Apple TV + دنیای تیره گروه های حقوق بشری را تماشا می کند

اخبار اپل


حقیقت گفته شده است، درام فریبنده Apple TV + در مورد پادکست با جنایات واقعی ، این هفته در آبهای کدر گروه های حقوق بشری غرق می شود. طرح ضخیم تر می شود – و رمز و راز تاریک می شود.

حقیقت گفته شده است نقد و بررسی: “ارواح تعطیلات” (فصل 2 ، قسمت 2)

این قسمت با چیزی شبیه سوار بر غلتک شروع می شود. Podcaster Poppy Parnell (با بازی اکتاویا اسپنسر) اولین قسمت از فصل جدید خود را درباره قتل دوستش جاش (جیسون اومارا) ، همسر بهترین دوست میکا (کیت هادسون) آغاز می کند. من فصل اول رو ندیدم حقیقت گفته شده است دقیقاً به این دلیل که این باز شدن به طور کامل کار نمی کند.

خشخاش نویسنده چندان خوبی نیست. با ژامبون صحبت می شود که حقیقت خدای جاش است. حالا من را اشتباه نگیرید. این واقع بینانه است ، زیرا نیمی از پادکست های جنایی واقعی توسط Joan Didians بالقوه نوشته می شوند بدون اینکه بدانند زبان مفید در عوض چه کاری انجام می دهد اکثر زبان من بسیار نگران بودم که یک نمایش درباره یک پادکست جنایی واقعی شامل پادکست زیادی شود – و ما بالاخره با آن روبرو شدیم.

همه شرم آور است زیرا بقیه حقیقت گفته می شود ‘فصل دوم تا کنون بسیار سودآور بوده است. این هفته مشخص شد که جاش زمان زیادی را صرف تحقیق درباره گروهی از فعالان حقوق مردان به نام پسران ایوار کرده است. کارآگاه اصلی از یک مخبر پلیس در گروه می پرسد که آیا چیزی در مورد قتل می داند ، اما مظنون است که هیچکس در گروه به اندازه کافی فرد خوبی برای انجام چنین کاری نیست.

من معمولاً طرفدار زیادی از تلویزیون هفتگی نیستم که عناوین هفته گذشته را به خود اختصاص می دهد و از آنها غافلگیر می شود. (چند بار این کار را کرد نظم و قانون به طور کامل پرونده هفته را خراب کرد زیرا او می خواست ضربه بزند در حالی که مردم هنوز به یاد دارند Terri Schiavo کی بود؟) اما تا کنون ، حقیقت گفته شده است به نظر می رسد که در زمینه موضوعات مورد بررسی خود مکانیک اجتماعی را تحت کنترل دارد.

در سفر دشوار خودش

طبق معمول ، ران سفاس جونز ، سمت چپ ، عملکرد قوی ارائه می دهد.
عکس: Apple TV +

مراسم تشییع جنازه جاش این هفته برگزار می شود و میکا توسط یک راندو که توسط آموزه های میکا “نجات” می یابد ، استقبال می کند. این صحنه مهمی با شاه ماهی قرمز (احتمالاً) است که به پوپی نشان می دهد که این تحقیق چقدر خارق العاده خواهد بود. حقوق مردان در سمت چپ او ، زامبی های سلامتی در سمت چپ او ، اینجا اوست …

او حتی نمی تواند تمام تمرکز خود را روی نمایش بگذارد. پدرش (رون کیفاس جونز) به طور تصادفی دوست دختر جوان خود را نام همسر مرده خود می خواند. بعلاوه ، او باید با خانواده خود توضیح دهد که پزشکان از وضعیت او خوششان نمی آید و اگر سرطان او بدتر شود ، او به دنبال درمان نخواهد بود.

جونز همیشه هست حیرت انگیز و این هیچ تفاوتی ندارد او در نقش لیاندر به عنوان میله داغ یک پلیبوی بازی می کند که از بین می رود. غرور او به عنوان نوعی تئاتری مردمی ظاهر می شود و دیدن اینکه پوپی چگونه او را می بیند بسیار لذت بخش است. وجود دارد زیاد در صحنه های آرام این نمایش اتفاق می افتد. به اندازه ای که آنها تقریبا جنایت را تحت الشعاع قرار می دهند.

اوضاع تغییر خواهد کرد

در همین حال ، میکا دیوانه می شود. تحقیقات و افشاگری های مربوط به خیانت همسرش باعث می شود که او بیش از حد آسیب پذیر باشد. او در یک رویداد منفجر می شود ، انجام می دهد کاملا عینک خودش

هنگامی که او دستیار خود را برای جمع آوری شواهد از آپارتمان آنها می فرستد ، پوپی می بیند که این نیز منصفانه اتفاق می افتد. او میداند که مهم نیست چقدر میهای اصرار می کند که آماده پخش همه چیز در پادکست است ، وقتی آخرین قسمت پخش می شود ، دوستی آنها یکسان نخواهد بود. پوپی حتی از شبکه افرادی که از خانواده وی و دستیاران میکا جاسوسی می کنند اطلاع ندارد.

با این حال ، در اینجا سبک زیادی وجود ندارد. اوضاع بسیار منظم و خطی ادامه می یابد حقیقت گفته شده استبه احتمالاً این را از روشهای پس از Netflix انتظار داشتید ، اما یک ساعت درام قوی یک ساعت درام است.

من فکر نمی کنم نمایش تا حدی طنز خود را به اصطلاح آورده باشد. همه اینها به همان اندازه جالب نیست. با این حال ، من آنقدر بامزه و غرق شده بودم که از اتفاقات آینده هیجان زده شوم. به ویژه با توجه به چرخش رویدادهایی که این قسمت را به پایان می رساند.

حقیقت گفته شده است در Apple TV +

قسمت های جدید از حقیقت گفته شده است جمعه به Apple TV + برسید.

دارای رتبه: TV-MA

نگاه کنید: Apple TV +

https://www.youtube.com/watch؟v=MQuvOwjFaz0

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون ، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد نوشت صدای دهکده ، تفسیر فیلم ، بررسی کتابهای لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم بلند کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله تصویری نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …