T-mobile سریعترین شبکه در ایالات متحده است

تی موبایل
اخبار اپل


وب سایت رایانه ای رایانه ای PCMag امروز دوازدهمین شبکه موبایل با سرعت بالا را برگزار کرد. از سه اپراتور برتر شبکه ، T-Mobile با بیشترین سرعت شبکه در ایالات متحده برنده کلی بود.

“بالاخره سال T-Mobile است. شبکه میان رده جدید 5G اپراتور تنها 5G ملی است که به طور قابل توجهی سریعتر از 4G است و T-Mobile اولین جایزه PCMag خود را برای سریعترین شبکه تلفن همراه در آمریکا به دست آورد.

در این آزمایش ، رانندگان PCMag بیش از 10000 مایل را طی کردند و 30 منطقه اصلی مترو در ایالات متحده و شش منطقه روستایی را کاوش کردند. این وب سایت آزمایشاتی را برای اندازه گیری پوشش شبکه 5G و سرعت شبکه در شهرها انجام داد. از 30 شهر ، T-Mobile در 24 شهر و مناطق روستایی پیشتاز بود ، در حالی که AT & T در 8 شهر و مناطق روستایی برنده شد و Verizon تنها در دو شهر پیشتاز بود.

در آزمایش های انجام شده ، T-Mobile با سرعت 162.3 مگابیت بر ثانیه برنده کلی شد. در مقایسه ، سرعت 5G AT&T و Verizon به ترتیب 98.2 مگابیت بر ثانیه و 93.7 مگابیت بر ثانیه بود. Verizon از نظر حداکثر سرعت بارگیری با 2216.7Mbps در مقایسه با T-Mobile با 1134.4Mbps و AT&T با 1090.9Mbps پیشتاز است.

تصویب 5G در خط میانی بازی را برای T-Mobile تغییر داد. بر اساس آزمایشات PCMag ، این شرکت طی سال گذشته پوشش شبکه خود را در ایالات متحده گسترش داده است.

حتی در شهرهای تحت پوشش ، T-Mobile 5G در همه جا وجود ندارد. اما فضای کافی در این شهرها را پوشش می دهد تا تفاوت واقعی ایجاد کند و پوشش هر ماه در حال بهبود است. این نمودار نشان می دهد که تلفن 5G T -Mobile ما هر چند در 5 شهر و منطقه مورد آزمایش از 5G استفاده می کند – از 90 درصد مواقع در شیکاگو تا 36 درصد در نیواورلئان. (اما T-Mobile هنوز در نیواورلئان برنده است زیرا 5G معمولاً در آنجا کمیاب است.)

آیا از T-Mobile استفاده می کنید؟ تجربه شما چطور است؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید!

[Via PCMag]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …