هنگامی که سرویس 10 ساله می شود ، فیس بوک ویژگی های بیشتری را به مسنجر اضافه می کند

اخبار اپل


مسنجر یکی از خدمات کلیدی فیس بوک است. پس از تفکیک سرویس به یک برنامه مستقل ، این شرکت ویژگی های بیشتری را به برنامه اضافه می کند. مسنجر این ماه 10 ساله شد و به مناسبت دهمین سالروز تولدش ، فیس بوک بسیاری از ویژگی های جدید را به برنامه اضافه کرد.

“این ماه ما بسیار هیجان زده ایم که دهمین سالگرد مسنجر را با شما جشن بگیریم. این 10 سال است که بیش از 1 میلیارد نفر را در سراسر جهان به هم متصل کرده و به مردم کمک می کند حتی در زمان جدایی با یکدیگر احساس کنند. ما از همه کسانی که در ایجاد 10 سال خاطره از موضوعات بیشمار چت ، چت تصویری در شب ، به اشتراک گذاشتن جدیدترین GIF ها با الگوهای رفتاری و انتخاب برچسب ایموجی یا برچسب خلق و خوی عالی همراه ما بودند ، سپاسگزاریم. ”

ابتدا ، غول رسانه های اجتماعی دسته جدیدی از بازی ها به نام Poll Games را معرفی می کند. یک بازی جدید به نام “به احتمال زیاد بله” در نظرسنجی “به شما کمک می کند تا بفهمید دوستان شما چه هستند واقعا به موضوعاتی مانند “چه کسانی به احتمال زیاد برای تولد خود هدیه می دهند؟” فکر کنید.

کاربران پیام رسان در ایالات متحده نیز می توانند به دلیل ادغام بیشتر با این سرویس ، هدایای نقدی از طریق Facebook Pay دریافت کنند. پیام های هدیه تولد شخصی جدید ، همراه با بادکنک های مجازی ، هر بار که یکی از دوستان در روز تولد شما از طریق Facebook Pay از طریق مسنجر برای شما پول ارسال می کند ، در مسنجر ظاهر می شود.

سایر ویژگی هایی که فیس بوک در مسنجر معرفی می کند ابزارهای جدید تولد ، SoundMojis با موضوع تولد و موارد دیگر است. یکی دیگر از ویژگی های جالب مسنجر ، جلوه های متنی مشابه iMessage است. اکنون می توانید پیام ها را با یک عبارت جفت کنید ، بگویید “تولدت مبارک” ، و وقتی متن “تولدت مبارک” را ارسال می کنی ، متحرکی شبیه iMessage نمایش می دهد.

می توانید در مورد سایر ویژگی هایی که فیس بوک معرفی کرده است ، اینجا بیشتر بخوانید.

نظر شما در مورد ویژگی های جدید مسنجر چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات زیر به ما بگویید!مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …