چین در حال حاضر کلون های Apple Watch Series 7 را کنار می گذارد

اخبار اپل


هفته ها تا عرضه رسمی اپل واچ سری 7 زمان داریم ، اما این امر مانع از کنار گذاشتن کلون های تولید کنندگان چینی نشده است. ضربه ها دارای طراحی مسطح تری هستند که می تواند با چیز واقعی مطابقت داشته باشد.

انتظار می رود اپل واچ پاییز امسال بزرگترین بازسازی خود را دریافت کند. طرح خمیده ای که از شروع استفاده از آن استفاده می کنیم ، با فاکتور مربع شکل جایگزین می شود ، که فضای بیشتری برای صفحه نمایش بزرگتر ایجاد می کند.

تصاویر ارائه شده به ما این ایده را می دهد که از اپل واچ سری 7 چه انتظاری می توان داشت ، اما اکنون چیزی کمی واقعی تر داریم: دستگاه های جعلی که ممکن است تقریباً شبیه به واقعیت باشند.

اپل واچ سری 7 این حمله را شبیه سازی می کند

مشاور توییتر مجین بو مجموعه ای از عکسها را منتشر کرده است که مدلهای مختلف Apple Watch Series 7 را نشان می دهد ، که اکنون در چین فقط 60 دلار فروخته می شوند. در انواع آلومینیوم و فولاد ضد زنگ موجود است.

احتمالاً این کلون ها بر اساس شایعات مربوط به Apple Watch Series 7 ساخته شده اند ، بنابراین ممکن است نمایندگی کاملی از دستگاه واقعی نداشته باشند. اما آنها می توانند بر اساس نقشه های CAD فاش شده از منابع دیگر تهیه شوند.

انتظار می رود نسل بعدی اپل واچ علاوه بر طراحی مربع شکل که نمایشگرهای بزرگتر 41 و 45 میلی متری را امکان پذیر می کند ، 1.7 میلی متر نازک تر از سری 6 باشد. همچنین باید با نوارهای موجود سازگار باشد.

شعب جدید در چین نیستند

دستگاه های Knockoff اپل در چین بسیار رایج (و محبوب) هستند ، جایی که برای شرکت ها برخورد با حق نسخه برداری و نقض علائم تجاری سخت تر است. اما کوپرتینو سعی دارد به این موضوع پایان دهد.

اپل در حال حاضر تیمی را برای مبارزه با کالاهای تقلبی اختصاص داده است. بسیاری از آنها تقریباً شبیه به واقعی – حداقل از نظر سخت افزاری – هستند اما با قیمت قابل توجهی کمتر از محصولات اصلی اپل در دسترس هستند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …

اخبار اپل
اپل می خواهد آیفون ها و مک بوک های بیشتری را در خارج از چین تولید کند

طبق گزارش ها، اپل به دلیل سیاست های سختگیرانه ضد کووید، به دنبال گسترش تولید دستگاه های خود در خارج از چین است. سیاست سازش ناپذیر دولت چین برای مقابله با کووید صفر بر تولید دستگاه های اپل تأثیر گذاشته است و زمان ارسال برخی از محصولات تا ماه جولای …