گزارش جدید CIRP نشان می دهد که صاحبان آیفون بعید است که Apple TV یا HomePod بخرند


iPhone مدتهاست که دستگاه ورودی اکوسیستم اپل است. هنگامی که مشتری آیفون در دست دارد ، به احتمال زیاد به سایر دستگاه های اپل نیز گسترش می یابد.

در گزارش جدیدی از Consumer Intelligence Research Partners (CIRP) (از طریق 9to5Mac) ، تحلیلگران بررسی کردند که آیا برخی از دستگاه های اپل دروازه ای بیش از اکوسیستم سخت افزاری هستند یا خیر ، و اگر چنین است ، آن دستگاه های اضافی چیست. این مطالعه اطلاعات 900 مشتری در ایالات متحده را که در دوازده ماه گذشته (پایان ژوئن 2021) آیفون خریداری کرده بودند ، جمع آوری کرد.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

جاش لوویتز ، شریک و بنیانگذار CIRP ، به طور خاص از AirPods و iPads به عنوان دو دستگاهی که به نظر می رسد به طور طبیعی برای iPhone استفاده می شود ، نام برد.

صاحبان اپل چه لوازم الکترونیکی دارند و سپس محصولات اپل چه چیزی دارند. مواردی که با iPhone خوب کار می کنند ، مانند Apple Watch و AirPods خوب کار می کنند. خریداران آیفون جذب هر دو محصول می شوند و اپل سهم بزرگ و رو به رشدی در هر دو بازار دارد. خریداران iPhone همچنین تمایل به داشتن تبلت ، به ویژه iPad دارند. تقریباً بسیاری از خریداران iPhone دارای رایانه لوحی هستند و اپل سهم عمده فروش این تبلت ها را دارد.

مایک لوین ، شریک و بنیانگذار CIRP ، دریافت که این شرکت در زمینه محصولات خانگی خوب عمل نمی کند. به طور خاص ، iPhone به این معنا نیست که مشتریان از بلندگوی Apple TV یا HomePod استفاده می کنند.

اپل نتوانسته موفقیت موبایل خود را در فروش دستگاه های خانگی تکرار کند. تقریباً همه خریداران آیفون دارای رایانه هستند ، اما اپل تسلط ندارد و تنها 41 درصد بازار را در اختیار دارد. اپل همچنین دارای بخش نسبتاً کمی در بخش پخش تلویزیونی است ، جایی که بیش از دو سوم خریداران آیفون صاحب یکی هستند ، اما فقط 39 درصد دارای قاب اپل تی وی هستند. همانطور که قبلاً دیدیم ، اپل سهم بسیار کمی در بخش بلندگوهای هوشمند دارد که در بین خریداران آیفون افزایش یافته است ، جایی که 45 درصد صاحب یک یا چند دستگاه هستند ، اما 75 درصد از صاحبان بلندگوهای هوشمند محصول رقیب دارند.

انتظار می رود که اپل در ماه سپتامبر در رویدادی مجازی ، آیفون جدید خود را با نام iPhone 13 معرفی کند. همچنین انتظار می رود این شرکت نسل سوم ایرپاد را در پاییز امسال عرضه کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …