استیو بالمر ترسید و کارمند آیفون را له کرد

اخبار اپل


11 سپتامبر 2009: گزارش شده استیو بالمر ، مدیرعامل مایکروسافت ، در حین ملاقات یک iPhone را از کارمند مایکروسافت ربوده و وانمود کرده که آن را خراب کرده است.

این اولین بار نیست که بالمر دیوانه می شود و در نتیجه تبلیغات منفی می آورد. با این حال ، این لحظه ای شرم آور برای مردی است که در بین تأثیرگذارترین افراد جهان رتبه بندی می شود.

حادثه استیو بالمر با آیفون

طبق روایتی که در اینترنت منتشر شد ، بالمر نیروهای خود را در جلسه ای در سراسر شرکت مایکروسافت در Safeco Field در سیاتل اخراج کرد. در حالی که او برای او کف می زند ، “می دود و می چرخد ​​، طبق سنت او در این رویدادها ،” بالمر متوجه می شود که یکی از اعضای گروه Windows از iPhone برای گرفتن عکس استفاده می کند.

مدیرعامل با گرفتن یک دستگاه اپل در حالی که تماشاگران سوت می زدند ، پاسخ داد. سپس او را روی زمین گذاشت و وانمود کرد که قبل از رفتن پا به او گذاشته است. صحنه روی صفحه بزرگ تنظیم شد به طوری که حتی افراد در طبقه بالا می توانند ببینند چه اتفاقی می افتد. بالمر بعداً در ارائه خود به موضوع بازگشت و مرد صاحب دستگاه را آزار داد.

اپل بالا می رود ، مایکروسافت سقوط می کند

اگرچه حرکتی غیرحرفه ای بود ، اما کلاهبردار آیفون بالمر بخشی از داستان بزرگتر مایکروسافت و اپل در آن زمان بود. پس از جنگ شدید در اواخر دهه 1980 و نیمه اول دهه 1990 ، اوایل دهه 2000 از نظر آشفتگی بین دو شرکت نسبتاً آرام به نظر می رسید.

همانطور که مایکروسافت به راه خود ادامه می داد ، اپل تحت هدایت استیو جابز به سمت دیگری حرکت کرد.

آیفون همه چیز را آشفته کرد. از قضا ، بیل گیتس ، بنیانگذار مایکروسافت ، در سال 2005 مرگ اپل را پیش بینی کرد و گفت که یک تلفن هوشمند گاو آی پاد را می کشد. به نوعی ، این اتفاق افتاد ، اما مایکروسافت بدیهی است انتظار نداشت که اپل تلفن مورد نظر را ایجاد کند.

بالمر با پیش آگهی بدی برای آیفون شکست می خورد

https://www.youtube.com/watch؟v=eywi0h_Y5_U

هنگامی که اپل آیفون خود را در سال 2007 معرفی کرد ، بالمر یکی از افسانه ای ترین واکنش های اشتباه قضاوت شده در تاریخ فناوری را نشان داد. او به آیفون گران قیمت خندید و گفت که کاربران آن را دوست ندارند زیرا فاقد صفحه کلید فیزیکی است. او ثابت کرد که اشتباه می کند و اشتباه اشتباه او باعث شد مایکروسافت در پشت منحنی نوآوری ظاهر شود.

بالمر گفت: “هیچ راهی وجود ندارد که iPhone بتواند سهم قابل توجهی از بازار را به دست آورد.” اما تا سال 2009 ، او بازگشت و اذعان کرد که آیفون از “شتاب بازار روشن” برخوردار است.

از سوی دیگر ، Windows Mobile این کار را نکرد.

اگرچه مایکروسافت در سال 2009 بسیار قدرتمند باقی ماند ، اما این شرکت پس از رسیدن به اوج قدرت خود 10 سال پیش در 30 دسامبر 1999 ، سقوط کرد. (کمپین های تبلیغاتی بد خنده دار مانند کمپانی ستار star دهه 90 جری سینفلد کمکی نکرد.)

حدود نیم سال پس از سقوط آیفون بالمر ، اپل در بازار سرمایه از مایکروسافت جلوتر است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …