نوارهای جدید برای مدل های بزرگتر اپل واچ 7 در عکس های فاش شده مشاهده شده است


نوارهای جدید برای مدل های بزرگتر اپل واچ قبل از ارتقاء امسال سری 7 در عکس های فاش شده ظاهر شد.

تصاویر ، از دو منبع مختلف و از دو نسخه مختلف نوار ، به گزینه های جدید 41 و 45 میلی متری اشاره می کنند. آنها تنها چند روز پس از آنکه یک متخصص گفت که به روزرسانی بعدی ساعت اپل شامل اندازه صفحه نمایش بزرگتر است ، ظاهر شدند.

اپل از زمان معرفی اولیه یکبار اندازه صفحه نمایش ساعت اپل را افزایش داده است. بهبود سری 4 ، که در سال 2018 معرفی شد ، صفحه نمایش را از انتها به انتها با فاکتورهای جدید 40 میلی متر و 44 میلی متر (از 38 میلی متر و 42 میلی متر) به ارمغان آورد.

اکنون به نظر می رسد که به روزرسانی سری 7 در راه خود در پاییز امسال منجر به افزایش مشابه در اندازه صفحه نمایش شود. با این حال ، رد پای Apple Watch می تواند مانند همیشه فشرده باقی بماند.

اپل واچ سری 7 در اندازه های جدید ظاهر می شود؟

تصویری از نوارهای جدید (ظاهراً) Apple Watch توسط یک افشاگر در توییتر ارسال شد DuanRuiبه این کمتر از دیدنی است و چیزی بیشتر از یک اثر مبهم “45 میلی متر” در چیزی که شبیه چرم است نشان نمی دهد.

با این حال ، به زودی پس از این پست ، نام دیگری منقضی شد مجین بو تصاویر واضح تری از گروه دیگر منتشر می کند – Braided Solo Loop – ظاهراً برای سری Apple Watch 7. طراحی شده است و بر روی آن “41 میلی متر” حک شده است.

در توییتی که همراه عکس های بو است ، آمده است: “طبق گفته من ، اپل تولید انبوه نوارهای جدید Apple Watch Series 7 را آغاز کرده است.” ابعاد ذکر شده 41 و 45 میلی متر است. »

اپل واچ همچنان فشرده باقی می ماند

با این حال ، بو افزود که مدل های جدید اپل واچ “باید از نظر اندازه با مدل های قبلی یکسان باشند”. اعتقاد بر این است که اپل با معرفی یک طرح به روز شده از بدنه با لبه های مستقیم ، صفحه نمایش خود را افزایش می دهد ، که اجازه می دهد تا سطح کمی بزرگتر در بالا باشد.

این ادعاها همزمان با رندرهای Apple Watch Series 7 است ، ظاهراً بر اساس نقشه های CAD فاش شده که توسط جان پروسر در ماه مه منتشر شده است. مارک گورمت ، خبرنگار معتبر ، فریم های کوچکتری را پیش بینی می کند که به نمایشگرهای کمی بزرگتر اجازه می دهد ساعت اپل را در سال 2021 تازه کنند.

همه اینها باید به این معنا باشد که همه باندهای موجود برای Apple Watch باید به طور کامل با سری 7 سازگار باشند.



مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …