هنگامی که iOS 15 در پاییز امسال راه اندازی می شود ، رله خصوصی iCloud تنها به عنوان یک ویژگی بتا در دسترس خواهد بود

اخبار اپل


منبع: لوکا فیلیپوویچ / iMore

وقتی iOS 15 پاییز امسال عرضه می شود ، رله خصوصی iCloud نیمی از درمان Shareplay خود را دریافت می کند. در واقع وجود خواهد داشت ، اما فقط به صورت بتا عرضه می شود.

نسخه 6 بتا برای توسعه دهندگان یادداشت برای نسخه iOS 15 نشان می دهد که رله خصوصی iCloud به صورت بتا منتشر می شود و به طور پیش فرض خاموش می شود. با این حال ، مشتریان iCloud + می توانند این ویژگی را روشن کنند.

رله خصوصی iCloud به عنوان یک بتا عمومی منتشر می شود تا بازخورد بیشتری کسب کند و سازگاری وب سایت را بهبود بخشد. (82150385)

این گزارش همچنان گمانه زنی می کند که این ویژگی فقط به عنوان نسخه بتا منتشر می شود زیرا اپل در ایجاد وب سایت های کافی برای کارکرد صحیح با ویژگی جدید مشکل دارد و به توسعه دهندگان وب بیشتری برای پیاده سازی تغییرات نیاز دارد تا بتواند به راحتی در شبکه کار کند.

به نظر می رسد اپل حداقل تا حدی این گسترش را کند می کند ، زیرا مشکلات سازگاری دیرینه ای با برخی از وب سایت ها دارد ، به ویژه سایت هایی که محتوای خاص منطقه را نادرست نمایش می دهند یا هنگام ورود به سیستم اشتباه می گیرند. برخی از ابزارهای نسبتاً آسان وجود دارد که توسعه دهندگان وب می توانند برای رفع این مشکلات انجام دهند ، اما تطبیق شبکه با هر ویژگی جدید به زمان نیاز دارد و به نظر می رسد اپل با احتیاط مرتکب اشتباه شده است.

iCloud Private Relay یکی از ویژگی های جدید حفظ حریم خصوصی است که در هنگام عرضه پاییز امسال iOS 15 ، iPadOS 15 و macOS Monterey برای کاربران Mac ، iPad و iPhone در دسترس خواهد بود. این ویژگی ترافیک وب را از طریق دو سرور پروکسی جداگانه مدیریت می کند و هنگام مرور وب کمی حریم خصوصی بیشتری را به ارمغان می آورد.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …