Netflix در حال آزمایش یک ویژگی بازی است که می تواند با Apple Arcade رقابت کند

اخبار اپل


Netflix ویژگی قابل توجه بعدی خود را معرفی کرده است. غول پخش در حال حاضر به مشترکان در لهستان اجازه می دهد بازی Stranger Things را در برنامه Netflix انجام دهند.

امروزه ، اعضای لهستان می توانند بازی های تلفن همراه Netflix را در Android با دو بازی Stranger Things: 1984 و Stranger Things 3 امتحان کنند. این روزهای بسیار بسیار اولیه هستند و ما کارهای زیادی برای انجام در ماه های آینده داریم ، اما این قدم اول.

تیم لهستانی Netflix نحوه عملکرد ویژگی جدید بازی را در توییتر نشان داد. همه بازی های موجود در فید اولیه شما نشان داده می شود. با لمس نماد بازی اطلاعات مختصری در مورد بازی نشان داده می شود و همچنین دکمه ای برای بارگیری آن دریافت خواهید کرد. علاوه بر این ، پیوند شما را به فروشگاه Google Play در برنامه Netflix منتقل می کند. پس از بارگیری ، می توانید بازی را در برنامه Netflix انجام دهید.

ابتدا ، ما فکر کردیم بازی ها در برنامه Netflix جریان دارند. سخنگوی شرکت فاش کرد که بازی ها پخش نشده ، اما در عوض بارگیری شده اند. حتی پس از بارگیری بازی ، فقط می توانید آن را در برنامه Netflix بازی کنید. شاید این کار برای اطمینان از تعامل بهتر با برنامه Netflix انجام شده است.

Netflix برنامه های جدی ای برای معرفی بازی ها دارد. ماه گذشته ، آنها مدیران EA و Oculus را برای رهبری بخش بازی استخدام کردند. حداقل در ابتدا ، بازی ها بر اساس دستگاه های تلفن همراه ساخته شده و در اشتراک Netflix گنجانده شده است.

Netflix در مقابل بازی Apple

بازی Netflix در اندروید آغاز می شود. ما مطمئن نیستیم که آیا اپل به Netflix اجازه می دهد بازی ها را به برنامه اصلی خود اضافه کند یا خیر. با این حال ، ممکن است اپل برخی موارد استثنا را برای Netflix قائل شود ، زیرا بازی به طور جداگانه در App Store در دسترس خواهد بود. اپل سرویس های بازی ابری مانند Microsoft Xcloud را مسدود کرده و از آنها خواسته است که هر بازی را به صورت جداگانه در App Store منتشر کنند.

ویژگی بازی Netflix مستقیماً با Apple Arcade در تضاد است. علاوه بر این ، عناوین تعاملی برای بازی ها در Netflix ممکن است محبوب شوند. غول پخش کننده هنوز این ویژگی را برای کاربران خارج از لهستان اعلام نکرده است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …