پلت فرم آزمایش بتا Apple TestFlight بر روی macOS است


TestFlight ، توسعه دهندگان پلت فرم اپل می توانند برای توزیع نسخه های بتا برنامه های خود استفاده کنند ، فقط برای اولین بار Mac را فشار دهید. در حال حاضر فقط برای توسعه دهندگان در دسترس است و به macOS Monterey نیاز دارد.

اپل همچنین به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا نسخه های بتا برنامه های macOS خود را به App Store Connect ارسال کنند ، که تا کنون امکان پذیر نبوده است.

TestFlight یک سرویس شخص ثالث بود که برای اولین بار در اواخر سال 2010 وارد شد و در ابتدا از برنامه های Android و همچنین برنامه های iOS پشتیبانی می کرد. این سرویس باعث شد که توسعه دهندگان بتوانند نسخه های اولیه عناوین خود را به عموم ارائه دهند.

نسخه اندرویدی این برنامه در سال 2014 ، اندکی پس از خرید TestFlight توسط اپل ، از بین رفت. از آن زمان ، این پلتفرم فقط برای iOS و tvOS در دسترس بود ، اما اکنون برای اولین بار به Mac راه پیدا کرده است.

TestFlight وارد مک می شود

اپل تأیید کرده است که TestFlight در هنگام ارائه WWDC 2021 در ماه ژوئن از macOS پشتیبانی می کند. نسخه بتا برنامه اکنون برای کسانی که حساب توسعه دهندگان Apple و Mac دارند که از macOS Monterey استفاده می کنند در دسترس است.

هنگامی که TestFlight به طور رسمی آغاز به کار می کند ، که انتظار می رود پاییز امسال رخ دهد ، پس از ظاهر شدن macOS Monterey برای همه ، همه می توانند برنامه را از Mac App Store بارگیری کنند (پس از اولین به روزرسانی در macOS 12).

با این حال ، برای بارگیری نسخه های بتا برنامه های مورد علاقه خود از طریق بستر TestFlight ، ابتدا به دعوتنامه یا اتصال از توسعه دهنده برنامه نیاز دارید.

توسعه دهندگان اکنون می توانند نسخه های بتا خود را ارسال کنند

اکنون که TestFlight روی Mac نصب شده است ، البته در نسخه بتا ، اپل به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا نسخه های اولیه برنامه های خود را برای آزمایش به App Store Connect ارسال کنند. این امر قبل از ورود TestFlight امکان پذیر نبود.

نکته ای که باید در مورد این نسخه از TestFlight بتا توجه داشته باشید: قبل از نصب به روزرسانی برنامه ای که در حال آزمایش آن هستید ، ابتدا باید آن را ببندید. TestFlight آن را مجبور می کند در غیر این صورت لغو کند و تمام داده های ذخیره نشده از بین می روند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …