WhatsApp برای iPhone ممکن است به زودی پاسخ یک پیام شکلک را دریافت کند

اخبار اپلتقریباً هر هفته واتس اپ با ویژگی های جدید توپ را در اختیار دارد. اکنون متوجه شدیم که WhatsApp روی واکنش به پیام های emoji کار می کند.

WABetaInfo گزارش می دهد که ممکن است به زودی از واکنش emoji در WhatsApp استفاده کنیم. ویژگی پاسخ ایموجی چیز جدیدی نیست و سایر سیستم عامل های پیام رسانی ، از جمله iMessage ، همان را ارائه می دهند. واتس اپ پیشرفت کرد و سرانجام تصمیم گرفت ویژگی پاسخ ایموجی را اضافه کند. به زودی می توانید با ایموجی به پیام های ارسال شده توسط خانواده و دوستان پاسخ دهید.

در چند سال گذشته ، شکلک ها پیام ها را تقویت کرده اند. بسیاری از ما احساس می کنیم به ایموجی ها عادت کرده ایم و پیام خود را به نحو بهتری منتقل می کنیم. پیام ها معمولاً ایموجی هایی را برای واکنش های منتخب ارائه می دهند. مشخص نیست که آیا WhatsApp مجموعه ای از شکلک ها را برای واکنش ارائه می کند یا به کل کتابخانه دسترسی می دهد.

واکنش ایموجی ممکن است یک ویژگی تغییر دهنده بازی نباشد. با این حال ، این به شما امکان می دهد تا پیام های دیگران را بپذیرید و از ارسال هرزنامه در یک کلمه جلوگیری کنید. به عنوان مثال ، می توانید به جای تأیید از واکنش شست به بالا استفاده کنید. پاسخ پیام هنوز در WhatsApp در دسترس نیست. این شرکت که متعلق به فیس بوک است ، در حال آزمایش این ویژگی بر روی iOS ، Android و حتی وب WhatsApp است. پس از این ویژگی ، یک پیام به روز رسانی پیام مشابه آنچه در بالا مشاهده می کنید را مشاهده خواهید کرد.

WhatsApp به آرامی اما پیوسته مجموعه ای از ویژگی های جدید را اضافه می کند. به تازگی ، پلت فرم پیام رسانی یک ویژگی را دریافت کرده است که به شما امکان می دهد سابقه چت را بین iPhone و Android منتقل کنید. پشتیبانی چند دستگاه نیز گنجانده شده است که به شما امکان می دهد از WhatsApp در چندین دستگاه استفاده کنید. با در نظر گرفتن این نکته ، بسیاری از این ویژگی ها از قبل در سایر برنامه های پیام رسانی موجود است.

[via WABetaInfo]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …