iPhone 13 راه اندازی 17 سپتامبر ، برنامه خدمات iPhone 12 ، بیشتر

اخبار اپل


آیا همه اخبار مهم اپل در این هفته را از دست داده اید؟ بررسی هفتگی ما از بهترین داستان های اپل را بررسی کنید تا از همه چیزهایی که در دنیای اپل اتفاق افتاده است مطلع شوید.

با عرضه سریع آیفون 13 ، نشت های بیشتری در اطراف دستگاه ظاهر می شود ، از جمله تاریخ انتشار احتمالی آن. شایعات در مورد بزرگتر شدن مورد Apple Watch Series 7 نیز سرعت بیشتری پیدا کرد و این شرکت چندین تغییر در App Store برای حل و فصل شکایت علیه آن اعلام کرد. اپل همچنین یک برنامه خدمات برای iPhone 12 راه اندازی کرده است. برای اطلاع از همه محبوب ترین داستانهای اپل در این هفته ، زیر را بخوانید.

تاریخ عرضه آیفون 13 به پایان می رسد

جدید این هفته ادعا می کند که اپل iPhone 13 را در 17 سپتامبر و AirPods 3 را در 30 سپتامبر عرضه می کند. انتظار می رود اپل آیفون 13 را برای پیش سفارش در 17 سپتامبر و پس از اولین بار در 14 سپتامبر معرفی کند. انقضا برنامه نامگذاری آیفون 2021 را تأیید کرد.

گزارش DigiTimes این هفته ادعا می کند که ممکن است اپل برای جبران قیمت بالاتر تراشه ها قیمت آیفون 13 را افزایش دهد. این امر به این دلیل است که TSMC قیمت سفارشات خود را از ماه دسامبر تا 20 درصد افزایش می دهد.

شاسی آیفون 13

اپل پس از حل و فصل شکایت ، قوانین فروشگاه App را تغییر می دهد

اپل پس از حل و فصل شکایت با توسعه دهندگان کوچک آمریکایی که از آن در سال 2019 شکایت کردند ، تغییرات متعددی را در App Store اعلام کرده است. به عنوان بخشی از این معامله ، اپل همچنین 100 میلیون دلار به توسعه دهندگان کوچک آمریکایی پرداخت خواهد کرد.

اپل به توسعه دهندگان اجازه می دهد ایمیل ارسال کنند و از سایر روشهای ارتباطی برای آگاه سازی مشتریان در مورد روشهای پرداخت جایگزین خارج از App Store استفاده کنند. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد هزینه ها را در App Store دور بزنند و همچنین مستقیماً با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند. همچنین به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا از رد درخواست ها بر اساس رفتار ناعادلانه تجدید نظر کنند.

تغییرات زیادی وجود دارد که اپل برای فروشگاه App ارائه می دهد. تغییرات قبل از اجرا باید توسط قاضی ناظر بر پرونده تأیید شود.

فروشگاه برنامه iPhone

نشت سایز قاب کیف اپل سری 7

نشت های متعدد از اپل واچ سری 7 این هفته نشان می دهد که ساعت هوشمند به عنوان بخشی از طراحی مسطح خود دارای یک قاب بزرگتر است. اطلاعات فاش شده نشان می دهد که Apple Watch Series 7 در اندازه های بدنه 41 میلی متر و 45 میلی متر ، 1 میلی متر بیشتر از اپل واچ سری 6 در دسترس خواهد بود.

یک کلون چینی اپل واچ سری 7 نیز به ما ایده ای داد که طراحی تخت آن چگونه می تواند باشد.

اپل تأیید کرد که در حال اسکن iCloud Mail برای محتوای CSAM است

جنجال بر سر اسکن اپل برای CSAM کاهش یافته است. برای افزودن آتش به آتش ، اپل تأیید کرد که پیوست های iCloud Mail را برای محتوای CSAM اسکن می کند. این شرکت مدت زیادی است که این کار را انجام می دهد ، اما هرگز به درستی به مصرف کنندگان اطلاع داده نشده است.

یکی دیگر از سوء استفاده های جدید iMessage با یک کلیک کشف شد

iMessage برای iPhone

این هفته ، اپراتور جدید iMessage با یک کلیک “FORCEDENTRY” برای iPhone معرفی شد. این عملیات همه اقدامات امنیتی ارائه شده توسط اپل در iOS 14.6 را برای وصله عملکرد قبلی iMessage دور می زند. اپل تأیید نکرد که این سوءاستفاده را وصله کرده است یا خیر ، اگرچه می گوید اقدامات امنیتی را در iOS 15 بیشتر کرده است.

سرویس خدمات iPhone 12 راه اندازی می شود

اپل برای جایگزینی این گوشی برنامه سرویس “Silent” را برای iPhone 12 و iPhone 12 Pro راه اندازی کرده است. این شرکت خاطرنشان می کند که برخی از دستگاه های آیفون 12 و آیفون 12 پرو که بین اکتبر 2020 تا آوریل 2021 فروخته می شوند ممکن است هنگام تماس با گیرنده مشکل صوتی داشته باشند. به عنوان بخشی از برنامه خدمات ، اپل آیفون آسیب دیده را به صورت رایگان تعمیر می کند.

دیگر مطالب برتر اپل در این هفته:


آیا دوز روزانه اخبار اپل می خواهید؟ دنبال کردن ما را فراموش نکنید توییتر و رسانه های اجتماعی در فیس بوک همچنین می توانید در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید ، جایی که همه اخبار دنیای اپل را مستقیماً به صندوق پستی شما منتقل می کنیم.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …