اپل ادعا می کند که TV + در ماه جولای کمتر از 20 میلیون مشترک در ایالات متحده و کانادا داشته است.

بررسی Apple TV 4k
اخبار اپل


منبع: استفان وارویک / iMore

گزارش جدیدی می گوید که اپل کمتر از 20 میلیون مشترک Apple TV + در ایالات متحده و کانادا دارد.

از CNBC:

به گفته اتحادیه بین المللی کارگران تئاتر ، اپل ادعا می کند که سرویس TV + آن در ماه جولای کمتر از 20 میلیون مشترک در ایالات متحده و کانادا دارد و به آن اجازه می دهد هزینه های کمتری را در پشت صحنه نسبت به پخش کننده هایی با اشتراک بیشتر بپردازد. نماینده کارگران تلویزیون و فیلم است که وظایفی مانند دوربین های عملیاتی و کیت های ساختمانی را انجام می دهند.

اپل هرگز تعداد مشترکین + TV خود را فاش نکرده است ، اما گزارش اخیر می گوید برآورد 40 میلیون نفر در سراسر جهان دقیق است. از این گزارش:

گزارش جدید Apple TV + ادعا می کند که برآورد قبلی 40 میلیون مشترک تقریباً صحیح است و نیمی از آنها مشتریان پولی هستند.

طبق اطلاعات:

تحلیلگران قبلا تخمین زده بودند که این سرویس در پایان سال گذشته حدود 40 میلیون مشترک داشت – این رقمی است که شخصی که از اعداد و ارقام اطلاع دارد تابستان امسال تقریباً دقیق است. تقریباً نیمی از مشترکان هزینه خدمات را پرداخت می کنند ، در حالی که بقیه در دوره های آزمایشی رایگان هستند.

محتمل به نظر می رسد که اگر اپل حدود 40 میلیون مشترک Apple TV + داشته باشد ، حدود نیمی از آنها در آمریکای شمالی و کانادا خواهند بود. همانطور که CNBC اشاره می کند ، این تمایز مهم است زیرا داشتن کمتر از 20 میلیون مشترک به اپل اجازه می دهد قیمت کمتری به کارگران پشت صحنه بپردازد:

این واقعیت که اپل می تواند تخفیف بدهد ، با وجود اینکه با ارزش ترین شرکت معامله شده در جهان است ، برخی از مشکلات کارگران هالیوود را نشان می دهد ، زیرا پخش تلویزیون جایگزین تلویزیون و فیلم های خطی می شود و خشم اعضای اتحادیه را که تصمیم می گیرند برای حقوق و شرایط بهتر کار اعتصاب کنید.

قیمتها در اول ژوئیه هر سال تعیین می شود و سخنگوی اتحادیه می گوید که اپل امسال کمتر از 20 میلیون مشترک در ایالات متحده و کانادا دارد.

سخنگوی اپل به فروشگاه گفت که این شرکت “نرخ هایی را مطابق با سرویس های پخش کننده اصلی پرداخت می کند”.

محتوای استثنایی

نشان + تلویزیون

Apple TV +

محتوای 100٪ منحصر به فرد برای قیمت یک فنجان قهوه.

با استفاده از TV +، می توانید برنامه های تلویزیونی با بودجه بالا و کارگردانان معروف و بازیگران و بازیگران زن برنده جایزه را در همه دستگاه های Apple خود و حداکثر با شش نفر از اعضای گروه خانواده خود تماشا کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اپل در حال آماده سازی “گسترده ترین طیف” محصولات جدید خود برای پاییز امسال است

کارت های اعتباری آماده است!عکس: اپل طبق گزارشی جدید، اپل در حال آماده شدن برای عرضه “گسترده ترین طیف” محصولات جدید در تاریخ خود است. انتظار می‌رود که پاییز امسال مدل‌های جدید آیفون، مک‌بوک پرو مقرون‌به‌صرفه‌تر و به‌روزرسانی‌های اصلی را برای iMac و Mac Pro ارائه کند. این علاوه بر …

اخبار اپل
تا زمانی که این تخفیف ها معتبر هستند، مجموعه ای از AirPods را تنها با 100 دلار دریافت کنید

اگر به دنبال بهترین معامله موجود برای AirPods هستید، آمازون چند تخفیف دارد که ارزش بررسی آنها را در حال حاضر با گزینه هایی که فقط از 100 دلار شروع می شود دارند. قیمت ها پس از فروش تعطیلات با 100 دلار تخفیف برای مدل های منتخب به پایین ترین …

اخبار اپل
اپل در حال کاهش هزینه های مبادله دسته ای از گوشی های اندرویدی است

برخی از مدل های مک و آیپد نیز دارای تخفیف بودند.عکس: اونور بینایی / Unsplash اخبار ناامید کننده ای برای هر کسی که در حال حاضر به فکر جایگزینی گوشی هوشمند اندرویدی خود با آیفون است، داریم. اپل به تازگی قیمت مبادله تعدادی از گوشی های محبوب گوگل و سامسونگ …