Pokémon Go در ماه سپتامبر بازی Shiny Ditto را برمی گرداند


سپتامبر تقریباً فرا رسیده است و با آن رویدادهای جدید ، حملات و موارد دیگر به Pokémon Go می آید. اول ، Ditto جلسه تحقیقاتی موفق خواهد بود و می تواند درخشان باشد! پس از ماه سپتامبر ، Shiny Ditto نیز برای اولین بار در طبیعت در دسترس خواهد بود. پیش از این ، Shiny Ditto تنها به یک جایزه ویژه تحقیقات محدود می شد ، بنابراین این اولین بار است که بسیاری از بازیکنان فرصتی برای رویارویی با یکی از آنها دارند.

حملات سپتامبر نیز اعلام شد. Lugia با دوره اختصاصی این رویداد ، Aeroblast ، در دو هفته اول سپتامبر ارائه می شود ، پس از آن دریاچه Trio تا ماه اکتبر در مناطق مربوطه ظاهر می شود. PokéShop همچنین شامل یک بسته PokéCoin در هفته است که شامل اقلام و یک Pass Remote Raid Pass است. هر چهارشنبه شامل زمان حمله در ساعت 18:00 به وقت محلی خواهد بود:

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

 • چهارشنبه ، 1 و 8 سپتامبر: Lugia with Aeroblast
 • چهارشنبه ، 15 ، 22 و 29 سپتامبر: Uxie (آسیا و اقیانوسیه) ، Mesprit (اروپا ، خاورمیانه ، آفریقا و هند) و Azelf (آمریکا و گرینلند)

ساعات توجه روز سه شنبه نیز اعلام شده است. هر سه شنبه ساعت 18:00 به وقت محلی ، بازیکنان می توانند از پاداش های زیر لذت ببرند:

 • سه شنبه ، 7 سپتامبر: Spoink و double Catch Stardust
 • سه شنبه ، 14 سپتامبر: Baltoy و double Catch XP
 • سه شنبه ، 21 سپتامبر: Skitty و double Catch Candy
 • سه شنبه ، 28 سپتامبر: Alolan Meowth و Candy نقل و انتقال دوگانه

رویدادهای ماه سپتامبر نیز اعلام شد:

 • به مناسبت ورود هوپا ، در روز یکشنبه 5 سپتامبر 2021 ، پدیده های عجیب مختلفی در سراسر جهان رخ می دهد.
 • Psychic Spectacular: از چهارشنبه 8 سپتامبر تا دوشنبه 13 سپتامبر ، رویداد متمرکز بر روان ، افراد مشهور را به ارمغان می آورد و یک Pokemon جدید معرفی می کند.
 • هفته مد: از سه شنبه 21 سپتامبر تا سه شنبه 28 سپتامبر ، رویداد مد محور شامل Pokemon جدید با لباس شیک و همچنین اقلام جدید به سبک آواتار خواهد بود.
 • به نظر می رسد رئیس تیم GO Rocket گم شده است …: Giovanni گم شده است. رادارهای فوق موشکی هنوز نمی توانند جیووانی را ردیابی کنند.

علاوه بر این رویدادها و اطلاعیه های جدید ، به روز رسانی QOL جدید نیز به زودی ارائه می شود. در ماه سپتامبر ، بازیکنان قادر خواهند بود پیش از تکامل Pokemon خود را پیش نمایش کنند. بازیکنان قادر خواهند بود موارد زیر را مشاهده کنند:

 • CP فعلی پوکمون
 • CP پوکمون تکامل یافته
 • لیگ هایی که Pokemon تکامل یافته می تواند در آنها شرکت کند

در حالی که بسیاری از بازیکنان منتظر اخبار تغییرات Niantic در ماه سپتامبر هستند ، چیزهای زیادی برای ادامه آنها در این ماه وجود دارد. از کدام رویداد یا ویژگی جدید بیشتر مشتاق هستید؟ در نظرات زیر به ما بگویید و فراموش نکنید که بهترین لوازم جانبی Pokémon Go ما را بررسی کنید تا بتوانید در Pokémon Journey خود کاملاً مجهز شوید!مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …