Luxshare Precision Industry با مشارکت گسترده با اپل درآمد و سودهای بی سابقه ای را گزارش می کند


Little Foxconn به عنوان شریک در زنجیره تامین اپل ، دستاوردهای مالی عظیمی دارد.

همانطور که توسط Nikkei Asia گزارش شده است ، صنعت Luxshare Precision سه شنبه در مورد درآمدهای مالی گفتگو کرد و با آن درآمد و سود رکوردی را در نیمه اول سال 2021 نشان داد.

این شرکت مستقر در گوانگدونگ ، که گاهی اوقات Little Foxconn نیز نامیده می شود ، و روابط خود را با اپل عمیق تر می کند و برای اولین بار امسال iPhone را برای غول فناوری ایالات متحده مونتاژ می کند ، گفت که درآمد نیمه اول بیش از 30 درصد نسبت به یک سال قبل به 48 افزایش یافته است. ، 14 میلیارد یوان (7.42 میلیارد دلار). سود خالص 22 درصد افزایش یافت و به 3.08 میلیارد یوان رسید.

این شرکت می گوید با وجود همه گیری همه گیر و کمبود جهانی چیپس ، آنها انتظار دارند برنامه های کوتاه مدت خود را بدون تأثیر زیادی ادامه دهند.

Luxshare در بیانیه ای در بورس گفت: “برخی از مشاغل ما به دلیل تعدادی از عوامل خارجی به تعویق افتاده است.” “اما با توجه به نیمه دوم سال جاری ، ما مصمم هستیم که برنامه پنج ساله خود را برای رشد شرکت ها اجرا کنیم ، اگرچه انتظار می رود عدم قطعیت خارجی همچنان باقی بماند.”

Luxshare Precision Industry یکی از تعداد فزاینده تامین کنندگان اپل در چین است. بر اساس این گزارش ، اپل در حال حاضر شرکای زنجیره تامین بیشتری در چین و هنگ کنگ نسبت به تایوان دارد.

Luxshare رابطه خود را با اپل در سال 2013 با تامین اتصالات قبل از مونتاژ هدفون ایرپاد در سال 2017 و ساعت های اپل در سال 2019 آغاز کرد. Luxshare تا 3 of از سری آیفون 13 آینده ، از جمله مدل ممتاز را تولید می کند. iPhone 13 Pro نامیده می شود.

انتظار می رود که اپل در پاییز امسال تعدادی از دستگاه ها را عرضه کند که با iPhone 13 در ماه سپتامبر در یک رویداد مجازی شروع می شود.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …