کاربران اندروید به دلیل نداشتن اسکنر اثر انگشت نمی خواهند به iPhone 13 تغییر دهند

آیفون 13 مینی کانسپت
اخبار اپل


مطالعه جدید از SellCell نشان می دهد که علاقه کاربران اندرویدی برای تغییر سری آیفون 13 آینده در مقایسه با عرضه سری آیفون 12 سال گذشته کاهش یافته است. نتایج این نظرسنجی نشان می دهد که تنها 18.3 درصد از کاربران اندرویدی تصمیم به تغییر آیفون 13 پس از عرضه دارند که 14.8 درصد کمتر از زمان مشابه سال قبل از عرضه آیفون 12 است.

بر اساس نتایج بدست آمده ، تنها دو نفر از هر 10 کاربر اندرویدی می خواهند به iPhone 13 تغییر دهند.

کاربران Android به iPhone تغییر می دهند

در بین سوئیچ ها ، 39.8 want می خواهند به iPhone 13 Pro Max ارتقاء دهند و iPhone 13 با 36.1 want دنبال می شود. کاربران فعلی اندروید کمترین علاقه ای به تغییر آیفون 13 مینی دارند و تنها 4.6 درصد از پاسخ دهندگان به آن علاقه مند هستند. این نباید تعجب آور باشد ، زیرا کاربران iPhone فعلی نیز کمترین علاقه را به iPhone 12 mini نشان می دهند.

این مطالعه همچنین سوئیچ های احتمالی اندروید به آیفون را در مورد اینکه چرا آنها به تعویض فکر می کنند ، زیر سال می برد. “پشتیبانی نرم افزاری طولانی تر” ارائه شده توسط اپل با 51.4 درصد آرا در صدر لیست قرار گرفت و پس از آن “ادغام اکوسیستم اپل” با 23.8٪ و حفظ حریم خصوصی بهتر با 11.4٪.

فقدان اسکنر اثر انگشت آیفون (31.9)) و گزینه های محدود سفارشی سازی در iOS (16.7)) از بزرگترین تخلفات کاربران اندرویدی بودند که تصمیم گرفتند سری آیفون 13 را از دست بدهند. iCloud نیز برای بسیاری نگران کننده بود.

14.7 درصد از کاربران اندرویدی که تصمیم به تغییر به آیفون 13 دارند نیز قصد خرید اپل واچ سری 7 را در اواخر امسال دارند. با این حال ، علاقه به AirPods 3 نسبتاً کمتر است و تنها 6.2 of از سوئیچ های بین Android و iPhone را ارتقاء می دهند.

این مطالعه توسط SellCell بین 13 تا 30 آگوست با بیش از 5000 کاربر Android بالای 18 سال در ایالات متحده.

علاقه کمتر کاربران اندروید برای تغییر به سری آیفون 13 ممکن است به این دلیل باشد که در مورد اخیر تغییرات بزرگی ایجاد نمی شود. آیفون امسال با ارتقاء “S” ، که بیشتر بر بهبود عملکرد و قابلیت استفاده آنها تمرکز می کند ، به جای معرفی هرگونه ویژگی یا تغییرات اساسی جدید. شایعه شده است که اپل سری آیفون 13 را در 14 سپتامبر ارائه می کند.

[Via SellCell]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …