یک کلید فعال سازی سریع Windows 10 Pro مادام العمر را فقط با 16 دلار از CdkeySales دریافت کنید


این انتشار کلید نرم افزاری توسط CdkeySales.com ارائه شده است.

مانند رویدادهای قبلی فروش ، فرقه مک خوانندگان اکنون می توانند 20٪ تخفیف ویژه برای کلیدهای فعال سازی نرم افزار با قیمت های پایین موجود در CdkeySales.com دریافت کنند.

Cdkeysales.com ارائه می دهد: کلیدهای نصب شده Windows 10 Pro و موارد دیگر

فقط با وارد کردن کد تخفیف می توانید 20 درصد تخفیف بگیرید CULT وارسی. مجموعه ای از پیشنهادات عالی برای کلیدها برای فعال کردن سیستم عامل و نرم افزار عملکرد پایین ، قیمت های پایین تخفیف را نشان می دهد.

از کد تخفیف 20 درصدی CULT در CdkeySales.com استفاده کنید:

چرا نگران به روز رسانی نرم افزار مایکروسافت هستید؟

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا بهتر است نرم افزار مایکروسافت خود را به روز کنید. خوب ، از یک طرف ، با قیمت هایی مانند این – چرا که نه؟ و از سوی دیگر ، دلایل خوب زیادی برای انجام این کار وجود دارد.

نرم افزار معمولاً با گذشت زمان بهبود می یابد. هنگامی که آخرین نسخه سیستم عامل و نرم افزار عملکرد را دریافت می کنید ، مطمئن می شوید که آخرین ویژگی ها و جدیدترین عملکردها را دارید. شما می توانید با نسخه های جدید بیشتر از نسخه های قدیمی کار کنید.

همچنین ، هنگامی که به روزرسانی نرم افزار را به تأخیر می اندازید ، ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید. مایکروسافت سرانجام پشتیبانی از نسخه های قدیمی را متوقف می کند. اگر نسخه های جدیدتری دارید ، در صورت بروز مشکل نگران عدم پشتیبانی فنی نباشید. به احتمال زیاد این را بهتر از خواهید یافت داشتن فقط پس از مواجه شدن با مشکلات ارتقا دهید.

جزئیات خرید شما

توجه داشته باشید که CdkeySales.com می گوید مجوزهای آن قابل انتقال نیست. کلیدها برای فعال سازی یکبار یک رایانه معتبر هستند ، مگر زمانی که دو کامپیوتر علامت گذاری شده باشند. اگر در کمتر از یک سال از رایانه دیگری استفاده می کنید ، برای ادامه استفاده از نرم افزار باید مجوز دیگری خریداری کنید.

با توجه به تخفیف عظیمی که اکنون می توانید از قیمت های پایین سایت استفاده کنید ، محدودیت های فوق چندان ناراحت کننده نیست.

برای دریافت 20٪ تخفیف ، در CdkeySales.com خرید کنید و کد تخفیف را وارد کنید CULT وارسی.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …