انگلستان از پناهگاه اتوبوس ، چراغ خیابان ، چراغ راهنمایی برای گسترش پوشش 5G استفاده می کند


بریتانیا می تواند از طریق پناهگاه های اتوبوس ، چراغ های خیابان ، قطب های نظارت تصویری و علائم راهنمایی و رانندگی پوشش قابل توجهی در پوشش 5G دریافت کند. دولت در حال بررسی راه های جدیدی برای ادغام تجهیزات رادیویی 5G با مبلمان موجود در خیابان است تا تلاش برای “ساده تر و سریع تر شدن شرکت های تلفن همراه” برای گسترش دامنه 5G.

گسترش پوشش 5G آسان نیست

5G مدتی است در بریتانیا در دسترس است و تقریباً همه اپراتورهای تلفن همراه سخت تلاش می کنند تا در شهرهای بیشتری پوشش دهند. حقوق دسترسی ، مجوز برنامه ریزی و مجوزهای مورد نیاز برای نصب سخت افزار جدید 5G ، تمدید آن را گران و مشکل می کند.

کاترین عینلی ، مدیرعامل اریکسون می گوید: “به این سادگی ها نیست جمله ماه گذشته. “س forال برای کل صنعت و دولت این است که با یکدیگر برای ایجاد این شبکه همکاری کنند. انگلستان و ایرلند برای انتشار سریعتر 5G مبلغ بیشتری در صحنه جهانی دارند.

اکنون دولت به فراتر از برج ها و تجهیزات سلولی سنتی نگاه می کند.

بریتانیا 5G را در روشنایی خیابان ها و علائم جاده ای قرار می دهد

مت ، وزیر زیرساخت های دیجیتال روز پنجشنبه گفت: “اپراتورهای شبکه تلفن همراه دسترسی آسان تری به چراغ ها ، پناهگاه های اتوبوس و سایر مبلمان خیابانی خواهند داشت تا استقرار نسل بعدی فناوری فوق سریع 5G را به عنوان بخشی از آزمایش جدید دولت تسریع کنند.”

“یک مسابقه 4 میلیون پوندی که امروز راه اندازی شد ، راه هایی را برای سهولت و سرعت استفاده بیشتر شرکت های تلفن همراه از ساختمان های عمومی و زیرساخت های ساحلی – مانند قطب های دوربین مدار بسته و علائم راهنمایی و رانندگی – برای میزبانی تجهیزات رادیویی 5G بررسی می کند.”

وارمن افزود: استفاده از مبلمان و ساختمانهای بیرونی برای استقرار تجهیزات 5G ارزان تر و از نظر بصری جذاب تر از پایه های تلفن سنتی است. بنابراین دولت همکاری شوراهای محلی و اپراتورهای تلفن همراه را برای یافتن مکان های مناسب برای ایستگاه های رادیویی 5G آسان می کند.

از اتصال سریع در انگلستان اطمینان حاصل کنید

“پروژه شتاب دهنده زیرساخت اتصال دیجیتال (DCIA) آخرین مورد از مجموعه اقدامات اعلام شده توسط دولت انگلستان است که با از بین بردن موانع استقرار ارتباطات دیجیتالی سریع ، سطح بازی را برابر می کند.”

سایر بخشهای این تلاش شامل آزمایش برای اجرای کابلهای پهن باند از طریق لوله های آب آشامیدنی و دسترسی شرکتهای اینترنتی به بیش از یک میلیون کیلومتر کانالهای آب زیرزمینی – از جمله کانالهای مورد استفاده در برق ، گاز و فاضلاب – برای سرعت بخشیدن به انتشار فیبر است. رابطه، رشته.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …