YouTube پشتیبانی رسمی تصویر در تصویر را در iPhone دریافت می کند …

اخبار اپل


شما نیاز به اشتراک YouTube Premium دارید.
تصویر: Killian Bell / The Cult of Mac

گوگل رسماً پشتیبانی از تصویر در تصویر را برای یوتیوب در آیفون راه اندازی کرده است. در حال حاضر ، این فقط یک ویژگی “آزمایشی” است ، اما طبق برنامه عمل می کند – به شما امکان می دهد فیلم ها را در یک پنجره کوچک بالاتر از برنامه های دیگر تماشا کنید.

اوه ، و یک گرفتاری بسیار بزرگ وجود دارد. فقط در صورت سرفه کردن برای اشتراک YouTube Premium می توانید از این ویژگی استفاده کنید.

با توجه به اینکه یوتیوب با بیش از 2 میلیارد کاربر یکی از بزرگترین پلتفرم های ویدئویی در جهان است ، جای تعجب نیست که تعداد قابل توجهی از مردم منتظر دریافت این سرویس برای دریافت پشتیبانی از Picture in Picture در iPhone هستند.

هک ها و راه حل های شخص ثالث Picture in Picture را در YouTube در گذشته فعال کرده اند ، اما معمولاً مدت زیادی طول نمی کشد تا Google راهی برای کشتن آنها بیابد. حالا دیگر لازم نیست به این ترفندها اعتماد کنید.

تصویر در تصویر بر روی iPhone بر روی YouTube قرار می گیرد

اکنون پشتیبانی از تصویر در تصویر به عنوان یک ویژگی آزمایشی برای YouTube در iPhone معرفی می شود. برای امتحان کردن ، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. بازدید کنید youtube.com/new در مرورگر شما
  2. ثبت نام به حساب YouTube شما
  3. به پایین به تصویر در تصویر iOS بروید ، سپس روی ضربه بزنید امتحان کنیدبه

پس از فعال شدن این ویژگی ، می توانید شروع به تماشای یک ویدیو در YouTube کنید و سپس برنامه مرورگر خود را ببندید و پخش ویدیو در پنجره Picture in Picture در بالای محتوای دیگر ادامه می یابد.

ویژگی های آزمایشی YouTube فقط برای مشترکین YouTube Premium در دسترس است و Google می گوید پشتیبانی از Picture in Picture در 31 اکتبر به پایان می رسد. هنوز کاملاً مشخص نیست که پس از آن تاریخ چه اتفاقی می افتد.

در نهایت ، همه آن را دریافت خواهند کرد

امیدواریم تا 31 اکتبر ، پشتیبانی از تصویر در تصویر برای همه کاربران YouTube آماده باشد. گوگل تأیید کرده است که برای لذت بردن از آن در آینده نیازی به YouTube Premium نخواهید داشت.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …