Picture-in-Picture اکنون به عنوان یک ویژگی آزمایشی برای مشترکین YouTube Premium در iPhone در دسترس است


Picture-in-Picture سرانجام برای دستگاه های اپل برای YouTube در دسترس است ، اما دو هشدار بزرگ وجود دارد.

همانطور که توسط 9to5Google اشاره شد ، Google تصویر در تصویر را برای برنامه YouTube فعال می کند. با این حال ، این ویژگی در حال حاضر فقط برای مشترکین YouTube Premium در دسترس است. این نیز یک ویژگی آزمایشی است ، بنابراین باید به صورت دستی آن را فعال کنید تا کار کند.

در حال حاضر ، این ویژگی فقط برای iOS فعال است ، بنابراین کاربران iPad هنوز شانس ندارند. با این حال ، اگر مشترک YouTube Premium هستید و iPhone دارید ، می توانید از استفاده از PiP در YouTube لذت ببرید.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

در زیر دستورالعمل هایی برای فعال سازی تصویر در تصویر در iPhone در حال حاضر آمده است. توجه داشته باشید که هنوز یک ویژگی آزمایشی است و فقط برای مشترکین YouTube Premium در دسترس است:

  1. هنگام ورود به سیستم حساب Google خود از YouTube.com/new دیدن کنید
  2. یافتن تصویر iOS در تصویر
  3. روی “سعی” کلیک کنید
  4. یک ویدیو در برنامه YouTube برای iPhone راه اندازی کنید
  5. راه اندازی تصویر در تصویر با بستن برنامه (کشیدن انگشت به بالا یا شروع)

خوشبختانه ، تصویر در تصویر برای مدت طولانی یک ویژگی تجربی یا فقط یک ویژگی برتر نخواهد بود. در ماه ژوئیه ، این شرکت اعلام کرد که اگرچه این ویژگی ابتدا در اختیار مشترکین YouTube Premium قرار می گیرد ، اما در نهایت برای همه کاربران iOS در دسترس خواهد بود.

Picture-in-Picture (PiP) به کاربران امکان می دهد در حین موج سواری خارج از برنامه YouTube در دستگاه تلفن همراه خود ، ویدیوهای YouTube را در یک مینی پلیر کوچک تماشا کنند. ما شروع به راه اندازی PiP برای اعضای YouTube Premium در iOS می کنیم و قصد داریم PiP را برای همه کاربران iOS در ایالات متحده راه اندازی کنیم.

اکنون که این ویژگی به مشترکان YouTube Premium راه یافته است ، امیدواریم سایر کاربران YouTube خیلی عقب نمانند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …