ، پیش خرید Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl را بررسی کنید.

Pokémon Legends: Arceus پیش خرید: کپی فیزیکی

Pokemon Legends Arceus Hisuian Braviary

منبع: شرکت پوکمون

Pokémon Legends: Arceus یک مسیر جدید هیجان انگیز برای سریال است ، بنابراین حتماً در روز اول آن را بگیرید. شما می توانید Pokémon Legends: Arceus را هم اکنون در Best Buy و Amazon زیر سفارش دهید ، اما شکی نیست که ممکن است به زودی بسته های ویژه ای از نینتندو سوییچ یا نسخه های محدود بازی ارائه شود ، بنابراین با ما همراه باشید.

مثل هیچ چیز دیگر

Pokemon Legends Bidoof

افسانه های گوکمون: آرسی

ماجراجویی در دنیای باز

اگر تا به حال رویای دنیایی غول پیکر برای کاوش با پوکمون داشته اید ، پس Pokémon Legends: Arceus بازی شما خواهد بود.

Pokémon Legends: Arceus در 28 ژانویه 2022 بر روی نینتندو سوییچ منتشر می شود ، اگرچه ممکن است با توجه به وضعیت جهان و توسعه بازی هایی که تحت تأثیر همه گیری جهانی مداوم قرار گرفته اند ، تغییر کند. در صورت موجود بودن ، بسته به آنچه Game Freak در این خروج وحشی به میز می آورد ، ممکن است یکی از بهترین بازی های Nintendo Switch بر روی پلتفرم باشد.

پاداش Arceus مخمل خواب دار

پوکمون آرسی

منبع: شرکت پوکمون

اگر بازیکنان Pokémon Legends Arceus را مستقیماً از وب سایت Pokémon Center سفارش دهند ، یک عروسک مخملی Arceus نیز دریافت می کنند. در زمان نگارش این خبر ، هنوز تصاویری از عروسک مخمل خواب دار منتشر نشده است.

چه عروسکی

Pokemon Legends Arceus And Doll

افسانه های گوکمون: آرسی

بازی و عروسک

در اطراف Sinno باستانی بدوید ، اولین Pokédex جهان را تکمیل کنید و Pokemon را که در طبیعت می بینید بگیرید.

پاداش دیجیتال پیش خرید

Pokemon Legends پاداش پیش خرید توپ های سنگین را مورد بحث قرار می دهد

Pokemon Legends Arceus Growlithe Kimono پسر و دخترمنبع: The Pokemon Company و iMore

بازیکنانی که نسخه دیجیتالی Pokémon Legends: Arceus را پیش خرید می کنند ، پس از انتشار بازی ، یک مجموعه کیمونو رایگان از Hisuian Growlithe و 30 توپ سنگین رایگان دریافت می کنند. توپ های سنگین توپ های مخصوص پوکر هستند که احتمالاً در بازی های پوکمون سنگین تر موفق خواهند شد.

لباس پرورش دهید

Pokemon Legends به Hisuian Growlithe پی می برد

افسانه های گوگل: آرسي

خود را با استایل مرتب کنید

پیش سفارش بازی به طور مستقیم از نینتندو ، 30 توپ سنگین و مجموعه ای از لباس ها را با الهام از ظاهر Hisuian Growlithe در اختیار شما قرار می دهد.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …