امروزه در تاریخ اپل: iTunes Store به 10 میلیون بارگیری موسیقی رسیده است

اخبار اپل


آهنگ “پیچیده” آوریل لاوین 10 میلیونمین بار دانلود آهنگ از iTunes است.
عکس: آوریل لاوین

8 آگوست: امروز در تاریخ اپل: iTunes Store به 10 میلیون بارگیری موسیقی رسیده است 8 سپتامبر 2003: اپل اعلام کرد که 10 میلیون آهنگ بارگیری شده از iTunes را فروخته است. ملودی مورد نظر؟ “پیچیده” توسط آوریل لاوین.

با تفکر ، “شما می افتید و می خزید ، می شکنید و آنچه را که بدست می آورید می گیرید و آن را تبدیل می کنید [success]”این اپل در اواخر دهه 90 و اوایل 2000 بسیار خوب توصیف می کند.

iTunes: یک ضربه بزرگ که حتی بزرگتر شد

آهنگ iTunes 10 میلیون در واقع ساعت 23:34 بعد از ظهر 3 سپتامبر در اقیانوس آرام بارگیری شد. اما چند روز طول کشید تا این خبر منتشر شود.

با توجه به اینکه فروشگاه موسیقی iTunes برای بیش از چهار ماه در حال کار است ، قبلاً موفقیت بزرگی به دست آمده است.

استیو جابز در بیانیه ای گفت: “فروش قانونی ده میلیون آهنگ بصورت آنلاین تنها در چهار ماه یک نقطه عطف تاریخی برای صنعت موسیقی ، نوازندگان و دوستداران موسیقی در همه جا است.” “اپل تنها راه حل کامل موسیقی دیجیتال را با iTunes و iPod شگفت انگیز ارائه می دهد که در حال حاضر 10000 آهنگ در جیب شما دارد.”

رویدادهای مهمتری در iTunes در راه است

شکی نیست که 10 میلیون بارگیری قابل توجه به نظر می رسد. با این حال ، آنچه از نظر تاریخی شگفت انگیزتر به نظر می رسد این است که این عدد چقدر نسبتاً بدبخت است.

در ماه ژوئیه بعد ، اپل فاش کرد که iTunes Music Store صد میلیونمین آهنگ خود ، “Somersault (ریمیکس Dangermouse) را در صفر 7” فروخته است.

در همین حال ، در فوریه 2010 ، iTunes 10 دستگاه خود را فروخت بیلیون آهنگ: “حدس بزن همه چیز به این شکل اتفاق می افتد” از جانی کش. امروزه ، اپل در شمال 40 میلیارد آهنگ فروخته شده قرار دارد ، اگرچه فروشگاه iTunes جای خود را به پخش از طریق Apple Music می دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=5NPBIwQyPWE

اولین بارگیری iTunes شما چه بود؟

اولین روزهای iTunes را به خاطر دارید؟ اولین آهنگی که از فروشگاه آنلاین موسیقی نوآور اپل بارگیری کردید چه بود؟ نظرات و خاطرات خود را در زیر بنویسید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …