Reform Hardshell جدید Incase از مک بوک پرو 13 اینچی شما محافظت می کند

اخبار اپل


Rehard Hardshell جدید Incase از MacBook Pro 13 اینچی شما در بیش از یک روش محافظت می کند.
عکس: Incase

Incase یک قاب سخت جدید برای محافظت از MacBook Pro 13 اینچی شما معرفی می کند. Reform Hardshell جدید برای مک بوک دارای طراحی مشترک و حفاظت از سقوط چهار پا است. همچنین دارای چیزی است که شرکت ایرواین ، واقع در کالیفرنیا ، آن را “اولین در بازار” حفاظت ضد میکروبی نامیده است.

دو لایه محافظ

این شرکت گفت: “Incase Reform Hardshell که اکنون برای مک بوک پرو 13 اینچی موجود است ، طراحی مینیمالیستی و شیک را با اولین محافظت ضد میکروبی و فناوری حفاظتی چشمگیر جهان ترکیب می کند.”

مورد Reform Hardshell دارای دو لایه است که برای کاهش قدرت ضربه با هم کار می کنند. آنها حداکثر 4 فوت محافظت از سقوط را برای MacBook Pro ارائه می دهند.

پوسته بیرونی در برابر پلی کربنات مقاوم در برابر خراش با قاب داخلی جذب شوک ساخته شده از TPU برای محافظت از موبایل در برابر زمین خوردن و ضربه محافظت می کند.

Incase Reform Hardshell برای ویژگی های MacBook

Incase ویژگی های زیر Reform Hardshell for MacBook را شرح می دهد.

  • ساختار مشترک و حفاظت از سقوط 4 پا. ساختار پیشرفته دو لایه ترکیبی دارای پوسته بیرونی پلی کربنات و سپر داخلی TPU برای محافظت از دستگاه است.
  • حفاظت ضد میکروبی. حفاظت ضد میکروبی تزریقی 99.9 of باکتری های سطحی را از بین می برد و از آن جلوگیری می کند. محافظت طولانی مدت ضد باکتری و ضد قارچ را ارائه می دهد.
  • دهانه های تهویه از نظر استراتژیک دریچه های هوا که با دستگاه مطابقت دارند به جریان دائمی هوا اجازه می دهند تا مک بوک را خنک نگه دارد.
  • با بست محکم قفل کنید برای استفاده بدون مشکل جعبه را در مک بوک محکم نگه می دارد.
  • پاهای ضد لغزش لاستیکی پایه محکمی را فراهم می کند که از سر خوردن بیشتر سطوح جلوگیری کرده و مک بوک را بلند می کند.

Incase’s Recase Hardshell برای مک بوک پرو 13 اینچی در رنگهای شفاف و مشکی موجود است.

سال گذشته فرقه مک درباره معاملات کیسه های پلاستیکی بالستیک Incase نوشت. شاید برای موارد سنگین این شرکت معاملاتی انجام شود.

قیمت: 79.95 دلار

از کجا بخریم: در صورتمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …