انگلستان از برنامه های اپل برای CSAM پشتیبانی می کند و برای اقدامات امنیتی جدید پاداش در نظر می گیرد


دولت بریتانیا از طرح اپل برای اسکن عکس های مصرف کننده برای مواد سوء استفاده جنسی از کودکان (CSAM) حمایت کرده و به سایر شرکت های فناوری که می توانند ابزارهای جدید محافظت از کودکان را توسعه دهند ، تا 85000 پوند (117،600 دلار) جوایز اهدا می کند.

وزیر کشور پریتی پاتل ، که این هفته صندوق چالش های فناوری امنیتی را اعلام کرد ، از Big Tech خواست تا مسئولیت امنیت عمومی را بر عهده بگیرد و راهی برای نظارت بر سیستم عامل های آنلاین محافظت شده با رمزگذاری پیدا کند.

21 میلیون مورد کودک آزاری

مقاله پاتل در “بسیار وحشتناک است که بدانیم سوء استفاده جنسی از کودکان به صورت آنلاین تحریک ، سازماندهی و جشن گرفته می شود.” تلگرافبه “این برای کسانی که در مقیاس وسیع و رو به رشد آسیب می بینند و اتفاق می افتد ، ویران کننده است.”

پاتل گفت ، تنها در سال گذشته ، شرکت های فناوری جهانی 21 میلیون مورد سوء استفاده جنسی از کودکان را گزارش کرده اند. “بیشتر این سوءاستفاده در برنامه ها و سیستم عامل های روزمره اتفاق می افتد که احتمالاً به دلایل کاملاً عادی از آنها استفاده می کنید.”

دولت بریتانیا در حال حاضر قوانین ایمنی جدیدی را با قانون ایمنی آنلاین معرفی می کند ، که خدمات آنلاین را در قبال حفاظت از کاربران خود مسئول می داند – و کسانی را که این کار را نمی کنند تحریم می کند.

پاتل قبل از فراخوانی در رسانه های اجتماعی ، پلتفرم های پیام رسانی آنلاین و دیگر شرکت های فناوری برای “امنیت عمومی پیش از سود” و تقویت دفاع خود ، “هیچ جایی برای خود ارضایی” ندارد.

“ما به دنبال راه حل های فنی هستیم”

پاتل افزود ، دولت انگلیس به دنبال “راه حل های فنی” برای این مشکل است. “اخیراً ، اپل اولین قدم را با اعلام اینکه به دنبال راه های جدیدی برای جلوگیری از سوء استفاده های وحشتناک از خدمات خود است ، برداشت.”

وی افزود: “آنها باید به این پروژه نگاه کنند.” “اما این فقط یک راه حل ، از یک شرکت است و همه چیز را حل نمی کند.”

بنابراین ، دولت بریتانیا صندوق چالش فناوری ایمنی را راه اندازی کرده است ، که به پنج سازمان از سراسر جهان تا 85000 پوند برای توسعه “فناوری نوآورانه حفاظت از کودکان در محیطی به عنوان یک بستر پیام رسانی رمزگذاری شده آنلاین” از انتها تا انتها پاداش می دهد. ” ”

پاتل گفت ، برنامه های کاربردی روز چهارشنبه افتتاح شد و مهلت برنامه 6 اکتبر 2021 است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …