یک شارژر Apple Watch متناسب با جاکلیدی خود تهیه کنید

اخبار اپل


اکنون شارژر ساعت شما می تواند به همان اندازه کوچک و قابل حمل باشد.
عکس: فرقه معاملات Mac

یکی از بهترین قسمت های داشتن یک ساعت اپل راحتی است. همان جا ، روی مچ دست ، برخی از مفیدترین ویژگی های iPhone خود را دارید ، اما در بسته ای قابل حمل تر.

شارژر Apple Watch شما باید به همان اندازه راحت و راحت باشد. Keychain شارژر بی سیم Apple Watch یک همراه عالی برای Apple Watch شما است و می تواند شما را ساعت ها در روز نگه دارد. اکنون می توانید یک ، دو یا چهار جا کلیدی برای شارژر بی سیم Apple Watch به ترتیب با قیمت 19.99 دلار ، 38.99 دلار و 76.99 دلار خریداری کنید. و برای مدت زمان محدود ، هنگامی که 50 دلار یا بیشتر خرج می کنید ، 10 دلار اعتبار در فروشگاه دریافت می کنید!

شارژر قابل حمل مناسب برای Apple Watch

این شارژر بی سیم کوچک آنالوگ کامل Apple Watch شما است. کوچک است و به راحتی به جاکلیدی شما متصل می شود. استفاده از آن آسان است ، زیرا حلقه مغناطیسی به راحتی به ساعت شما متصل شده و آن را شارژ می کند.

باتری 950 میلی آمپر ساعتی تمام ساعت های اپل را به راحتی شارژ می کند. و در حالی که باتری های اپل واچ می توانند تمام روز دوام بیاورند ، نگه داشتن این شارژر کوچک به این معناست که اگر فراموش کنید در خانه شارژ کنید ، محکوم نیستید. این شارژر کاملی است که باید تا زمانی که به آن نیاز ندارید آن را فراموش کنید.

لازم نیست با استفاده از شارژر سنگین و کابل درهم پیچیده ، راحتی ساعت اپل خود را خراب کنید. جاکلیدی برای شارژر بی سیم Apple Watch کاملاً قابل حمل است ، بنابراین در صورت نیاز به آن وجود خواهد داشت – و در صورت عدم نیاز به راحتی قابل مشاهده است.

در جاکلیدی شارژر بی سیم Apple Watch صرفه جویی کنید

یک ، دو یا چهار جا کلیدی برای شارژر بی سیم Apple Watch با قیمت 19.99 دلار ، 38.99 دلار و 76.99 دلار دریافت کنید. و برای مدت محدودی ، اگر 50 دلار یا بیشتر خرج کنید ، به طور خودکار با 10 دلار اعتبار در فروشگاه پاداش خواهید گرفت!

قیمتها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
این یک کلاس استاد کپی رایتینگ است که نمی توانید آن را حذف کنید

آیا نیاز به تقویت مهارت های نوشتاری خود دارید؟ چه بخواهید یک کپی‌رایتر تمام‌وقت شوید، وب‌سایت و مطالب بازاریابی خود را تقویت کنید، یا صرفاً ایمیل‌های بهتری بسازید، مجموعه کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. این 17 ساعت آموزش ارائه …

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …