پیاده روی کنید و با این پایه های Laut دوچرخه خود را ردیابی کنید

اخبار اپل


AirTag را زیر زین خود یا زیر جا بطری وصل کنید.
عکس: قوی

اگر شما AirTag خود را آنقدر دوست دارید که آن را در دوچرخه سواری های عاشقانه سوار می شوید (یا به احتمال زیاد فقط می خواهید سواری شیرین خود را دنبال کنید) ، این قفسه های دوچرخه درخشان Laut را ببینید. آنها به خوبی طراحی شده اند و بسیار مقرون به صرفه هستند.

شما می توانید ردیاب خود را زیر 20 دلار به زین خود وصل کنید یا حتی کمتر از زیر بطری آب. و از آنجا که جایگاه های لاوت بسیار قابل توجه نیست ، سارقان حتی نمی دانند که AirTag شما در آنجا است.

اگر یک دوچرخه گران قیمت دارید ، دیوانه خواهید شد که آن را با AirTag دنبال نکنید. این ساده ترین راه برای اطمینان از این است که اگر آن را به سرقت برده اید یا فراموش کرده اید که کجا آن را ترک کرده اید ، می توانید مکان آن را از هر دستگاه Apple ردیابی کنید.

اما شما نمی خواهید AirTag خود را جایی بگذارید که دزدان آن را پیدا کنند ، در غیر این صورت آنها قبل از اینکه با اموال شما خارج شوند ، آن را حذف می کنند. چه چیزی ایر لاگ های جدید لاوت را بسیار خوب می کند: هیچ کس متوجه وجود آنها در آنجا نمی شود.

پایه های Laut AirTag دوچرخه شما را ایمن نگه می دارد

قفسه بطری ، فقط 14.99 دلار قیمت دارد ، در زیر جا بطری روی دوچرخه شما قرار دارد. این دستگاه در دو قسمت عرضه می شود که به AirTag اجازه می دهد داخل آن قرار بگیرد و مستقیماً به قاب دوچرخه شما متصل می شود تا به راحتی جدا نشود.

پایه دوچرخه Laut AirTag
قیمت ها فقط از 14.99 دلار شروع می شود.
عکس: قوی

متناوبا ، اگر نگهدارنده بطری ندارید ، یک زین در تصویر بالا وجود دارد. با قیمت 19.99 دلار ، به طور ایمن به قسمت زیرین صندلی دوچرخه شما چسبیده است ، در حالی که AirTag شما در داخل آن نشسته است و قابل مشاهده نیست.

هر دو لوازم جانبی از AirTag شما محافظت می کنند ، بنابراین نگران خراب شدن آن نباشید. و آنها مانع اتصال نمی شوند ، بنابراین می توانید آن را به خوبی ردیابی کنید.

کیسه Laut خود را برای AirTag از Cult of Mac Store امروز بسته بندی کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
این یک کلاس استاد کپی رایتینگ است که نمی توانید آن را حذف کنید

آیا نیاز به تقویت مهارت های نوشتاری خود دارید؟ چه بخواهید یک کپی‌رایتر تمام‌وقت شوید، وب‌سایت و مطالب بازاریابی خود را تقویت کنید، یا صرفاً ایمیل‌های بهتری بسازید، مجموعه کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. این 17 ساعت آموزش ارائه …

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …