گروهی از کارکنان اپل تلاش سازمانی جدیدی را تحت عنوان #AppleToo آغاز کردند

اخبار اپل


منبع: رنه ریچی / iMore

مدت کوتاهی پس از آنکه اخبار مربوط به نظرسنجی غیر رسمی کارکنان نشان داد که مشکل بالقوه حقوق در شرکت وجود دارد ، گروهی از کارکنان اپل تلاشهای سازمانی جدیدی را برای ایجاد تغییرات در شرکت انجام دادند.

به گزارش The Verge ، برخی از کارکنان اپل گرد هم آمده اند تا زیر پرچم #AppleToo سازماندهی شوند. تلاش ها ادعا می کنند که راز اپل ، که برای محصولاتش شگفت انگیز بود ، بر عکس برخی از کارکنان آن تأثیر معکوس گذاشته است.

به مدت طولانی ، اپل از بازرسی عمومی اجتناب کرده است. حقیقت این است که برای بسیاری از کارگران اپل – واقعیتی که سیاهان ما ، محلی ها و دیگر همکاران ما از اقلیت های نژادی ، جنسیتی و حاشیه نشینان تاریخی به طور نامتناسب با آن روبرو هستند – فرهنگ محرمانه بودن یک قلعه مات و ترسناک ایجاد می کند. وقتی ما بر مسئولیت پذیری و جبران بی عدالتی های مداومی که در محل کار شاهد یا تجربه می کنیم اصرار داریم ، با الگوی انزوا ، تنزل و روشنایی روبرو می شویم.

بیشتر نه. ما تمام مسیرهای داخلی را تمام کرده ایم. ما با مدیریت خود صحبت کردیم. ما به تیم افراد رفتیم. ما از طریق رفتار تجاری افزایش یافتیم. چیزی تغییر نکرده است.

این گروه یک وب سایت جدید به نام AppleToo ایجاد کرده است که هدف آن تبدیل به مکانی است که کارکنان فعلی و سابق اپل می توانند داستان های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. این گروه امیدوار است هنگامی که داستانهای کافی به اشتراک گذاشته شود ، آنها بتوانند بیانیه ای با توصیه هایی برای تغییر در شرکت ارائه دهند.

گروهی از کارگران اپل برای سازماندهی و دفاع از خود گرد هم آمدند. ما از همکاران اپل خود که مایل به تغییر واقعی در اپل هستند می خواهیم که داستان های خود را به اشتراک بگذارند. وقتی داستانهای ما گرد هم می آیند و ارائه می شوند ، به کشف الگوهای مداوم نژادپرستی ، جنسیت ، نابرابری ، تبعیض ، ارعاب ، سرکوب ، اجبار ، سوء استفاده ، مجازات ناعادلانه و امتیازات غیرقابل کنترل کمک می کند.

ما باید به عنوان همکار با هم کار کنیم – Corporate ، AppleCare و Retail. حقوق و ساعتی ؛ پاره وقت و تمام وقت-برای ایجاد تغییر سیستماتیک در محل کار خود. همه ما در دایرکتوری جایی داریم و در عین حال نگرش یکسانی نداریم و همه حقوق مساوی به ما نمی دهند.

با ما تماس بگیرید تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارید ، در جریان باشید ، یا در همبستگی با دیگر کارکنان فعلی یا سابق اپل متحد شوید. با هم می توانیم با هم کار کنیم تا یک محیط کار سالمتر ایجاد کنیم.

ما در حال همکاری برای ایجاد بیانیه ای از طرف خود هستیم که داستانهای ما را منعکس می کند و تغییرات مورد انتظار از اپل را نشان می دهد.

بر اساس این گزارش ، حداقل هشت کارمند اپل قبلاً داستان های خود را از طریق وب سایت Apple Too به اشتراک گذاشته اند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …