Niantic گامی در جهت رفع مشکلات با انجمن Pokémon Go برداشته است


پس از سه هفته تحریم بازیکنان پوکمون گو و درخواست آنها ، نیانتیک با بازگرداندن شعاع گسترده به PokéStops و سالن های بدنسازی ایالات متحده همه را شگفت زده کرد. برخی از بازیکنان به سرعت این را یک پیروزی برای جامعه دانستند ، اما یک مشکل بسیار بزرگتر وجود دارد که شما به Niantic نیاز دارید برای تعمیر حتی شروع به ترمیم آسیب. نباید شرکتی را به خاطر تغییر تصمیم مضر خود که باید در ابتدا اتخاذ می کرد ، مورد تحسین قرار داد و نیانتیک با تصمیم بازسازی شعاع 80 متری PokéStop و Gym تقریباً مانند تصمیمات قبلی برخورد کرده است: خیر شفافیت یا صداقت

با این حال ، دلایلی وجود دارد که امیدوار باشیم Niantic تغییرات عمده ای در نحوه ارتباط با بازیکنان و نحوه دریافت بازخورد از بازیکنان ایجاد می کند. اگر بتوانید این تغییرات را انجام دهید ، مطمئنم که Pokémon Go یکی از بهترین بازی ها برای iPhone خواهد بود.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

Niantic مسافت طولانی PokéStop و Gym را بازیابی می کند

نیانتیک در مورد این تغییر توییت کرد و اعلانی برای بازی ارسال کرد و افزود: “از همه کسانی که صدایتان را شنیدند متشکرم. ما شما را شنیدیم و می فهمیم که این برای بسیاری از بازیکنان خوش آمدید.” اعلان در برنامه گامی در جهت درست بود زیرا همانطور که بسیاری از بازیکنان سریع به آن اشاره کردند ، بازیکنان توییتر تنها بخش کوچکی از پایگاه بازیکنان را در کل نشان می دهند. بسیاری از بازیکنان یا در توییتر نیستند یا با حساب های شبکه اجتماعی Niantic درگیر نیستند ، بنابراین با اعلام این خبر در بازی ، بازیکنانی که در غیر این صورت تحریم ها و ناآرامی های این ماه را از دست داده اند ، از تغییرات مطلع شده اند.

چندین سازنده محتوا کل پایگاه پخش کننده را جایگزین نمی کنند.

این تغییر مطمئناً یک تغییر مثبت است ، که به نفع بازیکنان بی شماری ، به ویژه بازیکنان دارای معلولیت ، خواهد بود ، اما نحوه تصمیم گیری و اعلام این تصمیم تقریباً یکسان است. نیانتیک از تعدادی از تولیدکنندگان محتوا و بازیکنان برجسته بازخورد گرفت ، بسیاری از آنها تأیید کردند که باید NDA را امضا کنند و نمی توانند در مورد آنچه در آن جلسات گفته شد بحث کنند. سپس ، حتی بدون ارسال پست در جدید ترین اخبار اپل رسمی او ، این فاصله بدون عذرخواهی و حتی تصدیق این که از ابتدا تصمیمی اشتباه بود ، برقرار شد.

این ارتباط ضعیف و عدم شفافیت مشکل واقعی است که Niantic باید حل کند. نایانتیک همچنان اکثر بازیکنان را نادیده می گیرد. چندین سازنده محتوا کل پایگاه پخش کننده را جایگزین نمی کنند. اگر نیانتیک واقعاً می خواهد آسیب را جبران کند ، هر بازیکن باید رأی داشته باشد.

نیانتیک عذرخواهی به جامعه بدهکار است

علاوه بر عدم برقراری ارتباط م effectivelyثر ، تصمیم نیانتیک برای لغو پاداش COVID در ایالات متحده یک تصمیم غیر قابل بخشش و غیرمسئولانه بود. اگرچه بازیابی فاصله کار درستی بود ، اما نیانیتیک نباید از این تصمیم تمجید یا حتی قدردانی کرد. در عوض ، نیانتیک عذرخواهی به عموم مردم را بدهکار است ، به ویژه با توجه به اصرار نیانتیک در #ملاقات با آنجا و #باهم_برویم.

در هشت روز اول ماه اوت ، تقریباً پنج میلیون مورد جدید ابتلا به کووید در سراسر جهان گزارش شد که تقریباً 800000 مورد از آنها در ایالات متحده بود. بیش از 19000 نفر در همان مدت با 19.2 درصد در ایالات متحده بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند ، اگرچه این جمعیت تنها 4.25 درصد از جمعیت جهان را تشکیل می دهند ، ایالات متحده بیشتر از سایر نقاط کره زمین مبتلا به کرونا و مرگ و میر ناشی از آن است.

البته پوکمون گو مسئول این اعداد نیست ، اما هنگامی که نیانتیک لغو را اعلام کرد ، او ادعا کرد که این کار را فقط در مناطقی انجام می دهد که از سرگیری فعالیت های عادی برای افراد امن است. نیانتیک بارها گفته است که ایمنی بازیکنان در اولویت قرار دارد. به هیچ وجه نمی توان به داده ها نگاه کرد و نتیجه گرفت که ایالات متحده آماده است تا فعالیت های اجتماعی عادی خود را از سر بگیرد.

به جلو حرکت کن

نیانتیک بیش از بازیابی مسافت PokéStops و سالن های بدنسازی به جامعه بدهکار است. من به عنوان عذرخواهی نفس خود را حبس نمی کنم ، اما امیدوارم اول سپتامبر برخی از تغییرات لازم را در نحوه ارتباط Niantic با جامعه ایجاد کند.

علاوه بر اعلان موجود در برنامه کاربردی برای فاصله بازسازی شده ، نیانتیک به طور علنی اشتباهی را که در هفته اول آگوست انجام شده بود ، تصدیق کرد. برخی از بازیکنان احساس کردند که جعبه عذرخواهی ، که شامل سه حمله از راه دور ، Starpiece و Lucky Egg بود ، فرصت از دست رفته را جبران نکرد ، اگرچه این یک گام در مسیر درست بود. نیانتیک به ندرت چنین چیزی را بدون واکنش قابل توجه جامعه تصدیق می کند و عذرخواهی به ندرت قابل توجه است.

اما آنچه واقعاً به من امید می دهد که تغییر در راه است ، کاری نیست که Niantic انجام داده است. ZoëTwoDots ، خالق برجسته YouTube و محتوا ، در این مناظره چهره جامعه بود. او نامه ای را نوشت که بسیاری از بازیکنان در اصل “Pokémon No Day” توییت کردند و یکی از اعضای جامعه بود که برای بحث در مورد تغییرات با Niantic ملاقات کرد.

در آخرین ویدیوی خود ، Zoe تأیید کرد که تعداد کمی از سازندگان در طول این سالها نظرات Niantic را ارائه کرده اند و او یک ماه قبل از Go Fest همه چیز را در نامه خود به Niantic ارائه کرده است. او ، مانند بسیاری از ما ، تعجب می کند که چرا نیاز به واکنش عظیمی از جامعه است تا Niantic جامعه را بشنود.

چرا برای اینکه Niantic جامعه را بشنود ، واکنش عظیمی از جامعه لازم بود؟

با این حال ، او در گفتگوهای خود با نیانتیک تصور کرد که بازیابی فاصله PokéStop و Gym تنها اولین قدم است. او بازیکنان را تشویق می کند تا بازخورد خود را ادامه دهند ، اما محتاطانه خوش بین است که Niantic در مسیر درست حرکت می کند.

شخصاً ، من فکر می کنم این بهترین رویکرد برای همه آشفتگی هایی است که Niantic ایجاد کرده است. از سود ناچیز لذت ببرید ، اما برای تغییر اساسی مورد نیاز خود تلاش کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …