MacBook Pro 14 اینچی می تواند به همان سرعتی سریع و تقریباً به اندازه 16 اینچی گران باشد


به گفته یک راهنما ، نسل بعدی مک بوک پرو 14 اینچی از نظر عملکرد تقریباً شبیه به مدل 16 اینچی است که با آن عرضه می شود. انتظار می رود هر دو دستگاه دارای تراشه M1X یکسان باشند.

این خبر فوق العاده ای برای کسانی است که می خواهند یک دستگاه قدرتمند داشته باشند که به اندازه کافی کوچک باشد و بتوان آن را به هر جایی برد – اما یک نکته منفی نیز وجود دارد. این درز اطلاعات همچنین ادعا می کند که مک بوک پرو 14 اینچی از نظر قیمت به مدل 16 اینچی نزدیک تر است.

بر اساس گزارشات اخیر ، اپل در حال برنامه ریزی برای بهبود عمده در محدوده MacBook Pro است. انتظار می رود به روز رسانی بعدی آن طرح های به روز شده ، نمایشگرهای مینی LED و تراشه های سیلیکون اپل قوی تر با ارتقاء گرافیکی عمده را به همراه داشته باشد.

گفته می شود که این محدوده در اندازه های 14 و 16 اینچی در دسترس است و برای اولین بار ، MacBook Pro کوچکتر ممکن است به همان سرعت خواهر و برادر بزرگتر خود باشد. اما هشدار دهید که برای افزایش بهره وری باید هزینه بیشتری بپردازید.

مک بوک پرو 14 اینچی هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت

“توجه به این نکته خالی از لطف نیست که هر دو مک بوک پاییز امسال از تراشه و عملکرد یکسانی برخوردار خواهند بود.” توییتdylandktکه قبلاً اطلاعات دقیقی در مورد ارتقاء جدید Mac فاش کرده است.

دیلان انتظار دارد هر دو دستگاه دارای تراشه M1X یکسانی باشند که طبق آخرین گزارشات می تواند شامل 10 هسته پردازنده و 32 هسته گرافیکی بزرگ باشد. این افزایش قابل توجهی نسبت به هشت هسته گرافیکی در M1 است.

“مطمئناً این یک پیروزی برای کسانی است که دوست دارند اندازه کوچکتر را انتخاب کنند.” با این حال ، دیلان هشدار می دهد: “یک افزایش قیمت قابل توجه برای 14 اینچ بیش از 13 اینچ انتظار می رود.”

اطلاعات قیمت اضافی در دسترس نیست. قیمت مک بوک پرو M1 از 1299 دلار شروع می شود ، در حالی که مک بوک پرو 16 اینچی ، که هنوز از تراشه های اینتل پشتیبانی می کند ، به طور قابل توجهی بالاتر از 2399 دلار است.

چرا مک بوک پرو 16 اینچی بخریم؟

البته ، مطمئناً تفاوتهای مهمی بین مدلهای 14 و 16 اینچی مک بوک پرو علاوه بر اندازه صفحه نمایش واضح وجود خواهد داشت. مدل بزرگتر احتمالاً گزینه های سفارشی سازی بیشتری را ارائه می دهد.

اگرچه هر دو پیکربندی سطح ابتدایی ممکن است دارای تراشه M1X یکسانی باشند ، اما سریعترین انواع تراشه-آنهایی که دارای پردازنده گرافیکی 32 هسته ای هستند-ممکن است مختص مک بوک پرو 16 اینچی باشد. همین امر ممکن است در مورد برخی از گزینه های ذخیره سازی نیز صدق کند.

وقتی اپل به طور رسمی محدوده جدید MacBook Pro خود را معرفی کند ، بیشتر می آموزیم. طبق آخرین شایعات ، این اتفاق پاییز امسال رخ می دهد ، احتمالاً در اکتبر یا نوامبر پس از ارائه آیفون 13.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اکنون و سپس بهترین نوع تلویزیون بی ارزش است [Apple TV+ recap]

هر از گاهی، برنامه جدید Apple TV + و پرطرفدار در مورد گروهی از دوستان که با معرفی اسرار جدید خود خاطرات بی احتیاطی دوران جوانی را به یاد می آورند، یک ریف هیجان انگیز است. سرد بزرگ و استیون کینگ آی تی. این سریال دو زبانه که جمعه برای …

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …