#AppleToo 500 داستان از مشکلات کار در Apple دریافت کرده است

اخبار اپل


در اوایل این هفته ، کارمندان اپل وب سایت ویژه #AppleToo را – به دنبال جنبش #MeToo – راه اندازی کردند که در آن کارکنان می توانند درباره مسائل مربوط به محل کار داستان بگویند. بر اساس یک پست امروز در توییتر ، جنبش #AppleToo در حال حاضر 500 داستان جمع آوری کرده است.

این موضوع می گوید این جنبش بیش از 500 بخش از مشکلات محل کار را شامل نژادپرستی ، جنسیت ، تبعیض ، انتقام ، آزار و اذیت ، جنسی و سایر انواع آزار و اذیت گرد هم آورده است. یک داستان درباره خشونت جنسی به دست یک همکار خارج از دانشگاه است.

در حال حاضر ، بر اساس این گزارش ، کارگران #AppleToo با کارکنان خود همکاری می کنند تا به آنها کمک کنند تا داستانهایی را به سازمانهای کارگری خارج ارائه دهند ، مانند بخش مسکن و اشتغال عادلانه در کالیفرنیا و کمیسیون برابری اشتغال فدرال. این گزارش همچنین می گوید داستانهای #AppleToo به زودی به احتمال زیاد تا دوشنبه منتشر می شود.

این گزارش می گوید که اکثریت مردم درخواست کردند “داستانها را به اشتراک بگذارند ، آنها همچنین از گروه دستورالعمل هایی را برای به اشتراک گذاشتن آنها با سازمانهای خارجی و مطبوعات درخواست کردند.”

وب سایت #AppleToo می گوید:

“مدت زیادی است که اپل از نظارت عمومی اجتناب می کند. حقیقت این است که برای بسیاری از کارگران اپل – واقعیتی که سیاه پوستان ، محلی ها و دیگر همکاران ما از اقلیت های نژادی ، جنسیتی و حاشیه نشینان تاریخی به طور نامتناسب با آن روبرو هستند – فرهنگ محرمانه بودن یک قلعه مات و ترسناک ایجاد می کند. وقتی ما برای پاسخگویی و جبران بی عدالتی های دائمی که در محل کار شاهد هستیم یا تجربه می کنیم ، با الگوی انزوا ، تنزل و روشنایی روبرو می شویم.

بیشتر نه. ما تمام مسیرهای داخلی را تمام کرده ایم. ما با مدیریت خود صحبت کردیم. ما به تیم افراد رفتیم. ما از طریق رفتار تجاری افزایش یافته ایم. چیزی تغییر نکرده است. “

بر اساس این گزارش ، حدود 15 کارمند اپل بخشی از این سازمان هستند و برخی از کارکنان عالی رتبه نیز بخشی از این تیم هستند. در اوایل این هفته ، گزارشی به جزئیات نحوه صدای کارکنان علیه اپل و از طریق گروه های داخلی Slack اشاره کرد.

نظر شما در مورد اقدام کارکنان اپل علیه غول کوپرتینویی چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید!

[Via Protocol]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
این یک کلاس استاد کپی رایتینگ است که نمی توانید آن را حذف کنید

آیا نیاز به تقویت مهارت های نوشتاری خود دارید؟ چه بخواهید یک کپی‌رایتر تمام‌وقت شوید، وب‌سایت و مطالب بازاریابی خود را تقویت کنید، یا صرفاً ایمیل‌های بهتری بسازید، مجموعه کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. این 17 ساعت آموزش ارائه …

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …