امروز در تاریخ اپل: اپل در دادگاه با امینم مبارزه می کند

اخبار اپل


24 سپتامبر 2009: وکلای اپل برای دفاع از شرکت در برابر ناشر موسیقی رپر امینم ، Eight Mile Style شکایت کرده اند.

این شکایت ادعا می کند که اپل 93 آهنگ از امینم را به طور غیرقانونی در فروشگاه موسیقی iTunes به فروش رسانده است. این دومین باری است که اپل خود را در طرف مقابل سالن دادگاه با خواننده رپ در دیترویت می بیند. (مورد قبلی شامل استفاده نادرست از تک آهنگ معروف امینم “Lose Yourself” در تبلیغات iTunes بود.)

اپل در مقابل امینم

پرونده iTunes Music Store به جولای 2007 برمی گردد ، زمانی که Eight Mile Style برای اولین بار از اپل شکایت کرد. ناشر ادعا می کند که حقوق دیجیتالی فهرست Eminem بدون تأیید مناسب فروخته شده است.

اپل با Aftermath Entertainment ، برچسبی که توسط دکتر Dre (که بعداً با خرید Beats در سال 2014 به اپل پیوست) ، قراردادی امضا کرد. اپل معتقد است این قرارداد شامل حقوق امینم برای فروش محصولات دیجیتالی است. با این حال ، وکلای Eight Mile Style گفتند که یک بند غیرمعمول در قرارداد امینم نیاز به یک قرارداد فروش دیجیتال جداگانه دارد. چنین معامله ای هرگز منعقد نشد.

Eight Mile Style 2.58 میلیون دلار طلب کرده است که اپل ادعا می کند از فروش موسیقی امینم به دست آورده است. ناشر همچنین خواستار نقض غرامت 150،000 دلار شد که به 14 میلیون دلار اضافه شد.

در همین حال ، وکلای اپل فاش کردند که این شرکت 70 سنت برای بارگیری و Eight Mile Style 9.1 سنت پرداخت کرده است (و هر دو آنها همچنان چک های خود را نقد می کنند).

https://www.youtube.com/watch؟v=chzdR7K58RI

اپل در حال توافق با امینم است

در نهایت ، اپل و امینم مانند دادگاه قبلی Lose Yourself از دادگاه خارج شدند. این خبر بسیار مهم بود زیرا مانند نبرد حقوقی اپل با بیتلز ، چالش های جدیدی را که کوپرتینو به عنوان یک بازیگر اصلی در صنعت موسیقی با آن روبرو است ، برجسته کرد.

امروزه به نظر می رسد که اپل و امینم دوباره روابط خوبی با هم دارند. مربی Em ، دکتر Dre ، از طریق خرید Beats با اپل تماس گرفت. و امینم در (نام سابق) Beats 1 برای تبلیغ کارهای خود ظاهر شد.

کمترین مورد مشهوری که به یاد می آورید اپل در آن دخیل بوده است چیست؟ (هنوز باید برای من کارل ساگان باشد!) نظرات خود را در زیر بنویسید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …