اپل درخواست Epic برای بازگشت Fortnite به iPhone و iPad را مسدود کرده است


Epic Games از اپل خواسته تا حساب برنامه نویس خود را بازیابی کند تا بتواند آن را بیاورد Fortnite بازگشت به iPhone و iPad در کره ، جایی که یک لایحه جدید می تواند به آن اجازه دهد سیستم پرداخت خود را در کنار سیستم اپل برای خریدهای درون برنامه ای ارائه دهد.

اما متاسفانه برای Fortnite طرفداران ، اپل هیچ کدام از آن را ندارد. کوپرتینو در بیانیه ای به فرقه مک این اجازه می دهد تا Epic به فروشگاه App بازگردد تنها زمانی که موافقت کرد “با همان قوانین دیگران بازی کند.”

به روز رسانی: یک قاضی آمریکایی در پرونده Epic Games علیه اپل روز جمعه حکم صادر کرد و از اپل خواست به توسعه دهندگانی مانند Epic Games اجازه دهد سیستم های پرداخت مستقیم خود را ایجاد کنند. این می تواند بیاورد Fortnite بازگشت به فروشگاه App.

Epic از اپل می خواهد حساب توسعه دهنده خود را بازیابی کند

کره جنوبی ماه گذشته اولین کشوری بود که لایحه ای را تصویب کرد که اپل و گوگل را مجبور می کرد بازارهای برنامه های پرداخت سیستم شخص ثالث خود را باز کنند. این بدان معناست که توسعه دهندگان دیگر مجبور نیستند کالاهای دیجیتالی را از طریق App Store یا Google Play بفروشند یا درآمد خود را با Apple و Google تقسیم کنند.

حماسه این را فرصتی برای بازگشت دانست Fortnite برای iPhone و iPad با گزینه ای برای پرداخت هزینه خریدهای درون بازی با استفاده از سیستم پرداخت خود و همچنین سیستم Apple-دقیقاً همان چیزی که آن را از App Store خارج کرد.

“Epic از اپل خواسته است که بازیابی کند Fortnite حساب توسعه دهنده “، شرکت در توییت تایید شد در پنجشنبه “حماسه قصد دارد مجدداً منتشر شود ارائه شده است iOS در کره ، پرداخت Epic و پرداخت جانبی اپل را طبق قانون جدید کره ارائه می دهد.

قطعاً ارزش امتحان کردن را داشت ، اما متأسفانه برای Epic – و میلیون ها نفر Fortnite طرفدارانی که می خواهند بازی را روی iPhone و iPad انجام دهند – اپل تسلیم نمی شود.

اپل با Epic Games توپ بازی نخواهد کرد

در بیانیه ای از “همانطور که قبلاً گفتیم ، از بازگشت Epic به App Store استقبال می کنیم اگر آنها موافق بازی با قوانین مشابه دیگران باشند.” فرقه مکبه “Epic اعتراف کرد که قرارداد را نقض کرده است و در حال حاضر هیچ مبنای قانونی برای بازیابی حساب توسعه دهندگان آنها وجود ندارد.”

بعید است که Epic با توجه به همه اتفاقاتی که در طول نبرد طولانی با اپل رخ داد ، از نتیجه موفقیت آمیزی مطمئن باشد. علاوه بر این ، به گفته اپل ، لایحه ای که ماه گذشته در کره جنوبی تصویب شد هنوز به مرحله اجرا نرسیده است.

حتی وقتی (یا اگر) این قانون تبدیل شود ، اپل ملزم به بازگرداندن حساب برنامه نویس که قبل از تصویب قانون خاتمه یافته است ، نمی شود. اما ، همانطور که اپل می گوید ، اگر Epic به سادگی از سیاست هایی که سایر توسعه دهندگان باید رعایت کنند پیروی کند ، از بازگشت Epic استقبال می کند.

Epic بدیهی است که اکنون این کار را نمی کند. در عوض ، او احتمالاً منتظر تصمیم دادگاه در مورد نبرد خود با اپل خواهد بود. هر دو شرکت قبلاً در این مورد شکایت کرده اند و انتظار می رود نتیجه آن قبل از پایان سال باشد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …