امروز در تاریخ اپل: اپل عشق استیو جابز به ستاره های نینجا را انکار می کند

اخبار اپل


14 سپتامبر 2010: گفته می شود مقامات امنیتی استیو جابز را در فرودگاه بین المللی کانسای ژاپن متوقف کردند. دلیل؟ اعتقاد بر این است که مدیرعامل اپل سعی کرده است هنگام بازگشت از تعطیلات ، نینجا ستاره های پرتاب کننده را وارد هواپیمای شخصی خود کند.

این یکی از عجیب ترین داستان های کاری است. با این حال ، اپل به سرعت سرگرم کننده اینترنت را خراب می کند. کوپرتینو بیانیه ای صادر کرد و گزارش ها را “ساختگی محض” توصیف کرد (اگرچه اپل اعتراف می کند که جابز در تابستان به ژاپن سفر کرده است).

ستارگان نینجا استیو جابز: داستان ناب؟

داستان “استیو جابز نینجا پرتاب ستاره” در یک مکان برجسته پوشش داده شد بلومبرگ، و همچنین یک مجله غرفه دار ژاپنی آبگرم! گزارش ها حاکی از آن است که مقامات جابز را در حین بازرسی امنیتی فرودگاه متوقف کرده و سلاح های نینجا را در چمدان دستی وی پیدا کرده اند.

داستان به مقامات ناشناس فرودگاه و وزارت حمل و نقل ژاپن اشاره می کند. سخنگوی فرودگاه تأیید کرد که این حادثه رخ داده است ، اما نتوانست فرد آسیب دیده را شناسایی کند.

اگرچه اپل اصرار داشت که رویدادها هرگز اتفاق نیفتند ، اما پاسخ ادعایی جابز به کارکنان شبیه یک استیو معمولی به نظر می رسید. فرض بر این است که قوانین نباید در مورد او اعمال شود ، زیرا ربودن هواپیمای شخصی خود منطقی نخواهد بود. سپس گزارش شد که او دیگر هرگز به ژاپن نخواهد رفت.

در بیانیه ای از اپل ، این شرکت گفت: “استیو تابستان امسال برای تعطیلات در کیوتو به ژاپن سفر کرد ، اما حوادث توصیف شده در فرودگاه ساختگی محض است. استیو زمان بسیار خوبی را سپری کرد و امیدوار است به زودی بار دیگر به ژاپن سفر کند. “

عشق استیو جابز به ژاپن

جابز وابستگی مادام العمر به ژاپن داشت و در آنجا مکرر مشغول بود. واضح ترین تصویر این طرح ، طرحی بود که او در طول دوره خود از سال 1997 تا 2011 به عنوان مدیرعامل اپل داشت. این پیراهن که توسط طراح مد ژاپنی ایشی میاکه خلق شده ، از لباس های متحدالشکلی که در کارخانه سونی در ژاپن استفاده می شود الهام گرفته شده است.

جابز غذاهای ژاپنی را نیز دوست داشت (او به طور معمول در Jinshō ، یک رستوران سوشی در دره سیلیکون شد). او همچنین در سفرهای خود به ژاپن صنایع دستی – مانند سفالگری – جمع آوری کرد.

در پایان ، هیچ صحت و سقم وجود ندارد که آیا داستان پرتاب ستاره نینجا صحت دارد یا خیر. با این حال ، برای مردی که عاشق فرهنگ ژاپنی است و اشیاء زیبایی طراحی شده از مواد با کیفیت بالا دور از ذهن نیست. (و اغلب اوقات فکر می کرد که قوانین در مورد او صدق نمی کند.)

تصور نقص روابط عمومی اپل ، با توجه به جزئیات داستان و گفته شده تا گزارش ها ناپدید شوند نیز بسیار سرگرم کننده است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفع مشکلات وای فای iOS 15 در آیفون
اخبار اپل
دانلود iOS 15.5 و iPadOS 15.5 اکنون در دسترس است

پس از چندین ماه آزمایش، اپل نسخه های پایدار iOS 15.5 و iPadOS 15.5 را منتشر کرد. هفته گذشته توسط Release Candidate ساخته شد. این نسخه از iOS 15 دارای هیچ ویژگی یا تغییر عمده جدیدی نیست. با این حال، بهبودهای جزئی در زیر کاپوت انجام شده است. می‌توانید iOS …

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …