امروز در تاریخ اپل: آیفون 6 در زمان عرضه رکورد 10 میلیون دستگاه را به فروش رساند

اخبار اپل


22 سپتامبر 2014: اپل با فروش آیفون 6 و آیفون 6 پلاس رکورد فروش جدیدی را ثبت کرد و در اولین تعطیلات آخر هفته که فروش گوشی ها آغاز شد 10 میلیون دستگاه شگفت انگیز فروخت.

تلفن های مشتاقانه منتظر فرم جدیدی هستند که سالها دوام می آورند. آشکارترین تغییر؟ نمایشگرهای بزرگتر 4.7 و 5.5 اینچی که طرفداران فبلت را به خود جذب می کند. iPhone 6 و 6 Plus همچنین دارای تراشه A8 ، دوربین های iSight و FaceTime و – به طور قابل توجهی – Apple Pay هستند.

تیم کوک مدیرعامل اپل در آن زمان گفت: “فروش آیفون 6 و آیفون 6 پلاس بیش از انتظارات ما برای تعطیلات آخر هفته بود و ما نمی توانیم خوشحال تر باشیم.” “ما می خواهیم از همه مشتریان خود تشکر کنیم که این بهترین شروع را تا کنون انجام داده و همه رکوردهای فروش بالا را شکستند.”

عرضه آیفون 6 با وجود چالش ها رکوردهایی را رقم زد

اگرچه اپل تنها یک سال بعد با iPhone 6s رکورد فروش آیفون 6 را شکست ، اما این دستگاه از راه اندازی خود در چین در روز رونمایی استفاده کرد. تاخیرهای نظارتی این امر را برای عرضه آیفون 6 غیرممکن کرده است.

محدودیت های عرضه نیز فروش آیفون 6 را محدود می کند.

کوک می گوید: “در حالی که تیم ما رمپ تولید را بهتر از همیشه مدیریت می کرد ، ما می توانستیم آیفون های بیشتری را با عرضه بیشتر بفروشیم.”

با این وجود ، 6 فروش اول آیفون 6 در آخر هفته نشان دهنده رشد قابل توجهی بود. آیفون 5s و 5c یک سال قبل 9 میلیون فروش داشت ، در حالی که iPhone 5 قبلاً به 5 میلیون رسیده بود. در مقایسه ، آیفون اصلی در اولین آخر هفته خود در سال 2007 “فقط” 700000 دستگاه فروخت.

https://www.youtube.com/watch؟v=RjaxxC2bys0

راه اندازی iPhone 6: پایان دوران برای اپل

از جهاتی ، iPhone 6 و 6 Plus اوج دیوانگی اپل در آخر هفته هستند. امروزه اپل دیگر کاری نمی کند که تعداد تعطیلات آخر هفته باز را از هر سال بیشتر کند. فروش گسترده آنلاین در حال حاضر جای صف های طولانی را می گیرد که در خارج از فروشگاه های اپل در سراسر جهان ایجاد شده است. و با برابری فروش گوشی های هوشمند ، کوپرتینو حتی تعداد واحدهای فروش خود را نیز فاش نمی کند.

با این حال ، پس از تعطیلات آخر هفته با عرضه آیفون سرگرم کننده ، اگر صادقانه صحبت کنیم ، اطلاعیه های فروش را از دست می دهیم! حتی اگر برای اپل منطقی به نظر برسد ، زیرا هر سال نمی تواند رکوردهای فروش جدید و تقریباً غیرقابل حل را حفظ کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …