Pokemon جعلی در حال افزایش است زیرا SNES 30 سالگی خود را جشن می گیرد

اخبار اپل


منبع: ربکا اسپیر / iMore

سلام به همگی و به خلاصه این هفته اخبار نینتندو خوش آمدید. این هفته شاهد پیشرفتهای بسیار جالبی در زمینه بازیهای یکپارچهسازی با سیستمعامل بوده ایم ، از جمله تمرینات سایه افکنانه بین یک ارزیاب و یک حراج. علاوه بر این ، بسیاری از طرفداران پوکمون مشاهده کرده اند که گرفتن یک کارتریج یکپارچهسازی با سیستمعامل معتبر یک کار دشوار با تعداد تقلبی در گردش است. خوشبختانه راه هایی برای تشخیص تقلبی و حتی پس گرفتن پول شما از میزبانان خاص در حراج وجود دارد. این تمرکز بر بازی های یکپارچهسازی با سالگرد ویژه یکی از پرفروش ترین کنسول های نینتندو همزمان شد.

تخفیفات مربوط به بیماری همه گیر پوکمون گو در حال بازگشت است

Pokemon Go Bulbasaur با ماسک پوشیده است

منبع: ربکا اسپیر / iMore

در چند هفته گذشته ، طرفداران پوکمون گو ناراحت شده اند زیرا Niantic تغییرات دوران پاندمی را لغو کرد که باعث شد بازیکنان به ورزشگاه ها ، PokéStops و سایر بازیکنان نزدیک شوند. صدها هزار هوادار این بازی را تحریم کردند و از خرج کردن پول خودداری کردند تا شرایط حل شود. نیانتیک در پاسخ گفت که گروهی را برای بررسی موضوع و گزارش در اول سپتامبر تشکیل داده است.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

با کمال تعجب ، نیانتیک قبل از مهلت مقرر پاسخ داد و پاداش های همه گیر را برای بازیکنان آمریکایی بازیابی کرد. برای رسیدن به این تصمیم ، نیانتیک اعضای منتخب جامعه را گرفت و آنها را در کمیته ای قرار داد. با این حال ، اعضا از بحث در مورد جزئیات این جلسات منع شده اند. برخی از طرفداران فقط خوشحال می شوند که شرایط را به حالت قبل برگردانند ، در حالی که برخی دیگر از ماهیت مخفی این گفتگوها ناراضی هستند و جزئیات بیشتری می خواهند.

SNES 30 ساله می شود

کنترلر کلاسیک Snes Yoshi

منبع: Nadine Dornieden / iMore

بله ، سیستم سرگرمی Super Nintendo (SNES) این هفته سی امین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت ، زیرا این کنسول در ابتدا در 23 آگوست 1991. در آمریکای شمالی راه اندازی شد. آیا احساس پیری می کنید؟ شاید به خاطر داشته باشید که SNES در اوج جنگ کنسول نینتندو با سگا راه اندازی شد و تمام عمر خود را برای مبارزه برای رهبری در جنسیس گذراند.

بسیاری از بازی های تأثیرگذار در SNES منتشر شدند و تعریف بازی ها را همانطور که امروز می شناسیم ادامه دادند. موارد مورد علاقه من Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars ، The Legend of Zelda: A Link to the Past ، Donkey Kong Country ، Yoshi’s Island و Super Mario World بودند. اگر احساس نوستالژی می کنید ، این آخر هفته زمان مناسبی است تا کنسول های خود را گردگیری کرده و در یکی از این سبک های کلاسیک غوطه ور شوید.

Heritage Auctions ، متهم به کلاهبرداری از طریق فروش بازی های ویدئویی یکپارچهسازی با سیستمعامل شد

اخیراً برخی از اعداد دیوانه کننده در مورد حراج بازی های یکپارچه وجود دارد. در اوایل آگوست ، یک نسخه باز نشده از بازی اصلی The Legend of Zelda NES به قیمت 870،000 دلار و اخیراً یک بازی باز نشده Super Mario Bros به فروش رسید. NES به قیمت 2 میلیون دلار فروخته می شود. باعث می شود از مخزن خود عبور کنید تا ببینید آیا ارزشهای یکپارچهسازی با سیستمعامل دارید ، آیا؟ اما باز هم زیاد نگران نباشید.

بازی باز نشده Super Mario Bros. NES به قیمت 2 میلیون دلار فروخته شد.

این هفته ، Wata Games و Heritage Auctions متهم شدند که در بحث بازی های ویدئویی یکپارچهسازی با نفوذ در بازار نفوذ کرده اند. در ویدیوی بالا ، کارل جابست یوتیوبر به برخی ناسازگاری ها و تضاد منافع در این ترتیب اشاره می کند. ببینید ، مردم برای ارزیابی وضعیت بازی های ویدئویی به Wata Games پرداخت می کنند که این امر ارزش بازار آنها را تعیین می کند. فقط هزاران دلار طول می کشد تا ارزیابی شود ، و سپس درصدی از ارزش برای ارزیابی پرداخت می شود. بعد از اینکه بازی توسط Wata Games رتبه بندی شد ، Heritage Auctions سپس از فروش حراج کمیسیون می گیرد. قیمت بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل در حراج جهش کرده است و برخی معتقدند این به دلیل تورم است که به طور خاص برای مرتب کردن جیب های Wata Games و Heritage Auctions تولید شده است.

این لحظه جالبی است. تا همین اواخر ، بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل نعنا یک پنی فروخته می شد ، اما آخرین آمار تضاد خیره کننده ای داشت. در به روزرسانی VGC ، حراج Heritage این اتهامات را رد کرد و هرگونه اقدامات غیراخلاقی را رد کرد. گفتن حقیقت در حال حاضر دشوار است. این بیماری همه گیر ، که همه را در داخل خانه مجبور کرد ، بیش از آنچه قبلاً دیده بودیم به بازی های ویدئویی و مجموعه های یکپارچهسازی با سیستمعامل علاقه نشان داد. اما این ارقام بسیار متفاوت از قبل است.

فریب بازی های پوکمون تقلبی را نخورید

Ds Cassettes Morpeko

منبع: iMore

یافتن یک کارتریج پوکمون کارکرده در شرایط خوب 100 دلار یا بیشتر برای شما هزینه دارد.

صحبت از بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل … پست کاربر Reddit SimpleBeings برای بررسی درخشندگی قرمز هنگام نگه داشتن کارتریج های معتبر SoulSilver یا HeartGold به سمت چراغ این هفته فوران کرد و در آخرین باری که چک کردم بیش از 14.2K رای به دست آورد. چرا اینقدر توجه اینجاست؟ این ترفند اصالت مدتی است برای مجموعه داران شناخته شده است ، اما با انتشار آینده Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl در ماه نوامبر ، تعداد فزاینده ای از طرفداران نینتندو به دنبال خرید بازی های اصلی DS Pokémon هستند. مشکل این است که یافتن یک کارتریج پوکمون در شرایط خوب می تواند 100 دلار یا بیشتر برای شما هزینه داشته باشد ، زیرا هیچ بازی کلاسیک نینتندو سوییچ پوکمون وجود ندارد. از همه بدتر این است که بازار repo پررونقی وجود دارد که بازی های جعلی Pokemon را به عنوان اصلی می فروشد.

Pokemon Soulsilver Red Glow

منبع: ربکا اسپیر / iMore

هیچ چیز ناامیدکننده تر از خرید یک کلکسیونر گران قیمت یکپارچهسازی با سیستمعامل و درک این است که فریب خورده اید. خوشبختانه ، روش های زیادی برای تشخیص بازی های جعلی Pokemon علاوه بر ترفند درخشش قرمز وجود دارد. همچنین خوب است توجه داشته باشید که Diamond و Pearl این درخشندگی را ندارند. برخی از میزبانان حراج ، مانند eBay ، از خریداران محافظت می کنند و اگر متوجه شدید که یک ریپو خریداری کرده اید وقتی به شما گفته می شود معتبر است ، پول شما را بازپرداخت می کند. بنابراین ، من فقط توصیه می کنم کارتریج های یکپارچهسازی با سیستمعامل را از سایتهایی که این محافظت را ارائه می دهند خریداری کنید. با این حال ، اگر شما در حال حاضر در بازی بازی های پوکمون یکپارچهسازی با سیستمعامل هستید ، در اینجا یک یادآوری دوستانه است که قبل از خرید چیزی ، تفاوت های بین نوارهای معتبر و تقلبی را بررسی کنید.

شاید برای شما این سال پیش آمده باشد که اگر می توانم یک کارخانه ارزان قیمت تهیه کنم ، چرا باید معتبر باشم؟ بسیاری از مخازن به درستی کار نمی کنند و نمی توانند پوکمون را به بازی های معتبر منتقل کنند. برخی از آنها نیز بسیار گیج هستند و داده های شما را ذخیره نمی کنند یا پس از چند ساعت به صورت تصادفی آنها را دور می ریزند. بازی های معتبر به مراتب قابل اطمینان تر هستند و اگر در شرایط خوبی قرار داشته باشند ، شکست نخواهند خورد.

این همه دوستان

این همه اخبار هفته نینتندو ما است. با تمرکز بر بازی های یکپارچه اخیراً ، فقط به شما کمک می کند تا بفهمید نینتندو در این سالها چقدر تاثیر گذاشته است. بازیهای یکپارچهسازی با سیستمعامل همیشه با کلکسیونرها فروش خوبی خواهند داشت ، اما لذت بردن از عناوین قدیمی در کیف پول آسانتر خواهد بود اگر نینتندو خرید کلاسیکهای خود را آسانتر کند. مطمئناً می توانید بازی های NES و SNES را با Nintendo Switch Online بازی کنید ، اما بسیاری از بازیهای کلاسیک Gamecube ، N64 و GameBoy قفل هستند یا فقط از کنسول مجازی 3DS یا Wii U خریداری می شوند. احتمالاً نینتندو آنها را نخواهد ساخت به زودی در دسترس است. Switch ، اما ما می توانیم رویا ببینیم.

نظر شما در مورد قیمت بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل و repo چیست؟ آیا شما کلکسیونر OG Pokémon هستید؟ در مورد آن در نظرات زیر به ما بگویید.

تا دفعه بعد.

- ربکا اسپیر

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …