امروز در تاریخ اپل: اپل ارزشهای اصلی خود را برای این شرکت بیان می کند

اخبار اپل


23 سپتامبر 1981: سالها قبل از اینکه استیو جابز به ما بگوید “متفاوت فکر کنید” و تیم کوک می گفت که اپل باید به عنوان “نیروی خوب” عمل کند ، کوپرتینو آنچه را “ارزشهای اپل” می نامد توضیح می دهد.

اگرچه تقریباً 40 سال پیش نوشته شده است ، اما ارزشهایی که اپل برای نام تجاری آن مهم تلقی می کند ، امروزه نیز مرتبط است. آنها نشان می دهند که اپل همیشه شرکتی بوده که فراتر از فروش رایانه است.

ارزش های اپل ، حدود 1981

در یادداشتی ، مدیریت ارزش های اپل را به عنوان “ویژگی ها ، آداب و رسوم ، استانداردها و اصولی که شرکت در کل آنها را مطلوب می داند” تعریف کرده است. آنها اساس کارهایی هستند که ما انجام می دهیم و نحوه انجام آنها. روی هم رفته ، آنها اپل را به عنوان یک شرکت منحصر به فرد معرفی می کنند. “
در زیر می توانید ارزش Apple را بخوانید ، که به طور کامل تکثیر شده است:

 • یک نفر ، یک کامپیوتر.
 • ما به این سمت حرکت می کنیم و اهداف تهاجمی را تعیین خواهیم کرد.
 • همه ما در این ماجراجویی با هم هستیم.
 • ما محصولاتی تولید می کنیم که به آنها اعتقاد داریم.
 • ما برای ایجاد تغییر مثبت در جامعه و همچنین سودآوری اینجا هستیم.
 • همه مهم هستند ؛ هر کس فرصت و تعهد دارد که همه چیز را تغییر دهد.
 • همه با هم هستیم ، یا برنده می شویم یا می بازیم.
 • ما مشتاق هستیم!
 • ما خلاق هستیم ؛ ما سرعت را تعیین می کنیم
 • ما می خواهیم همه از ماجراجویی ای که با هم هستیم لذت ببرند.
 • ما به کاری که انجام می دهیم اهمیت می دهیم.
 • ما می خواهیم محیطی را ایجاد کنیم که ارزش های اپل در آن شکوفا شود.

پروژه کیفیت زندگی اپل

ارزش های اپل از چیزی به نام پروژه کیفیت زندگی اپل نشات می گیرد. کارمندانی مانند ویلیام “تریپ” هاوکینز ، که بعداً Electronic Arts را تأسیس کرد ، در حال کار روی این پروژه هستند.

اگر از نظر طراحی کمی هیپی به نظر می رسد ، تصادفی نیست: چنین مانتراهایی از کتابهای راهنمای ضد فرهنگ مانند کتابهای استوارت برند رشد کردند. کاتالوگ کل زمینکه جابز در سخنرانی آغازین خود در سال 2005 در دانشگاه استنفورد به طور معروف به آن اشاره کرد. ( کاتالوگ کل زمین بنابراین عبارت جابز “گرسنه بمان ، احمق بمان”.)

با این حال ، ارزش عملی اپل یک جنبه عملی دارد. در اوایل دهه 1980 ، اپل دیگر استارتاپی نبود که گروه کوچکی از مردم در آن زندگی می کردند و همه یکدیگر را می شناختند. این شرکت در حال رشد سریع با مشکل چگونگی حفظ کیفیت با گسترش آن روبرو شد.

ارزش های اپل هنگامی که به کارکنان جدید اپل پیوستند کمی به آنها آموزش دادند.

ارزش های مدرن اپل

https://www.youtube.com/watch؟v=5mKxekNhMqY

اپل به این شیوه به فعالیت خود ادامه می دهد ، همانطور که نقل قول زیر از کوک در اولین دوره مدیریت او به عنوان سرپرست اجرایی اپل نشان می دهد. واضح است که ارزش های اپل در این عصر زنده و سرحال هستند.

“ما معتقدیم که برای تولید محصولات عالی روی زمین هستیم و این تغییر نمی کند. ما دائما بر نوآوری تمرکز می کنیم. ما به ساده باور داریم نه پیچیده.

ما معتقدیم که ما باید فن آوری های اصلی محصولاتی را که تولید می کنیم ، مالک و کنترل کنیم و فقط در بازارهایی شرکت کنیم که بتوانیم سهم قابل توجهی در آنها داشته باشیم. ما معتقدیم که به هزاران پروژه نه می گوییم تا بتوانیم روی چند مورد واقعاً برای ما مهم و معنی دار تمرکز کنیم.

ما به همکاری عمیق و گرده افشانی متقابل گروه های خود اعتقاد داریم ، که به ما اجازه می دهد به گونه ای نوآوری کنیم که دیگران نمی توانند.

و صادقانه بگویم ، ما در هر گروهی از شرکت به چیزی کمتر از برتری قانع نیستیم و اعتماد به نفس داریم که در هنگام اشتباه و شهامت تغییر ، اعتراف کنیم. و من فکر می کنم که مهم نیست چه کسی چه کار می کند ، این ارزشها آنقدر در این شرکت نهفته است که اپل بسیار خوب عمل خواهد کرد. “

قیمت امروز اپل

این روزها ، اپل همچنان به دنبال حقوق بشر است و از طرح های سبز حمایت می کند ، هرچند که جریان بی پایان محصولات در حال تغییر جهان را بیرون می کشد. این شرکت همچنین با کنترل مداوم بر برخی جنبه های عملیات بین المللی خود مواجه است.

آیا فکر می کنید اپل هنوز به ارزش های اپل دهه 80 خود ادامه می دهد؟ نظرات و نظرات خود را در زیر بیان کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …