آیفون 14 از طراحی کاملاً جدیدی برخوردار خواهد بود

iOS 15 را بر روی iPhone نصب کنید
اخبار اپلسری آیفون 13 به تازگی عرضه شده است ، اما شایعات در مورد آیفون 14 در حال حاضر به اینترنت راه یافته است. پس از اینکه مینگ چی کو تحلیلگر اپل انتظارات خود را از سری آیفون 14 به اشتراک گذاشت ، مارک گورمت از بلومبرگ در آخرین شماره خبرنامه Power On خود جزئیات بیشتری در مورد آیفون 2022 ارائه کرد.

Gourmet معتقد است که اپل سال آینده سری آیفون 14 را به طور کامل تعمیر می کند و افزود که امسال تغییرات جزئی هستند و مهندسان اپل در حال کار بر روی “چیزهای بزرگتر” در پشت صحنه هستند. به عنوان بخشی از طراحی مجدد ، اپل مدل های ابتدایی جدید و آیفون پرو را عرضه می کند. شایعات می گویند که سال آینده مینی آیفون وجود نخواهد داشت و در عوض اپل اندازه صفحه نمایش را در کل محدوده افزایش می دهد.

منابع متعددی در حال حاضر ادعا می کنند که اپل خط آیفون خود را در سال 2022 دوباره طراحی می کند. YouTuber Prosser معتقد است که اپل از شاسی تیتانیومی سری آیفون 14 استفاده می کند و به نفع صفحه نمایش با سوراخ کنار می رود. کو تحلیلگر نیز به همین موضوع اعتقاد دارد. او همچنین ادعا می کند که اپل می تواند از دوربین 48 مگاپیکسلی در آیفون 2022 استفاده کند.

Gourmet همچنین در آخرین شماره خبرنامه خود در مورد iPhone تاشو اپل صحبت می کند. در حالی که اپل واقعاً روی یک آیفون تاشو کار می کند ، حداقل چند سال با عرضه آن فاصله دارد. هفته گذشته ، کو گفت که عرضه آیفون تاشو حداقل تا سال 2024 به تعویق افتاده است.

شاید به عنوان بخشی از طراحی مجدد ، اپل بتواند اتصال Lightning در آیفون 2022 را رها کرده و به سراغ USB-C برود؟ یا آیفون 2022 علامت سوئیچ به iPhone بدون پورت را به طور کامل مشخص می کند؟

[Via Power On]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
Fitbit Versa 3 vs. Sense: کدام را بخریم؟

منطقی است Fitbit Versa Sense این را به من برگردان Fitbit Versa 3 Fitbit Sense مدرن ترین ساعت هوشمند Fitbit تاکنون است. علاوه بر فعالیت تمام روز و ردیابی خواب، ویژگی های پیشرفته ای مانند EDA، ECG و HRV را برای نظارت جامع تر سلامتی و تناسب اندام ارائه می …

اخبار اپل
برخی از کاربران آیفون 13 و آیفون 13 پرو از مشکلات صفحه نمایش صورتی رنج می برند

ارسال شده توسط Anu Joy در 24 ژانویه 2022 در آیفون 13 برخی از کاربران آیفون 13 از یک مشکل مرموز صفحه صورتی شکایت دارند که باعث می شود صفحه نمایش برای چند ثانیه صورتی رنگ شود و سپس به طور تصادفی خراب شود. این باگ برای اولین بار در …

اخبار اپل
اپل در حال آماده سازی “گسترده ترین طیف” محصولات جدید خود برای پاییز امسال است

کارت های اعتباری آماده است!عکس: اپل طبق گزارشی جدید، اپل در حال آماده شدن برای عرضه “گسترده ترین طیف” محصولات جدید در تاریخ خود است. انتظار می‌رود که پاییز امسال مدل‌های جدید آیفون، مک‌بوک پرو مقرون‌به‌صرفه‌تر و به‌روزرسانی‌های اصلی را برای iMac و Mac Pro ارائه کند. این علاوه بر …