نحوه پیکربندی VPN در iPhone یا iPad

اخبار اپل


استفاده از یکی از بهترین خدمات VPN در iPhone یا iPad ساده شده است تا نسبتاً ساده شود. اگر شرکت شما دارای اینترانت خصوصی است که در حین سفر به آن نیاز دارید ، اگر به طور مرتب از شبکه های Wi-Fi عمومی استفاده می کنید ، یا اگر در سراسر جهان سفر می کنید و می خواهید آیفون شما فکر کند هنوز در کشور شماست (یا دیگری state) ، VPN به شما کمک می کند. در اینجا نحوه پیکربندی VPN در iPhone است.

VPN چیست؟

یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN سرویسی است که یک اتصال مستقیم از رایانه شما به شبکه دیگر ایجاد می کند. برخی از شرکت ها دارای یک اینترانت داخلی هستند که فقط زمانی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید که شما در سایت هستید. VPN می تواند با تغییر مسیر اتصال به آن مکان ، یک اتصال امن ایجاد کند.

برای استفاده شخصی ، VPN به محافظت از هویت و داده های شما کمک می کند و شما را در برابر سایر تهدیدات آنلاین محافظت می کند. اگر می خواهید از تبلیغات آنلاین ، بانکداری یا خرید مداوم تبلیغ کنندگان جلوگیری کنید ، یا می خواهید وقتی از شبکه های Wi-Fi عمومی استفاده می کنید از خود محافظت کنید ، VPN برای شما مناسب است.

یکی دیگر از کاربردهای رایج VPN این است که iPhone یا iPad خود را در موقعیت جغرافیایی متفاوتی نشان دهید. اگر می خواهید به خدمات منطقه ای دور از خانه یا محتوایی که در کشور شما در دسترس نیست دسترسی پیدا کنید ، مفید است.

قبل از اینکه شروع کنی

می توانید به راحتی از سرویس VPN در iPhone یا iPad خود استفاده کنید. ابتدا باید یک ارائه دهنده را انتخاب کرده و برنامه آن را نصب کنید. ما ExpressVPN را به عنوان بهترین VPN برای iPhone و iPad و همچنین بهترین VPN برای Mac توصیه می کنیم ، زیرا استفاده از آن آسان است ، یک اتصال سریع و قابل اعتماد ارائه می دهد ، خدمات مشتری عالی دارد و مقرون به صرفه است. با معامله ویژه ما می توانید 49 on در اشتراک یک ساله صرفه جویی کرده و سه ماه خدمات اضافی رایگان دریافت کنید.

خدمات عالی دیگری مانند NordVPN ، Surfshark و بسیاری دیگر وجود دارد.

همچنین می توانید سرویس گیرنده VPN خود را به صورت دستی پیکربندی کنید. برای راه اندازی دستی VPN VPN ، قبل از راه اندازی به اطلاعات راه اندازی مانند سرور ، شناسه راه دور ، نام کاربری و رمز عبور نیاز دارید. اگر این اطلاعات را ندارید ، از سرپرست سیستم یا پشتیبانی فنی شرکت خود بخواهید یا با خدمات VPN خود برای کمک تماس بگیرید.

نحوه پیکربندی VPN در iPhone یا iPad خود

ساده ترین راه برای راه اندازی سرویس گیرنده VPN در iPhone یا iPad شما ارائه دهنده ای مانند موارد ذکر شده در بالا است. برخی از بهترین پیشنهادات VPN را بررسی کنید ، در یکی از این خدمات عالی ثبت نام کنید و برنامه مناسب را در دستگاه iOS خود نصب کنید. لطفاً آن را باز کرده و وارد حساب خود شوید.

پس از ورود به سیستم ، از شما خواسته می شود به برنامه اجازه دهید پیکربندی VPN را به iPhone خود اضافه کند. ضربه زدن اجازه می دهد برای پیکربندی خودکار VPN در iPhone خود.

سپس از شما خواسته می شود که رمز عبور ، Touch ID یا Face ID خود را وارد کنید تا اجازه تغییر در تنظیمات VPN را بدهد. گذرواژه خود را وارد کرده یا Touch ID را فعال کنید.

هنگامی که VPN فعال شد ، می توانید آن را در هر زمان بدون نیاز به بازکردن مجدد برنامه انتخاب کرده و وصل کنید (از برنامه برای تغییر مکان و تنظیم سایر تنظیمات استفاده کنید).

 1. راه افتادن تنظیمات از صفحه اصلی
 2. ضربه زدن جمعبه

  منبع: iMore

 3. انتخاب کنید VPNبه اگر بیش از یک مورد دارید ، انتخاب کنید مشتری VPN شما می خواهید استفاده کنید
 4. تعویض وضعیت روشن کن.

  برای پیکربندی VPN در iPhone یا iPad ، VPN خود را انتخاب کنید. کلید وضعیت را روشن کنید.

  منبع: iMore

پس از اتمام استفاده از VPN ، برای خاموش کردن آن دستورالعمل های بالا را دنبال کنید. حتماً آن را خاموش کنید ، مخصوصاً اگر از برنامه ای رایگان و محدود استفاده می کنید.

چگونه VPN را به صورت دستی در iPhone یا iPad خود پیکربندی کنید

با اطلاعات ورود به سیستم موجود ، می توانید یک سرویس گیرنده VPN را به صورت دستی در iPhone یا iPad خود پیکربندی کنید.

 1. راه افتادن تنظیمات از صفحه اصلی
 2. ضربه زدن جمعبه

  برای پیکربندی دستی VPN در iPhone یا iPad ، برنامه تنظیمات را در صفحه اصلی اجرا کنید ، روی General ضربه بزنید.

  منبع: iMore

 3. ضربه زدن VPNبه
 4. انتخاب کنید پیکربندی VPN را اضافه کنیدبه

  برای پیکربندی دستی VPN در iPhone یا iPad خود ، روی VPN و سپس Add VPN Configuration ضربه بزنید.

  منبع: iMore

 5. ضربه زدن تایپ کنیدبه
 6. خود را انتخاب کنید نوع VPN از IKEv2 ، IPSec یا L2TP.
 7. اگر نظر خود را تغییر دادید ، می توانید ضربه بزنید امتناع در گوشه بالا سمت چپ برای بازگشت.
 8. بفرمایید تو، بیا تو اطلاعات تنظیمات VPN شامل شرح ، سرور و شناسه از راه دور.
 9. وارد کن ورود به سیستم احراز هویت ، شامل نام کاربری (یا گواهی نامه) و رمز عبور شما.
 10. اگر از پروکسی استفاده می کنید ، با ضربه زدن آن را فعال کنید راهنما یا خودکار، بسته به ترجیحات شما.
 11. ضربه زدن انجام شدهبه
 12. در تنظیمات VPN ، تغییر دهید وضعیت روشن کن.

  برای پیکربندی دستی VPN در iPhone یا iPad خود ، روی Type ضربه بزنید و نوع اتصال خود را انتخاب کنید. همچنین باید اطلاعاتی در مورد تنظیمات VPN ، ورود به سیستم احراز هویت و اینکه از پروکسی استفاده می کنید اضافه کنید. روی انجام شد ضربه بزنید. در تنظیمات VPN ، سوئیچ وضعیت را روشن کنید.

  منبع: iMore

پس از اتمام استفاده از VPN ، همان مراحل بالا را دنبال کنید تا آن را خاموش کنید. هنگامی که نیاز به روشن کردن مجدد آن دارید ، روند را تکرار کنید.

هر گونه سوال؟

آیا در مورد نحوه پیکربندی VPN در iPhone یا iPad سوالی دارید؟ آنها را در نظرات بنویسید ما به شما کمک خواهیم کرد.

منابع مرتبط

به روز شده در ژوئن 2021: شامل اطلاعات به روز


ما خدمات VPN را در زمینه برنامه های سرگرمی مجاز آزمایش و بررسی می کنیم. مثلا:

1دسترسی به یک سرویس از کشور دیگر (منوط به شرایط این سرویس).
2از امنیت آنلاین خود محافظت کرده و حریم خصوصی آنلاین خود را در خارج از کشور تقویت کنید.

ما استفاده غیرقانونی یا مخرب از خدمات VPN را تأیید یا تأیید نمی کنیم. مصرف محتوای سرقت شده که هزینه آن پرداخت می شود نه توسط انتشارات آینده تأیید می شود و نه تأیید می شود.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …