اپل از مشتریان پیش سفارش شده دعوت می کند تا خود را برای آیفون 13 جدید آماده کنند


اپل آنقدر هیجان زده است که آیفون 13 شما در حال آمدن است و می خواهد روزها زودتر برای آن آماده شوید.

همانطور که توسط MacRumors اشاره شد ، اپل از مشتریان آیفون 13 خواسته است که “در آیفون جدید خود آماده شوید” را در بالای برنامه تنظیمات در iPhone فعلی خود پیش خرید کنید.

با لمس اعلان ، صفحه جدیدی به شما نشان داده می شود که به شما نشان می دهد چگونه مطمئن شوید آمادگی ارتقاء از iPhone فعلی خود به iPhone 13 خود را بدون از دست دادن داده ها دارید. از شما خواسته می شود از iPhone فعلی خود در iCloud پشتیبان بگیرید و همچنین بررسی کنید و ببینید ارزش تجاری آیفون فعلی شما چقدر است.

پس از بررسی دستورات ، اپل از تلفن شما در iCloud پشتیبان گیری می کند ، از شما می خواهد تلفن فعلی خود را معامله یا بازیافت کنید ، و همچنین ذکر می کند که می توانید از تلفن فعلی خود برای تنظیم سریعتر و راحتتر iPhone خود در هنگام ورود به جمعه استفاده کنید.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

به نظر می رسد که اپل این درخواست را راه اندازی می کند. من شخصاً iPhone 13 mini را از قبل سفارش دادم ، اما پس از بررسی برنامه تنظیمات در iPhone 12 Pro ، از من خواسته نشد که برای ورود iPhone جدید خود آماده شوم. در حال حاضر ، این فوریتی است که فقط توسط مشتریان iPhone 13 مشاهده شده است ، اما مطمئناً اپل هنگام سفارش یک تلفن جدید ، آن را به همه مشتریان iPhone ارائه می دهد. انجام ندادن آن بسیار مفید است.

آیفون 13 جمعه 24 سپتامبر به صورت رسمی در فروشگاه ها و به صورت آنلاین عرضه می شود. در کنار آیفون جدید ، اپل همچنین آیپد مینی از نسل ششم و یک آیپد از نسل نهم را بازسازی می کند.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …

اخبار اپل
تمرینات خود را با این Beats Fit Pro کم‌هزینه همیشه تغذیه کنید

Beats Fit Pro که در نوامبر سال گذشته راه اندازی شد، جایگزین اسپرتی برای AirPods Pro است. اگر به دنبال طیف وسیعی از هدفون ها برای تمرین هستید، اما نمی خواهید ویژگی هایی مانند حذف نویز و جفت شدن با یک لمس را قربانی کنید، Beats Fit Pro یک انتخاب …