Dock در یک پلتفرم فوق العاده گسترده 5 نمایشگر را به مک بوک پرو M1 متصل می کند [Setups]


Redditor Parmg100 M1 MacBook Pro خود را با نمایشگرهای کافی اجرا می کند تا اکثر دارندگان Mac دو برابر شوند. او گفت که قادر به اتصال است پنج نمایشگرها ، از جمله دو مانیتور فوق عریض. به طور طبیعی ، Redditors با توجه به محدودیت مک بوک پرو در اتصال نمایشگرهای خارجی ، کنجکاوی خود را در مورد نحوه انجام این کار نشان داده است.

این پست شامل مشارکت است. فرقه مک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید ، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

همانطور که بسیاری از کاربران Mac به خوبی می دانند ، M1 MacBook Pro و M1 MacBook Air در ابتدا علاوه بر صفحه نمایش داخلی لپ تاپ ، تنها از یک صفحه نمایش خارجی پشتیبانی می کنند. مک مینی از دو صفحه نمایش خارجی پشتیبانی می کند.

راه حل ها البته وجود دارد. در یک نظر در زیر پست آمده است که می توانید از فناوری DisplayLink و یک داک که از آن پشتیبانی می کند استفاده کنید. و این دقیقاً همان کاری است که Parmg100 انجام داد.

داک سمت راست چندین صفحه نمایش را متصل می کند

Parmg100 چندین بار با مشکل چند صفحه ای روبرو شده است ، بنابراین تصمیم گرفت به همه آنها فوراً با اظهار نظر مفصل در مورد این موضوع پاسخ دهد.

وی گفت: “من به 5 صفحه نمایش مستقل (پیشرفته) (4 مانیتور خارجی + 1 داخلی = 5) همزمان از M1 MacBook Pro خود (2020 13 اینچی) با استفاده از یک پایه Dell D6000 متصل شدم.” “با درب باز و / یا بسته و بدون هیچ گونه نرم افزار شخص ثالث (غیر از برنامه DisplayLink و درایورها).”

او اکیداً به مردم توصیه کرد که یک بارانداز مانند Dell D6000 مورد استفاده خود دریافت کنند ، حتی از مردم خواست “از کارفرما ، معلمان / دانشگاه یا والدین خود بخواهید که آن را برای شما بخرند.”

“اگر پول دارید ، می توانید با صرف سفارش در حال حاضر ، در تحقیقات ، بحث و شک خود بیشتر صرفه جویی کنید. با این کار همه مشکلات شما حل می شود. حداقل در مورد مانیتورهای خارجی / چندگانه صحبت می شود. “

سخت افزار مناسب و کابل های مناسب را تهیه کنید

Parmg100 به همه گفت مطمئن شوید که یک یا دو مورد دارند [DisplayPort] هنگامی که اتصال خود را به کار می اندازید (نر) به کانکتورها یا کابلهای HDMI (زن) در اطراف. Dell D6000 دارای چهار درگاه USB 3.0 ، یک درگاه USB-C ، دو درگاه DisplayPort و یک درگاه HDMI است.

ماه گذشته در این مورد نوشتیم. این مقاله شامل توضیحات و پیوندهایی با سخت افزارهای دیگر مانند آداپتور StarTech USB به HDMI بود. با این حال ، این کاربر اشاره کرد که جهت یکی از مانیتورها در حالت عمودی هنوز پشتیبانی نمی شود.

فرقه مک همچنین شامل مقاله ای است که در آن یکی ترفند وی مبنی بر کارکردن شش نمایشگر برای کار با M1 MacBook Pro را فاش کرد. مقاله شامل یک فیلم است.

دو مانیتور فوق عریض

یکی دیگر از مفسران در نظر گرفتن دو مانیتور 34 اینچی فوق عریض ، از خود پرسید که آیا Parmg100 آن را “بیش از حد” یافته است.

او پاسخ داد: “من آنها را دوست دارم.” “من بسیاری از کارهای روزانه را انجام می دهم که به پنجره های زیادی نیاز دارند و کار را آسان تر می کنند. نه ، من آنها را زیاد پیدا نمی کنم ، اما قطعات من فوق عریض 25 اینچی هستند [I don’t know] مثل دو تا 34 اینچ [monitors[ would compare.”

Last things last, if you like Parmg100’s wallpaper, you can get it here on the WidescreenWallpaper subreddit.

Shop these items now:

If you would like to see your setup featured on Cult of Mac, send some high-res pictures to [email protected]. Please provide a detailed list of your equipment. Tell us what you like or dislike about your setup, and fill us in on any special touches or challenges.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …