از داده های حساس مراقبت های بهداشتی با دستگاه های Hexnode و Apple محافظت کنید

اخبار اپل


این پست امنیت اطلاعات سلامت توسط Hexnode ارائه شده است.

بخش بهداشت به دلیل همه گیری کووید -19 و تهدید مداوم هکرها ، صیادان و دیگر بازیگران بد تحت فشارهای شدیدی قرار دارد. کارمندان همچنین از منابع کافی غرق شده اند ، در حالی که هکرها از روش های پیچیده ای برای به خطر انداختن داده های حساس مراقبت های بهداشتی استفاده می کنند.

راه حل یک سیستم مدیریت نقطه پایانی یکپارچه مانند Hexnode ، یکی از رهبران بازار است. این پلت فرم می تواند برای بهبود امنیت هر مرکز مراقبت های بهداشتی و محافظت از داده های مهم بیماران در برابر نقض استفاده شود.

Hexnode کاملاً با قابلیت های دستگاه های اپل سازگار است ، فرآیندهای مختلف را ساده کرده و سازمان ها و کاربران نهایی را تسهیل می کند.

دیجیتالی شدن در مراقبت های بهداشتی: مزایا و معایب

در حالی که سیستم های مراقبت های بهداشتی به طور سنتی بر پرونده های کاغذی تکیه می کردند ، پرونده های بهداشتی دیجیتال تا حد زیادی جایگزین پرونده های فیزیکی معمولی شده است. اما همانطور که مراقبت های بهداشتی به سرعت دیجیتالی می شود ، این تحول روزنه های جدیدی را برای هکرها ایجاد می کند.

شرکت کنندگان بد اغلب از نقاط پایانی و شبکه های ضعیف استفاده می کنند و میلیون ها پرونده سلامت را به خطر می اندازند. مطابق با مجله جرایم سایبری،، انتظار می رود صنعت مراقبت های بهداشتی 125 میلیارد دلار برای امنیت سایبری از سال 2020 تا 2025 هزینه کند.

امنیت دیجیتال و اهمیت اقدامات امنیتی مناسب

داده های بهداشتی خصوصی در شبکه تاریک به میزان زیادی به فروش می رسد و بخش بهداشت و درمان از منابع زیادی برای مقابله با تهدید فزاینده حملات سایبری استفاده نکرده است.

ارائه اطلاعات مراقبت های بهداشتی برای محافظت از اطلاعات بیماران بالینی در برابر هکرها و صیادان بسیار مهم است. اطلاعات بهداشتی محافظت شده که به دست اشتباه می افتد می تواند عواقب جدی مانند سرقت هویت و کلاهبرداری پزشکی داشته باشد. و سپس HIPAA وجود دارد.

رعایت HIPAA و نیاز به محرمانه بودن

این یک روند آرامش بخش نیست.
تصویر: Hexnode

سازمانها همچنین باید اطمینان حاصل کنند که از الزامات سختگیرانه قانون بیمه حمل و پاسخگویی بیمه سلامت 1996 یا HIPAA برای محرمانه بودن و امنیت اطلاعات بهداشتی محافظت شده پیروی می کنند. این قانون فدرال اطلاعات بهداشتی حساس بیماران را از افشای بدون رضایت یا اطلاع وی محافظت می کند.

عدم رعایت مقررات HIPAA می تواند جریمه های سنگینی را در پی داشته باشد. و نقض اطلاعات می تواند منجر به شکایت شود.

در ژوئن 2021 ، بیش از 500 نقض داده های بهداشتی ثبت شد. این افزایش 11 درصدی تخلفات گزارش شده در ماه گذشته است و این بالاترین رقم ماهانه از سپتامبر 2020 است – و بسیار بالاتر از میانگین 56 تخلف در ماه در سال گذشته است.

هکرها از حملات سایبری چند بردار برای نفوذ به شبکه قربانیان خود با استفاده از چندین نقطه ورود استفاده می کنند که می تواند شامل فلش مموری USB ، ایمیل ، مرورگرهای وب ، برنامه های تلفن همراه و موارد دیگر باشد.

علاوه بر این ، سطح حمله با پذیرش اینترنت اشیاء پزشکی ، زیرساخت متصل دستگاه های پزشکی ، نرم افزارهای کاربردی و خدمات بهداشتی ، به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

مشاغل اغلب از مواردی مانند شبکه های خصوصی مجازی ، فایروال یا نرم افزار آنتی ویروس برای محافظت از خود در برابر شرکت کنندگان مخرب که سعی در دسترسی غیر مجاز به شبکه دارند ، استفاده می کنند. با این حال ، با حجم وسیعی از داده های حساس که سازمان های بهداشت و درمان در اختیار دارند و تکنیک های پیچیده ای که هکرها به کار گرفته اند ، راه حل های پیچیده ای برای مدیریت دستگاه مورد نیاز است.

چرا باید به راه حل های پیشرفته مدیریت دستگاه مهاجرت کرد؟

مدیریت نقطه پایانی یکپارچه یا UEM مانند مدیریت استروئید تلفن همراه است. این قابلیت های MDM را با مدیریت تحرک سازمانی یا EMM ترکیب می کند.

UEM ویژگی هایی مانند مدیریت برنامه های تلفن همراه (همچنین به عنوان MAM شناخته می شود) ، کنترل دسترسی به هویت (IAM) و ظرف سازی به قابلیت های معمولی MDM اضافه می کند. یک UEM می تواند چندین نقطه پایانی را با چندین سیستم عامل مدیریت کند.

اپل با Hexnode: ترکیب کاملی

Hexnode UEM: مدیریت Mac آسان است: مدیریت نقطه پایانی یکپارچه ، مدیریت ناوگان Mac ، iPhone و iPad سازمان شما را آسان می کند.
مدیریت یکپارچه نقطه پایانی ، مدیریت ناوگان Mac ، iPhone و iPad سازمان شما را آسان می کند.
عکس: Hexnode

Hexnode به شرکت های بهداشت و درمان اجازه می دهد دستگاه های iPhone ، iPad ، Mac و Apple TV را از یک پلت فرم جامع و واحد مدیریت کنند. مدیر تجاری اپل ، همراه با Hexnode MDM ، به قابلیت های مدیریتی منحصر به دستگاه های اپل اجازه می دهد ، بنابراین تجهیزات را برای اشتغال کارآمد در بخش مراقبت های بهداشتی مجهز می کند.

Hexnode ویژگی های استثنایی را ارائه می دهد ، از جمله:

دستگاهها را می توان با استفاده از Hexnode با Apple Business Manager به سرعت مستقر کرد و امکاناتی مانند نظارت بی سیم و ضبط خودکار دستگاه را فراهم کرد. بنابراین دستگاههای مراقبت بهداشتی مجهز شده اند تا از روز اول آماده کار باشند.

  • خودکار به روز رسانی نرم افزار

Hexnode می تواند به راحتی به روز رسانی نرم افزار را بر روی کل ناوگان دستگاه های سازمانی بدون هیچ مشکلی با دخالت دستی اعمال کند.

Hexnode ممکن است خط مشی برنامه اجباری را برای دستگاه های Apple پیکربندی کند تا برنامه های پزشکی مهم را شامل شود. با ویژگی هایی مانند لیست سیاه و سفید ، می توان ایمنی دستگاه ها را افزایش داد. در حالی که لیست سیاه استفاده از برنامه های کاربردی در لیست سیاه را ممنوع می کند ، عملکرد لیست سفید همه برنامه ها را به جز برنامه های موجود در لیست سفید مسدود می کند ، بنابراین از دستگاه در برابر برنامه های ناخواسته و سوء استفاده محافظت می کند.

پزشکان می توانند علائم حیاتی بیماران مانند ضربان قلب ، میزان اکسیژن و غیره را که از راه دور با استفاده از نرم افزار پزشکی از راه دور ثبت شده اند ، بدون دسترسی فیزیکی به دستگاه بررسی کنند.

موسسات مراقبت های بهداشتی می توانند کاربران را از فهرست هایی مانند Active Directory ، Azure AD ، G Suite ، EAS و Okta به طور مستقیم به Hexnode منتقل کنند. این امکان وجود دارد که کاربران ، گروه ها ، واحدهای سازمانی و یا حتی کل دامنه ها را مستقیماً از فهرست ها در بر گیرد. کل راهنماهای بیمارستان را می توان به راحتی از طریق خدمات دایرکتوری پیوند داد.

کنار آمدن با بدترین کابوس: از دست دادن یک وسیله پزشکی

ویژگی ردیابی موقعیت مکانی Hexnode می تواند مکان دستگاه گم شده را ضبط کند. علاوه بر این ، به لطف ویژگی سابقه موقعیت مکانی ، همه مکانهایی که دستگاه در آن بوده است قابل بازیابی هستند.

از ویژگی هایی مانند قفل کردن دستگاه ، حالت از دست رفته و حلقه از راه دور می توان برای دستگاه های از دست رفته استفاده کرد. اگر نمی توان دستگاه را با موفقیت ردیابی کرد ، می توان اقدام به حذف دستگاه کرد. این داده های مهم را پاک می کند و اطمینان می دهد که داده های حساس بیمار در دست اشتباه قرار نمی گیرد.

دستگاه های اپل با ادغام Hexnode چقدر امن هستند؟

اپل با Hexnode: UEM به شما کمک می کند تا حداکثر استفاده را از گزینه های امنیتی موجود در iOS و iPadOS ببرید.
UEM به شما کمک می کند تا حداکثر استفاده را از گزینه های امنیتی ساخته شده در iOS و iPadOS ببرید.
تصویر: Hexnode

دستگاه های اپل یکپارچه با Hexnode ویژگی های عیب یابی امنیتی کامل را ارائه می دهند:

دستگاه های مراقبت بهداشتی را می توان با رمز عبور قفل کرد تا فقط دسترسی مجاز به دستگاه و برنامه های کاربردی آن را فراهم کند. پیکربندی گزینه هایی مانند پیچیدگی رمز عبور ، قفل خودکار و سن و سابقه رمز عبور ، قدرت و تغییر دوره ای رمز عبور را تضمین می کند. سطوح اضافی امنیت را می توان با رمزگذاری و رمزگذاری داده ها فعال کرد.

  • ظرف تجاری و دامنه های مدیریت شده

کانتینر تجاری iOS یک روش هوشمند برای مدیریت داده های شرکت است. این اطمینان می دهد که اسناد از منابع مدیریت شده فقط در مقاصد مدیریت شده در دسترس هستند ، بنابراین بین محتوای شرکتی و شخصی تمایز قائل می شوید. دامنه ها را می توان به صورت مدیریت شده با دامنه مدیریت شده تعریف کرد و اطمینان حاصل کرد که تنها با برنامه های مدیریت شده قابل باز شدن هستند.

با استفاده از حالت غرفه ، می توان دستگاه ها را در برنامه های کاربردی و وب سایت های پزشکی مهم قفل کرد و دسترسی به برنامه های ناخواسته و محافظت نشده را خنثی کرد.

یک دستگاه اپل با Hexnode هکرها را دور نگه می دارد!

همه گیری مداوم و تهدید مداوم حملات سایبری ، کل بخش بهداشت را تحت فشارهای شدیدی قرار داده است. Hexnode به طور قابل توجهی امنیت محیط کار مراقبت های بهداشتی را بهبود می بخشد و از اطلاعات مهم بیماران در برابر سرقت و فروش در تاریکی محافظت می کند.

یک راه حل مدیریت نقطه پایانی یکپارچه مانند Hexnode با قابلیت های قابل توجه دستگاه های اپل کاملاً مطابقت دارد.

آیا می خواهید ببینید چگونه می تواند بهره وری و امنیت را در سازمان شما افزایش دهد؟ از یک آزمایش رایگان 30 روزه Hexnode UEM استفاده کنید. شما – و مشتریان خود – پشیمان نخواهید شد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …