Review No More Heroes 3: اکشن پر جنب و جوش و عجیب

اخبار اپل


منبع: تولید ملخ

No More Heroes مجموعه ای از بازی ها است که توصیه نمی شود. این یک مجموعه اکشن فوق العاده است ، اما شخصیت اصلی چیزی شبیه زباله است. بازی جامد است ، اما طنز و زیبایی ظاهری دیوار می تواند کمی به دست آید. اما به نظر می رسد آخرین بازی این سری ، No More Heroes 3 به طور خاص ساخته شده است تا برای تازه واردان قابل دسترسی باشد.

داستان این بار حول یک پروژه نجات جهانی می چرخد ​​که در آن قهرمان تراویس تاچ داون بی چون و چرا در کنار فرشتگان است ، اگرچه احتمالاً نه به دلایل نوع دوستانه. بازی سریع و سرگرم کننده است و حتی مینی بازی ها آنقدر آزاردهنده نیستند که وزن بازیکن را بیش از حد افزایش دهند (اگرچه کمی بیشتر از آنچه دوست دارم نزدیک می شوند). حالا ، اگر بازی از نظر بارگذاری آنقدر لغزنده نبود ، او یک برنده واقعی بود.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

دیگر کاراکتر وجود ندارد 3

دیگر کاراکتر وجود ندارد 3

ردیف پایین: این عنوان اکشن مبارزه و طنز فوق العاده ای دارد و هم برای طرفداران سریال و هم برای تازه واردان فوق العاده عالی خواهد بود.

خوب

  • مبارزه سریع ، که یادگیری آن آسان و شیک است
  • داستان مسخره ای از دیوار با طنز عالی
  • بازی های کوچک که تا آنجا که ممکن است خسته کننده نباشند

بد

  • صفحه نمایش های شارژ بسیار طولانی هستند
  • برخی از عناصر داستان فقط برای طرفداران سریال منطقی خواهد بود

دیگر کاراکتر 3 وجود ندارد: از آنچه لذت خواهید برد

نبرد Nmh3

منبع: iMore

No More Heroes 3 بازیکنان را به خیابان های Santa Destroy و اتاق هتلی هتل Travis Touchdown ، قاتل گذرا و صاحب تیر کاتانا باز می گرداند. یک شاهزاده بیگانه به نام FU بر روی زمین فرود می آید و به جای آنکه سرانجام او را فتح کند ، تصمیم می گیرد دوستان بیگانه خود را که همگی قاتلان کهکشانی سخت گیر هستند ، در یک رتبه بندی عظیم رها کند تا به زمینی ها فرصتی برای صعود از رتبه بندی و بدست آوردن آن را تحریک کند. و همانطور که خود تراویس اشاره می کند ، وقتی از طریق فهرست قاتلان رتبه بندی می شود ، تجربه بیشتری نسبت به اکثر افراد دارد ، بنابراین اگر کسی بخواهد FU را شکست دهد ، ممکن است او باشد.

دسته بندی نام بازی XXX
عنوان دیگر کاراکتر وجود ندارد 3
توسعه دهنده تولید ملخ
ناشر نینتندو
ژانر. دسته عمل
حجم بازی 6.8 گیگابایت
زمان بازی است 10-30 ساعت
بازیکنان تنها
قالب بندی دانلود / فیزیکی
قیمت شروع 60 دلار

این کار خیلی سریع از “اوه ، عالی ، تراویس اینجاست تا جهان را نجات دهد” به “اوه ، نه ، امنیت جهان در دست تراویس تاچ داون است.” بقیه بازی سفر تراویس و بازیگران فرعی او از جمله دختر بد ، سیلویا ، شینوبو و چندین شخصیت جدید است که وجود آنها خراب نخواهد شد. طی یک سری نبردهای عجیب و لذت بخش با رئیس ها ، تراویس باید رتبه ها را بالا ببرد و به Prince FU پایبند بماند.

این بازی به طرز شگفت انگیزی عجیب ، سرگرم کننده و غیر صادقانه است مانند بازی های Suda51. طراحی شخصیت های کارفرمایان ثابت می کند که مینیمالیسم بسیار بیش از حد برآورد شده و دیالوگ شاد است. تراویس ، مثل همیشه ، شخصیتی است که بازی کردن او هم سرگرم کننده است و هم شخصی است که هرگز نمی خواهید زیر باد بمانید. FU احتمالاً از نظر طراحی شخصیت قابل توجه است ، به نظر می رسد که کسی تمام طرح های مفهومی ممکن را به یک استاد بیگانه عجیب و غریب بر دیوار انداخته و آن را از هر چیز دیگری ساخته است.

نقطه ناپدید شدن Nmh3

منبع: iMore

اگر بازی های اکشن را دوست دارید ، حتی اگر قبلاً No More Heroes بازی نکرده اید ، از گیم پلی آن لذت خواهید برد. Travis’s ray katana و دستکش مرگش (رنگهای آنها شبیه به Joy-Con در سوئیچ من است ، که عمداً یا نه ، بسیار جالب هستند) حملات و مهارتهای مختلفی را برای اجرا در جریان مداوم نبردها ارائه می دهند. گیم پلی ابتدایی با هک و اسلش به خودی خود خوب است ، اما وقتی مهارت های ویژه تراویس ، اتمام حملات و توانایی گهگاه پریدن در کت و شلوار فوق العاده را ترکیب می کنید ، نبرد به یک مهمانی تبدیل می شود.

شایان ذکر است که اگرچه این بازی قطعاً به طرفداران سری پاداش می دهد ، اما برای مبتدیان نیز در دسترس است. نبرد به سادگی قابل ضبط است و داستان نسبتاً ساده است ، حداقل برای شروع. برخی مکانها وجود دارد که به نظر من طرفداران جدید در حال خاراندن سر خود باقی می مانند ، اما آنها هنوز هم می توانند اصل داستان را درک کنند.

این بازی به طرز شگفت انگیزی عجیب ، سرگرم کننده و غیر صادقانه است مانند بازی های Suda51.

دنیای باز بازی دارای فعالیت های جانبی است که تراویس می تواند در آن شرکت کند تا پول مورد نیاز برای شرکت در نبردها را بدست آورد. انواع بازی های کوچک وجود دارد ، از چمن زنی گرفته تا گرفتگی توالت ها (که قفل نقاط پس انداز را نیز باز می کند). مورد علاقه من کسی است که تراویس مجبور است برای گرفتن منابع در حالی که از گدازه اجتناب می کند ، به معدن برود – تراویس در برابر گرما مصون است ، البته مگر اینکه گدازه واقعاً او را لمس کند – و با دشمنانی که به طور غیرقابل توصیف ظاهر می شوند مبارزه می کند.

موسیقی نیز عالی است ، در حالی که تراویس در مغازه سوشی غذا می خورد ، آهنگ فوق العاده ای را پخش می کند. به طور جدی ، این لعنتی را بشنوید:

دیگر کاراکتر 3 وجود ندارد: چیزی که چندان عالی نیست

تعمیر توالت فرنگی Nmh3

منبع: iMore

به نظر می رسد برخی از عکس های اولیه نشان می دهد که No More Heroes 3 به درستی برای سوییچ بهینه نشده است و چندین تصادف را در فریم در نبرد تجربه می کند. خوشحالم که اعلام کنم آنها در بازی من در یک سوییچ معمولی ظاهر نمی شوند یا حداقل برای ایجاد مشکل کافی نیستند (من اکثر آنها را با دست بازی کردم). مبارزه روان بود و حتی مطالعه جهان زیرین بیش از یک یا دو چشمک زدن ایجاد نکرد.

بین هر نبرد ، هر فعالیت ، بعد از هر مرگ ، صفحه های بوت وجود دارد.

اما این من را به بزرگترین عیب بازی می رساند: صفحه های بوت. تقریباً گویی توسعه دهندگان بازی به نحوی موفق شده اند که تمام مشکلات بازی را با کاهش نرخ فریم در صفحه بوت بسته بندی کنند. چندین بار هنگام بازی ، صفحه های شارژ برای 15-20 ثانیه یخ زدند ، اغلب تا جایی که فکر می کردم سوئیچ من خراب است.

بین هر نبرد ، هر فعالیت ، بعد از هر مرگ ، صفحه های بوت وجود دارد. نگهداری آنها بسیار سریعتر از آن چیزی است که باید باشد. صفحه نمایش های شارژ به خودی خود به اندازه کافی بد هستند ، اما این واقعیت که خود آنها نیاز به صفحه نمایش های شارژ دارند ، یک مشکل بزرگ است.

Nmh3 چمن زن

منبع: iMore

در حالی که اکثر فعالیتهای جانبی مفید و سرگرم کننده هستند ، اما من واقعاً نمی فهمیدم و نمی خواستم از آنها استفاده کنم تراشه های مرگ بودند ، تغییراتی که تراویس می تواند در آزمایشگاه زیرزمینی خود برای بهبود یا آزار برخی داده های آماری ایجاد کند. به برای ساخت آنها به منابع نیاز دارید و سپس باید آنها را تجهیز کنید. من مطمئن شدم که چند تراشه را امتحان کرده ام ، اما صادقانه بگویم که تغییری در خوب یا بد بازی مشاهده نکردم.

همانطور که در بالا ذکر شد ، مکان هایی در بازی وجود دارد که برخی از آنها نقاط اصلی طرح هستند ، که بستگی به این دارد که بازیکنان با شخصیت هایی که در بازی های قبلی ظاهر شده اند آشنا باشند. من فکر نمی کنم یک نقطه ضعف وجود داشته باشد و بدون شک طرفداران سریال از توجه این شخصیت ها لذت خواهند برد ، اما اگر تازه وارد این سریال شده اید می تواند کمی مانع باشد.

دیگر کاراکتر 3 وجود ندارد: آیا باید آن را بازی کنید؟

Nmh3 مد بیگانه

منبع: iMore

4
از 5
No More Heroes 3 اولین بازی در مدت طولانی است که من هم به دلیل اینکه مجبور بودم و هم به دلیل اینکه می خواستم بازی کردم. حتی اگر او را مورد بررسی قرار ندهم ، مبارزه ترد ، سبک و طنز متمایز او برای علاقه مندی کافی خواهد بود. اگر بازی های اکشن را دوست دارید و به خصوص اگر قبلاً از طرفداران No More Heroes هستید ، باید این بازی را انجام دهید. من آن را در میان برخی از بازی های عالی Switch قرار می دهم.

صفحه های بوت بازی را کمی کاهش می دهند ، اما به اندازه ای نیست که بخواهم بازی را متوقف کنم. اگر شما در یک بازی نیستید که همیشه به اصول بازی پایبند نیست و دارای حس شوخ طبعی است که به سطح پایین می رسد ، احتمالاً برای شما مناسب نخواهد بود. اما این یکی از بهترین بازی های اکشن Switch است ، به ویژه در میان نسخه های امسال.

دیگر کاراکتر وجود ندارد 3

دیگر کاراکتر وجود ندارد 3

ردیف پایین: مبارزه و طنز بازی No More Heroes 3 مثل همیشه عالی است و تا زمانی که از برخی از ویژگی های آن ناامید نشوید ، بازی بسیار سرگرم کننده است.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …