Google ویدئوهای طراحی جانی آیو را در تبلیغ جدید Google Pixel 5a 5G تقلید می کند


اگر کسی دوران حضور جانی آیو در اپل را به خاطر آورد ، فیلم های طراحی مدیرعامل تقریباً بلافاصله به ذهن می آید. آنها معمولاً نماینده Ive یا حداقل صدای Ive بودند که در مورد طراحی محصول جدیدی که شرکت اعلام کرد صحبت می کردند.

اگر لازم است به یاد داشته باشید یک مثال در اینجا آمده است:

صدای آیو همیشه خطاناپذیر بوده است و گوگل شرط می بندد که اکنون همه آن را به خاطر خواهند آورد.

اوایل امروز ، این شرکت ویدئوی جدیدی را برای کانال YouTube خود منتشر کرد که به نظر می رسد عمداً یادآور فیلم هایی است که آیو قبل از ترک اپل در آنها مشارکت داشت. ویدئوی جدید علاوه بر تمسخر داستان آیو ، شرکت های تلفن دیگری مانند اپل را نیز به دلیل نداشتن جک هدفون در گوشی های خود مسخره می کند.

نامیدن آن به عنوان یک شگفتی کاملاً متقارن و تکنولوژیکی ، “جک هدفون” ممکن است کم اهمیت به نظر برسد … اما از لحاظ فنی این نام را دارد ، بنابراین … به اندازه کافی منصفانه. نگاه کن! جک هدفون ، Google Pixel 5a با 5G.

البته ، گوگل باید به Google Pixel 5a با 5G پایبند باشد تا این شوخی عملی شود. پرچمدار خود شرکت ، پیکسل 5 ، فاقد جک هدفون است و پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو نیز انتظار نمی رود.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

بعد از اینکه اپل این کار را انجام داد ، بسیاری از گوشی ها جک هدفون را کنار گذاشته اند ، زیرا وعده و قابلیت هدفون های بی سیم افزایش یافته است. هدفون های بی سیم نه تنها راحت تر هستند ، بلکه یک فرصت تجاری بزرگ برای هر برند تلفن است که هدفون های بی سیم خود را نیز به فروش می رساند.

به عنوان مثال ، ایرپاد ها در صورت تقسیم خط تولید به شرکت خود اپل ، معادل یک تجارت Fortune 100 خواهند بود. اگرچه شوخی کردن آسان است ، اما مطمئناً گوگل می خواهد این نوع کسب و کار را با خط Pixel Buds دوباره ایجاد کند.

انتظار می رود اپل نسل سوم AirPods را در رویدادی در 14 سپتامبر با تاریخ انتشار در 30 سپتامبر منتشر کند. حداقل این چیزی است که شایعات فعلی نشان می دهد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …