آیا آیفون 13 در قاب قدیمی شما مناسب است؟


بهترین جواب: خیر آیفون 13 کمی ضخیم تر از آیفون 12 است ، طرح دکمه ها متفاوت است و ماژول دوربین آیفون 13 کمی بزرگتر از آیفون 12 است.

فقط کمی خاموش

اپل از آیفون 13 جدید خود رونمایی کرد و بسیار زیباست. به نظر می رسد اندازه و شکل آن شبیه به iPhone 12 و iPhone 12 Pro باشد. بنابراین ، در صورت ارتقاء از iPhone 12 ، آیا iPhone 13 جدید شما در قاب قدیمی شما جا می گیرد؟

متاسفانه نه. اگرچه ابعاد کلی گوشی مشابه است ، اما یکسان نیستند. آیفون 12 و آیفون 13 دارای ارتفاع و عرض یکسانی هستند: 5.18 در 2.53 اینچ یا 131.5 در 64.2 میلی متر. با این حال ، عمق گوشی متفاوت است. عمق آیفون 12 0.29 اینچ یا 7.4 میلی متر است ، در حالی که آیفون 13 0.3 اینچ یا 7.65 میلی متر است. دکمه های تنظیم صدا در آیفون 13 علاوه بر اینکه کمی ضخیم تر است کمی جابجا شده است. علاوه بر این ، ماژول دوربین حدود یک یا دو میلی متر پهن تر است. این بدان معناست که برش دوربین در قاب iPhone 12 / iPhone 12 Pro در اطراف ماژول دوربین iPhone 13 مناسب نخواهد بود.

آیفون 12 ، آیفون 12 پرو و ​​آیفون 13 در نگاه اول یک اندازه به نظر می رسند ، بنابراین بدون بررسی مورد ، به نظر می رسد که آیفون 13 در مورد آیفون 12 مناسب خواهد بود. ممکن است بتوانید آن را به برق متصل کنید ، اما آنقدر مناسب نیست که بتواند محافظ عملکردی برای iPhone 13 شما باشد.

موارد غیر از آیفون 12 چطور؟

اگر مورد شما قدیمی تر از iPhone 12 است ، می توانید آن را فراموش کنید. آیفون 13 حتی به اندازه و شکل آیفون 11 یا مدل های قبلی نزدیک نیست.

تنها استثنا این است که شما یک قاب آیفون یا یک آستین در یک قاب دارید. از آنجا که این قاب دارای سوراخ دوربین نیست ، مواردی که برای iPhone 12 (و ​​احتمالاً مدلهای قبلی) و iPhone 13 ساخته شده اند کاملاً قابل تعویض هستند.

البته ، اگر شما در حال خرید یک قاب آیفون جدید هستید ، ما شما را پوشش می دهیم. ما بهترین قاب آیفون 13 را برای شما گردآوری کرده ایم ، از جمله طیف گسترده ای از قیمت ها و سبک ها.

آیا قاب های آیفون 13 و آیفون 13 پرو حداقل قابل تعویض هستند؟

خیر برخلاف آیفون 12 و آیفون 12 پرو که ابعاد فیزیکی یکسانی دارند ، آیفون 13 و آیفون 13 پرو چنین چیزی ندارند. در حالی که ابعاد iPhone 13 و iPhone 13 Pro یکسان است ، به ماژول دوربین برمی گردد. آیفون 13 پرو دارای یک ماژول دوربین به مراتب بزرگتر از آیفون 13 است. ماژول دوربین آیفون 13 پرو نیز بسیار بزرگتر از آیفون 12 پرو است ، بنابراین قطعاً در قاب قدیمی مناسب نخواهد بود.

در مورد مدل های دیگر ، آیا قاب های قدیمی من مناسب iPhone 13 mini ، iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max است؟

خیر داستان برای هر مدل یکسان است: یک گوشی ضخیم تر ، یک ماژول دوربین بزرگتر و یک طرح دکمه متفاوت.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اکنون و سپس بهترین نوع تلویزیون بی ارزش است [Apple TV+ recap]

هر از گاهی، برنامه جدید Apple TV + و پرطرفدار در مورد گروهی از دوستان که با معرفی اسرار جدید خود خاطرات بی احتیاطی دوران جوانی را به یاد می آورند، یک ریف هیجان انگیز است. سرد بزرگ و استیون کینگ آی تی. این سریال دو زبانه که جمعه برای …

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …