استیو جابز پس از پیوند کبد به اپل باز می گردد

اخبار اپل


9 سپتامبر 2009: استیو جابز پس از یک عمل موفقیت آمیز پیوند کبد به اپل باز می گردد.

با ورود به مرحله رویداد سقوط اپل ، جابز مورد تشویق مداوم قرار گرفت که تقریباً یک دقیقه به طول انجامید. او سپس سخنرانی را با یک یادداشت شخصی غیرمعمول باز می کند و درباره سلامتی خود صحبت می کند.

استیو جابز در مورد سلامتی خود صحبت می کند

جابز با اشاره به اهدا کننده عضوی که کبد دریافت کرده است ، به حضار گفت: “من بدون چنین سخاوتمندی اینجا نمی بودم.” امیدوارم همه ما بتوانیم اینقدر سخاوتمند باشیم و اهداکنندگان عضو را انتخاب کنیم. “

جابز قبل از رونمایی از خط جدید آیپدهای نانو اپل ، گفت: “من عمودی هستم ، من دوباره در اپل هستم و هر روز آن را دوست دارم.”

آخرین عملکرد جابز در اپل

یک دهه بعد ، ما اکنون بسیار بیشتر از بازگشت جابز نسبت به سال 2009 می دانیم. ابتدا ، البته ، می دانیم که اگرچه عمل جراحی کبد جابز موفقیت آمیز بود ، اما سرطان لوزالمعده در نهایت منجر به مرگ مدیرعامل شد. مدیرعامل اپل کمی بیش از دو سالها بعد در آن زمان ، اعضای محیط داخلی جابز از سرطان مطلع بودند ، اما هیچ کس در مورد آن بحث نکرد.

بازگشت جابز به اپل در سال 2009 آخرین موج انرژی بود که طی آن وی آیپد را به عنوان جدیدترین محصول جدید در طیف حیرت انگیز خود از جمله iMac ، iPod ، iTunes Music Store و iPhone معرفی کرد.

ما همچنین می دانیم که این لحظه ای بود که اپل علاقه خود را به ردیابی سلامت افزایش داد. امروز ما شاهد اتفاقاتی هستیم که با ابتکاراتی مانند HealthKit ، ResearchKit و سنسورهای مختلف Apple Watch در حال رخ دادن است.

اکنون اپل به لطف برنامه Health ، ثبت نام اهداکنندگان اندام را برای کاربران iPhone بسیار آسان کرده است.

به دلیل نحوه مرگ جابز ، و به دلیل ضعف جسمانی از مدیرعاملی استعفا داد و نه به دلایلی که مدیران معمولاً دوره خود را خاتمه می دهند ، جابز هرگز از اخراج شایسته خود لذت نبرد. (اگر در واقع او تا به حال یکی را به عنوان شروع قبول کند.)

یادداشت اصلی 9 سپتامبر 2009 همیشه من را به عنوان یک نمونه عالی از ابراز قدردانی از طرفداران اپل برای جابز نگه داشته است. و جابز ، در عوض جامعه Apple را پوشش می دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=BNv2lH225Koمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …